صفحه نخست > کارتون > آیت الله سید محسن حجت، بلعم باعور انکشاف یافته

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • waqte aqaye hojjat dar kabul ast chi zarorat ke bayad ba asfahan raft
  raft wa amad anche ke bayad bar sarash beyayad
  pas az een qom raftan wa njaf raftan wa mashhad raftan begzareed harchi lazem dareed aqaye hojjat dar khedmat ast
  ok

 • نمیدانم تا کی بعضی هزاره ها کون چتل این سید های کثیف را گرفته و این سیدهای کثیف از ادرس هزاره این مشت اقلیت خایین و مزدور و دشمن هزاره که هزاره را انسان درجه دوم میشمارد باز هم این انگل های وحشی و خایین از ادرس هزاره نماینده پارلمان و شورای ولایتی میشود. هزاره ها این دشمن درونی وغده سرطانی بنام سید را سر کوب و مطابق نفوس شان با ایشان رفتار نماید نه اینکه این وحشی زاده هارا اقا وبادار خود حساب کند و گاو شیری واری خود را در اختیار این خاینین به سر نوشت هزاره قرار دهد. علی دهخدا

  آنلاین : http://iauytwrweew

 • hey hey amma nagoft belakhare chetor shod ke koon dad dar roman ke bahsi az ejbar nist meran koon metan bad ban name olama tohmat mizanan key shawad darya bepose sag najes

 • با عرض سلام!
  لعنت به جاهل و خود فروش که نی‌ از فامیلیش معلوم است و نوکر جای بود که به همان جا رفت چنین داستان‌های مزخرف را مینویسد، و تعداد به خاطر بدنام کردن تعداد از افراد سرشناس و علما به خاطر تخریب و نفاق درکمین نشستن، ما باید یک بار از ۲۰۰۲ به این طرف نگأه کنیم چند عالم و دانشمند خودی به واسطه این اشخاص مغرض و از صحنه سیاسی و مقامات عالی‌ کشور حذف شد. بنآ نباید اشتبأ را تکرار کرد . و این هارا باید شناخت یکی از این اومل خود سایت کابل‌پرس است

 • جای خیلی تاسف است که یک عده یی فرق بین یک رمان و یک گذارش جنایی یا اجتماعی وغیره را نمیدانند و یا نمی خواهند بکنند. وقتی یک نویسنده یی رمانی را مینویسد ضرور نیست تا ان رمان واقعی باشد. یک رمان، شرح یک دوسیه جنایی نیست.اما حوادث و واقعیت ها میتوانند سبب الحام گرفتن یک نویسنده گردد.
  من خودم شخصآ این رمان را نخوانده ام.اما قراریکه نویسنده و یا ناشر و یا یکعده دیگری که از متن نوشته اگاه هستند انرا بنام یک رمان میخوانند. اما علت انکه چرا یک تعداد در مقابل یک چنین داستانی حساسیت نشان میدهند برای من غیر قابل درک و فهم میباشد.مگر متجاوز جنسی یک ایت الله باشد چه فرق میکند؟ ایا ایت الله از اسمان پائین شده است که هیچگاهی مرتکب خطایی نگردد.

 • Ahmad چيم اول بايد نام ميگرفتي كه هدفت ازين دانشمندان و علما آنهم در راس دولت چيست؟ تا جواب در خور را مردم بدهند
  اگر منظور تو سيد انوري دانشمند و سيد كاظيي دانشمندو سيد جاويد دانشمند استه كه تو بجايي نشان دادن شعور انساني خريت نمايي كردي. چون هيج كسي بياد نداره كه مردم ما تا امروز عالم(!!!) دانشمند(!!!) داشته باشه آهم در راس دولت كه خيلي خنده آوره ، دوم هم اين جا اگر بحث دولت باشه شما با مذهب و امامبارگاه اشتباه گرفته ييد چرا كه اگر سهم مردم در دولت باشد سيدو را چكار به سهم هزاره ها؟
  تاروزيكهه ما خودرا نشناخته يم و مذهب را بجاي قوميت اشتباه بگيريم خر هاي مثل تو بايد اين چرند هارا بباف
  سيد حجت به يك چيز خيلي معروفه. زنكه بازي مفرط و نداشتن ملال در مقابل ناموس خود چون زنش علني زنا ميدهد همه هم خوب خبر دارد ازين عمل اين بي بي و شفيع روز قيامت بعضي ها.

