کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > پیام تبریک نویسندگان، فعالان سیاسی و مدنی هزاره در کابل به حزب پر افتخار دموکراتیک (...)

پیام تبریک نویسندگان، فعالان سیاسی و مدنی هزاره در کابل به حزب پر افتخار دموکراتیک هزاره ی کویته

سه شنبه 15 ژانويه 2013, بوسيله‌ى نهاد مردمی حق برابر

پیام تبریک نویسندگان، فعالان سیاسی و مدنی هزاره در کابل

به حزب پر افتخار دموکراتیک هزاره ی کویته


ما با توجه به حادثه ی دردناک و تکان دهنده ی روز پنج شنبه در علمدار رود کویته که از سویی منجر به شهادت بیش از 100 نفر و زخمی شدن حدود 200 نفر از هزاره های کویته گردید و از طرفی نیز، وضعیت عمومی را متشنج نموده و با رفتن دست های جوانان هزاره به سوی سلاح، امکان بروز خشونت بارترین حادثه در تاریخ کویته را داشت، با خردمندی و مدیریت بالای رهبریت حزب دموکراتیک هزاره (HDP) اوضاع نه تنها زیر کنترل درآمد، که یکی از زیباترین نمایش های مدنی تاریخ بلوچستان و شاید هم تمامی پاکستان به اجرا گذاشته شد و با اعتصاب غذا و تحصن 60 هزار نفری در تاریخ این سرزمین و حتا سراسر خاورمیانه، به عنوان بزرگ ترین حرکت مدنی به ثبت رسید. این ما را کاملا امیدوار ساخت که رهبریت باشعور و آگاه هزاره های کویته اینک در مدارهای بالای تکامل سیاسی ـ مبارزاتی قرار گرفته و قادر است بحران های بعدی را نیز به خوبی بحران جاری، مدیریت نماید.
این است که ما به موجودیت رهبریت خردورزی چون حزب دموکراتیک هزاره در آن خطه افتخار می کنیم و یافتن موقعیت بسیار بالای سیاسی میان بزرگ ترین احزاب و گروه های سیاسی کویته و نیز موفقیت در تأمین خواسته های برحق تان را از صمیم قلب به شما تبریک می گوییم.
شما مطمئن باشید که در آینده و در هر شرایطی باز هم کنارتان خواهیم ماند و از خواسته های برحق تان پشتیبانی خواهیم نمود.

نهاد مردمی حق برابر
از برگزارکنندگان راهپیمایی با شکوه کابل
سه شنبه 26 جدی 1391 مطابق 15 جنوری 2013

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


67 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > پیام تبریک نویسندگان، فعالان سیاسی و مدنی هزاره در کابل به حزب پر افتخار دموکراتیک (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • khob ast ke ma ham beyamoozem
    shewahaye mobareza haye mosalemat ameez ra
    ok

  • تا کی حرکت مدنی و تظاهرات و گفتگو؟ در افغانستان در این ده سال کدام حق را از حکومت فاشیست کرزی گرفتید که حالا در پاکستان قصد کرده اید؟ به نظر من باید سلاح را هم گذاشت که گپش را بزند. اما با برنامه ریزی و مشخص سرهای لشکر جنگهوی و سپاه صحابه را کوتاه کنید تا دیگر به این آسانی طرف خانه و ناموس و جان و مال شما نتوانند بیایند. دفاع حق و وظیفه شماست.
    همیشه مورد حمله قرار گرفتیم و میگیرم. سلاح را هم در وقتش بمانید که گپی بزند.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.