کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > آقای کرزی!!!! هزاره ها هم بشر هستند!!!!

آقای کرزی!!!! هزاره ها هم بشر هستند!!!!

نقد کوتاه از برخورد دوگانه کرزی

دو شنبه 14 جنوری 2013, بوسيله‌ى North Afghanistan

در ده سال گذشته، از فعالان سیاسی گرفته تا معلم و دانش آموز، آواز خوان و ورزشکار و یا هر کسی در مناطق شمالی پاکستان کشته شده قبل از اینکه خونش به زمین بریزد ارگ ریاست جمهوری در کابل ماتم میگیرد و پرچم ها به نشانه سوگواری پائین میشود، از مراسم دعا خوانی تا فرستادن هیئت برای همدردی، نامه ها و حتی کمک های نقدی و.... اما در همان کشور امروز قتل عام مردم بیگناه جریان دارد، از سنگ صدا بر آمد اما از کاخ نشینان کابل نه، نه اعتراض و نه همدردی یا حتی طبق روال معمول تقبیح هم نشد... آیا این حمله تروریستی نیست؟ آیا این ضد بشری نیست؟؟؟ پس چرا کرزی و تیم اش خاموش اند و حتی محکوم هم نمیکند،

http://www.facebook.com/Northafg

آیا حس همدردی کرزی فقط برای آنهاییست که پسوند (زی) را در آخر تخلص شان دارند؟؟؟؟ کجاست مراسم دعا خوانی؟ کجاست کمک های نقدی و فرستادن هیئت برای همدردی و دلجویی از قربانیان؟
جــــــــــــــواب را برای خواننده محترم میگذاریم

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


47 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > آقای کرزی!!!! هزاره ها هم بشر هستند!!!!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • دعا خوانی و تسلیت کرزی و هم قطارانش را چه کنم؟؟ من مرگم، مرگ!!

  • احمد جان محترم من به شما موافقم این نویسنده محترم فقط به یانوه سرای پرداخته است من از کرزی جانب داری نهمیکنم اما در روز اول حادثه کرزی پیام همدردی خودرا به مردم شریف هزاره ارسال کرد اما جای تاسف است که دشمنان مردم این سرزمین نه اینکه بامردم که هرروز ازطرف کفار به شهادتمیرسد همدردی نه دارد بلکه انرا تروریست میگویند بس است دشمنی بیاید کنار بیایم در عیری ان نابودنابود میشوید

  • احمد جان، شما درست میفرمائید. ما باید از هر انسانیکه به ناحق کشته میشود، حمایت کنیم. بدون در نظر گرفتن قوم، زبان یا زنگ جلدش. اگر خود را در قدم اول انسان میدانیم!

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.