کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > حمله تروریستی به محله هزاره نشین علمدار رود در کویته بیش از 200 کشته و زخمی برجای (...)

حمله تروریستی به محله هزاره نشین علمدار رود در کویته بیش از 200 کشته و زخمی برجای گذاشت

پنج شنبه 10 جنوری 2013, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

رسانه های بین المللی گزارش کرده اند که امروز و امشب در دو حمله ی تروریستی جداگانه، ده ها تن در بلوچستان پاکستان جانشان را از دست داده اند.

یکی از این حملات حمله انتحاری گزارش شده و دیگری نیز انفجار بمب. طبق آخرین خبر، در خونین ترین این حوادث که امشب در محله ی هزاره نشین علمدار رود شهر کویته صورت گرفته 81 تن جانشان را از دست داده اند و حدود 200 تن دیگر زخمی شده اند.

شهر کویته ی پاکستان به کشتارگاهی برای مردم هزاره تبدیل شده است و در چند سال اخیر صدها تن از آنان توسط گروه های تروریستی مانند طالبان و لشکر جنگهوی کشته شده اند. این گروه های تروریستی و سایر گروه های تروریستی پاکستان و افغانستان در ارتباط مستقیم با سازمان استخبارات نظامی این کشور آی اس آی قرار دارند. از شهر کویته گزارش می رسد که برق در مناطق هزاره نشین قطع شده است و در این وضعیت نمی توان بدرستی از افزایش احتمالی قربانیان خبر داد.

عکس های زیر از نخستین حمله امروز یعنی حمله ی انتحاری می باشد که توسط خبرگزاری اسوشیتد پرس تهیه شده است.
IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > حمله تروریستی به محله هزاره نشین علمدار رود در کویته بیش از 200 کشته و زخمی برجای (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • جهاد اسلامی! دین شرارت و نفاق و تاراج خو بهتر از این نمی شوه. در طول تاریخش همین گپا بوده

    • قومای گلم . روزیکه گلم دار ومصیبت دار شیخ مزاری ومیزبان وندیهایش شدید ! باید وباید درفکر این روزهای تلخ ومصیبت بار نیز مبودید. این هنر نیست که کاسه وکوزه را به گردن دیگران شکست !

  • جای تاسف است که این بیگناهان بنام شیعه بنام ایران بنام تبلیغات شبکه تلویزیونی وشخص بی وجدان دروغگو واحمق و پرو پاگند گوی بنام شیخ الله یاری کشته وقتل میشود .اینها چرا اینقدر در کون ایران وبنام ایران بند است .ازانطرف وهابی ها بی منطق این غریب ها را بنام ایران و شیعه میکشد در حالیکه ایران اینهارا قاعده یک مگس هم اهمیت نمیدهد.

    آنلاين بنگريد : lploikolp

  • مسلح شوید و از خود دفاع کنید گریه زاری و کمک خواستن از دیگران دردی را دوا نمیکند.

    آنلاين بنگريد : lokipo

  • اخر از برای خدا. کون ایران ره رها کنین او مردم بدبخت. ایران / سید و شیعه پرست. ای مللاهای شیمه خور و مزدور ره مثل سگ از بین تان گم کنید . اوه مردم گوسفندی هزاره . یک بار هم که شده یک فکر کنید که چرا مزاری جان خود ره قربانی کرد

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.