در همین بخش

صفحه نخست > عکس > حمله تروریستی به محله هزاره نشین علمدار رود در کویته بیش از 200 کشته و زخمی برجای (...)

حمله تروریستی به محله هزاره نشین علمدار رود در کویته بیش از 200 کشته و زخمی برجای گذاشت

به روایت عکس و تصویر
پنج شنبه 10 جنوری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

رسانه های بین المللی گزارش کرده اند که امروز و امشب در دو حمله ی تروریستی جداگانه، ده ها تن در بلوچستان پاکستان جانشان را از دست داده اند.

یکی از این حملات حمله انتحاری گزارش شده و دیگری نیز انفجار بمب. طبق آخرین خبر، در خونین ترین این حوادث که امشب در محله ی هزاره نشین علمدار رود شهر کویته صورت گرفته 81 تن جانشان را از دست داده اند و حدود 200 تن دیگر زخمی شده اند.

شهر کویته ی پاکستان به کشتارگاهی برای مردم هزاره تبدیل شده است و در چند سال اخیر صدها تن از آنان توسط گروه های تروریستی مانند طالبان و لشکر جنگهوی کشته شده اند. این گروه های تروریستی و سایر گروه های تروریستی پاکستان و افغانستان در ارتباط مستقیم با سازمان استخبارات نظامی این کشور آی اس آی قرار دارند. از شهر کویته گزارش می رسد که برق در مناطق هزاره نشین قطع شده است و در این وضعیت نمی توان بدرستی از افزایش احتمالی قربانیان خبر داد.

عکس های زیر از نخستین حمله امروز یعنی حمله ی انتحاری می باشد که توسط خبرگزاری اسوشیتد پرس تهیه شده است.

واژه های کلیدی

پيام‌ها

  • جهاد اسلامی! دین شرارت و نفاق و تاراج خو بهتر از این نمی شوه. در طول تاریخش همین گپا بوده

    • قومای گلم . روزیکه گلم دار ومصیبت دار شیخ مزاری ومیزبان وندیهایش شدید ! باید وباید درفکر این روزهای تلخ ومصیبت بار نیز مبودید. این هنر نیست که کاسه وکوزه را به گردن دیگران شکست !

  • جای تاسف است که این بیگناهان بنام شیعه بنام ایران بنام تبلیغات شبکه تلویزیونی وشخص بی وجدان دروغگو واحمق و پرو پاگند گوی بنام شیخ الله یاری کشته وقتل میشود .اینها چرا اینقدر در کون ایران وبنام ایران بند است .ازانطرف وهابی ها بی منطق این غریب ها را بنام ایران و شیعه میکشد در حالیکه ایران اینهارا قاعده یک مگس هم اهمیت نمیدهد.

    آنلاين بنگريد : lploikolp

  • مسلح شوید و از خود دفاع کنید گریه زاری و کمک خواستن از دیگران دردی را دوا نمیکند.

    آنلاين بنگريد : lokipo

  • اخر از برای خدا. کون ایران ره رها کنین او مردم بدبخت. ایران / سید و شیعه پرست. ای مللاهای شیمه خور و مزدور ره مثل سگ از بین تان گم کنید . اوه مردم گوسفندی هزاره . یک بار هم که شده یک فکر کنید که چرا مزاری جان خود ره قربانی کرد

جستجو در کابل پرس