 • این بچه بی ریش های اصف محسنی زنگه باز انوری جاوید سید ک های خایین و مزدور ودشمن هزاره ها نمیدانم چطور شیطنت کرده بزور پول کی به پارلمان لمیده و معاش دالری را به گو تبدیل میکند بعد ازین خیانت ها در حق مردم هزاره و فروش افشار باز گرگ در لباس گوسفند خود را جا داده .

  آنلاین : http://ncbhcgm,lsffeeww

 • دلدار صاایب اگه میخایی شهوتران ترین آدم را ببینی نظر به رخسار همی قشر آخندا بکنید.این قشر بخاطر مفت خوری پر از ارژی شهوته هم زن شان هم مرد شان.اینا نان مفت خورده از کون دیوانه هستند.از مینی ملعون تا سگ چوچه ملا همیطوری هستند بیادر جان
  حالی آمده با دهان ناشوشته شان میگن که ایت الله را نگویین که بهشته از دهان تان میزنین. بروید گم شوید همو بهشت که اونجا ملا عمر و بن لادن و خمینی و دیگه گور نخاوها باشه مارا خدا به همو جهنم بندازه راحت تریم
  برای شما مردم باید همو راکت های حکمتیار باشه و همو بی ناموس شدن های هر لحظه تان شما مردم ده رمان و ادبیات و فرهنگ چه میفامین.

 • سید تقی رضوانی از قومای آیت الله حجت یک روزای ده اصفهان در دفتر حرکت بود همی آدم میگفت که سید محسن حجت کلجوانی های خوده زیر دیگرا تیر کرد .رضوانی صاحب حالی در قم است .او ازکون دادن حجت قصه های زیاد میکرد و از خیلی های دیگر شان

  • بجواب ابراهيم خيل !
   رويت در دنيا وأخرت سياه باد با همين تهمت لوجكانه .فكر ميكنم همين قصه ها بالآي خودت صدق ميكند كه يك عالم دين ويك سيد مو سفيد را جنين حرف ناروا كفتيد بر شرف شير خورده ات لغنت .اشرف

 • این ها می گویند اگر مسلا فلان هزاره ای هم کون داد نباید کون دادنش را بد توصیف کنیم چون او هزاره است پس کون دادنش حماسی است
  lol
  hahahahahha

 • احمد جان سلام
  بله این را خیلی درست میفرمایید.چون این قوم پیرو مذهب ساخته شده ی کسانی یه که اساس کار شان با همی تجاوز به همدیگر گذاشته شده .مثلا فاطمه دختر محمد سنش 7سال و چند ماهه بود یعنی هنوز بچه بود بیچاره که رفت خانه حضرت علی و این پهلوان شب اول جیرش داد که تا دو هفته شیشته نمیتانیست این حدیث را حتمی در کتاب سنن دارالقطنی خوانده باشید. بعد حضرت عایشه راهنوز بوی شیر از دهانش میامد رسول گرامی اسلام در حقش چکار کرد درسته بیچاره تا شش سال بعد هم کابوس کیر میدید ؟ پس نباید ازین هزاره های ابله توقع داشته باشیم که که کون دادنشان حماسی نباشه.
  من خودم روز اول با یک نبیره ی رسول الله سکس کردم ایشان میگفت باید از پشت این کاررا بکنی چون خیلی ثواب دارد. میگفت ایمه اطهار همه شان با زنان خود از پشت سکس میکردند.
  براستی شما سادات عجیب مردمید. دهان زن و مرد تان بوی تند منی نا محرم میدهند مگر چنان مقدس نمایی میکنید که ادم فکر میکنه شما از بهشت خدا آمده یید.

 • وقتی منطق و خرد نباشد کار به فحش و فحاشی میکشد و خدا را شکر که طرفداران بختیاری کفر شان را با دشنام دادن به پیامبر اسلام و ائمه اطهار علیهم السلام نشان دادند و معلوم شد که آیت الله حجت حرف بجای زده است .

