در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > جلالتمآب کرزی: ایران اسلامی، قربانی تروریزم است!

جلالتمآب کرزی: ایران اسلامی، قربانی تروریزم است!

کمباور کابلی
يكشنبه 10 فبروری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

ایرانی ها حرف خمینی را گوش کردند، شاه را اخراج کردند و سفره های شان ، درین سی سال، پراز میوه و اطعمه شد ! این صف های طولانی ، صف های نیم کیلو متری ، برای تهیهء آرد و برنج و ر وغن و گازوییل ، که از ایرانیان، هه روزه، در رسانه ها ی جهان، نمایش داده میشود، دروغ دروغ است ! به حضرت عباس کذب محض است

(یادداشت یکم)

کمباور کابلی

جلالتمآب کرزی: ایران اسلامی، قربانی تروریزم است!

نقل قول :
»تروریزم بین المللی امروز در صدر تمامی چالش های عصر ما قرار داشته و به عنوان جدی ترین تهدید در برابر صلح، امنیت و ترقی جهان اسلام مطرح است. در بسیاری از نقاط جهان اسلام، از افغانستان تا پاکستان، ایران تا الجزایر، تروریزم باعث رنج بیشماری شده و قابلیت ما برای توسعه اقتصادی-اجتماعی و رفاه و سعادت را تضعیف میکند

تفسیر بیانات گهربار رییس جمهور « خپلواک» و زعیم ملی «!» افغانستان!
یعنی ، جمهوری اسلامی افغانستان، جمهوری اسلامی پاکستان و جمهوری اسلامی ایران، هر سه بطور مساویانه، مورد تجاوز تروریزم بین المللی واقع شده اند ، پاکستان هرگز محل صدور تروریزم نبوده است بلکه « قربانی » تروریزم است ! اینکه گفته میشود، پاکستان، به کشور مان، تروریست انتحاری و بمبگذار خیابانی ، روان میکند، شایعه است و گزافه!

براساس بیانات حکمت آگین زعیم ملی افغانستان ، جمهوری اسلامی ایران، گرگ دهان آلوده و یوسف ندریده است، یعنی ایران اسلامی، هرگز و هیچگاه، به صدور « ترور و خرابکاری» دست نزده است، نه « شاپور بختیار» را کشته، نه « عبدالرحمن قاسلمو» را ، نه « فریدون فرخزاد» را
رژیم اسلامی ایران، در هیچ کشوری ، حتا دول استکباری، قصد خرابکاری نداشته است، سپاه قدس( وابسته به سپاه پاسداران) به منظور دفاع و حمایت از مستضعفین جهان« !» ایجاد شده وبس!

رژیم های خمینی و خامنه ای بخاطر رعایت حقوق بشر ، مورد حسادت و دشمنی جهانیان بوده است
ایران انقلابی که به کسی کاری ندارد و هرروز مرتکب یک اختراع علمی میشود، و اینک،پس از سپری شدن موفقانه مرحله ارسال میمون، آقای احمدی نژاد ، را به فضا میفرستد، همواره، قربانی تروریزم بین المللی بوده است!
واقعا، آینده بشریت به بقای همین رهبران کنفرانس اسلامی، یعنی کرزی و احمدی نژاد ، وابسته است حیف شد که دوره ء ریاست جمهوری، این دو نابغه دهر، رو به اختتام است!

(یاداشت دوم)

سفره ها پر از نان شد ، بیست و دوم بهمن!

مرحوم خمینی وقتی در سال ۱۳۵۷ خورشیدی در نوفل لوشاتو پاریس بود، به ملیون ها جمعیت ایرانی که در خیابان های تهران و شهر ها ی دیگر ، علیه رژیم محمد رضا شاه پهلوی، دست به تظاهرات زده بودند ، پیام داد ، « شاه خاین را از مملکت بیرون کنید، تا مزه اسلام ناب محمدی را بچشید، تا نفت و گاز برای همه ، مجانی شود ، تا پول نفت ، آخر هرماه، به در خانه هر ایرانی ، آورده شود! تا هرنوع آزادی ، بخصوص آزادی بیان ونوشتار برای هر عقیده ای،حتا برای کمونست ها،تضمین شود ! تا دسترخوان ایرانی ها، رنگین تر شود و....»

ایرانی ها حرف خمینی را گوش کردند، شاه را اخراج کردند و سفره های شان ، درین سی سال، پراز میوه و اطعمه شد ! این صف های طولانی ، صف های نیم کیلو متری ، برای تهیهء آرد و برنج و ر وغن و گازوییل ، که از ایرانیان، هه روزه، در رسانه ها ی جهان، نمایش داده میشود، دروغ دروغ است ! به حضرت عباس کذب محض است! شعر کمباور که در بزرگداشت ۲۲ بهمن ، ساخته شده ، آسایش ایرانیان را مهر تایید زده ، اینک شعر :

سفره ها پر از نان شد ، بیست و دوم بهمن

عشق آتشين من ، افتخار مرد و زن
در افق نمايان شد، بيست و دوم بهمن

عصر آريا مهری ، دوره گرانی بود
مرغ و ماهی ارزان شد ، بيست و دوم بهمن

نصف ملت ايران، شب گرسنه ميخفتند
سفره ها پر از نان شد بيست و دوم بهمن

پول نفت ايرانی شد به جيب ايرانی
خانه ها چراغان شد بيست و دوم بهمن

ماه منعکس فرمود صورت خمينی را
معجز فراوان شد بيست و دوم بهمن

دوش بو فضولی گفت « بيست و دوی بهمن رفت
خاطرم پريشان شد بيست و دوم بهمن

بعد سی و اندی سال ، رحمت خدادادی
ازچه رو پشيمان شد بيست و دوم بهمن

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :

پيام‌ها

  • نام افغانستان را همین نوکران پاکستان و ایران، بخصوص شیخ آصف و رسول سیاف ، جمهوری اسلامی افغانستان گذاشتند، تا رژیم اسلامی در ایران حاکم باشد ، آب خوش از گلوی ملت های افغانستان و عراق و بحرین و لبنان ...پایین نمیرود. با عرض اخلاص به استاد کمبور کابلی! باختری

جستجو در کابل پرس