 • محترم حمید جان کار ابلهانه شما بود که مقدسات را به خورد این ادمها دادید.وقتی با انگشت به در کسی میزنی باید انتظار این مشت هارا داشته باشی.
  براستی هم که حرف های این نبی خان خیلی بیراه نیست ولی کمی رک گویی کرده.نباید تا این حد رک میگفت.
  شما سیدا تا روزی که آدم نشوید روزگار ایمه و مقدسات ما ازین بدتر میشود جان برادر
  از خیرات خمس همینا به نان و نوایی رسیدید.در سایه همی مردم زندگی میکنید ولی تخم تانه دیگرا جمع میکنه کمی بخود تان بیایید برادر.
  خدا نخواسته اگر شورشی پیش بیایه شما چه مصونیت دارید که بیناموس و در بدر و قتل عام نشوید.شاید امروز به این حرف من بخندید ولی فردای را که گفتم خدا نیاره وگرنه این مردم خیلی از شما دل پر داره این بار دیگه مزاری صاحب یا حزب و سنگر و اینها نیست که از شما حمایت کنه مردم خیلی خون تانه میخوره بخود بیایید که فردا دیر میشود.من دلسوزانه این را میگویم.
  یکبار گذشته های تان را بیاد بیارید که در حق این هزاره ها چه کردید؟ احساسات را کنار بان خوب به گذشته و اینده دقت کن ببین اگر فردای بیایه که سگ صاحبش را گم کنه باز شما مردم را این ها با تف شان دفن میکنه.از خدا بترسید خودرا در کنار همینا بگیرید با هر حیله که میتوانید این به فایده شماست برادر
  مورچه نشوید و شوق بال های را که درآوردید نکنید که موجب تباهی تان میشود.

 • جواب محترم آغای حامد Hamed صاحب
  همین اغای حجت علیه السلام تا دیروز خودش از پشت خلق ارضایی میکرد حالی بخاطر ظاهر پشمالو و هیکل خمینی وار خود خوده بین مردمی که جز ابلهگی و مذعب زده گی چیزی نداره خوده فرشته ومجتهد جا زده . شما اگر ازدیروز شان خبر میداشتین که مریدانش چطور با زن این حجت ، حجت زاده چنداولی زیرو زبر میشد ند هرگز این طوری ازش حمایت نمیکردین جانم احمدی خان
  شاید هم میگوید که چون سید است همه عیوب و اخلاق فاسده شان مستوره این را نمیدانم و شاید حق باشما باشه احمدی صاحب
  این ایمه علیه السلام هم وقتی پیروان و قومای مثل ( احمد ) را داشته باشه که به یک قوم بزرگی که شما نسل اندر نسل تصدق خور شان بودین بیایه این طور توهین کنه شما نباید ازین زیاده تر توقع کنین که مردمی که مورد توهین قرار میگیره باز بیایه احترام شانه کنه.
  من یک شیعه استوم و یک مسلمان مگر بخاطر همی چیزای که دیدم دیگه محمد و ایمه و خلفا برای مه یک پشقیل ارزش نداره چون فهمیدوم که همه شان از روی حرامزادگی تقدس نمایی کرده اند و رفتند.

 • اشرف خان وطندار من لوچکانه عرض نمیکنم من حقیقت را گفتم شما از ایشان شناخت ندارین بهمو خاطر فکر میکنین این سید پیر که موی کون شان سفید شده نباید این طوری در موردش افشا گری شود .تو اگر میشناختیش بعد به من حق میدادی.
  من از داخل خانه این سید موسفید خبر دارم که چه واویلاست در بین عیال او مریدانشکه روزانه بار ها لینگ تاو بالا مینه.
  این که فرمودی به شرف شیر خورده ات لعنت این جمله گک تانه نفامیدوم چون معنای نمیداد. اگر مرا دو زدی که من هم میگویم به جد مطهرت لعنت به همه دین و مذهبت لعنت .به پدر سگ تو لعنت ببخشید کمی قارم آمده بود.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس