کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > جلالتمآب کرزی: ایران اسلامی، قربانی تروریزم است!

جلالتمآب کرزی: ایران اسلامی، قربانی تروریزم است!

يكشنبه 10 فبروری 2013, بوسيله‌ى کمباور کابلی

ایرانی ها حرف خمینی را گوش کردند، شاه را اخراج کردند و سفره های شان ، درین سی سال، پراز میوه و اطعمه شد ! این صف های طولانی ، صف های نیم کیلو متری ، برای تهیهء آرد و برنج و ر وغن و گازوییل ، که از ایرانیان، هه روزه، در رسانه ها ی جهان، نمایش داده میشود، دروغ دروغ است ! به حضرت عباس کذب محض است

(یادداشت یکم)

کمباور کابلی

جلالتمآب کرزی: ایران اسلامی، قربانی تروریزم است!

نقل قول :
»تروریزم بین المللی امروز در صدر تمامی چالش های عصر ما قرار داشته و به عنوان جدی ترین تهدید در برابر صلح، امنیت و ترقی جهان اسلام مطرح است. در بسیاری از نقاط جهان اسلام، از افغانستان تا پاکستان، ایران تا الجزایر، تروریزم باعث رنج بیشماری شده و قابلیت ما برای توسعه اقتصادی-اجتماعی و رفاه و سعادت را تضعیف میکند

تفسیر بیانات گهربار رییس جمهور « خپلواک» و زعیم ملی «!» افغانستان!
یعنی ، جمهوری اسلامی افغانستان، جمهوری اسلامی پاکستان و جمهوری اسلامی ایران، هر سه بطور مساویانه، مورد تجاوز تروریزم بین المللی واقع شده اند ، پاکستان هرگز محل صدور تروریزم نبوده است بلکه « قربانی » تروریزم است ! اینکه گفته میشود، پاکستان، به کشور مان، تروریست انتحاری و بمبگذار خیابانی ، روان میکند، شایعه است و گزافه!

براساس بیانات حکمت آگین زعیم ملی افغانستان ، جمهوری اسلامی ایران، گرگ دهان آلوده و یوسف ندریده است، یعنی ایران اسلامی، هرگز و هیچگاه، به صدور « ترور و خرابکاری» دست نزده است، نه « شاپور بختیار» را کشته، نه « عبدالرحمن قاسلمو» را ، نه « فریدون فرخزاد» را
رژیم اسلامی ایران، در هیچ کشوری ، حتا دول استکباری، قصد خرابکاری نداشته است، سپاه قدس( وابسته به سپاه پاسداران) به منظور دفاع و حمایت از مستضعفین جهان« !» ایجاد شده وبس!

رژیم های خمینی و خامنه ای بخاطر رعایت حقوق بشر ، مورد حسادت و دشمنی جهانیان بوده است
ایران انقلابی که به کسی کاری ندارد و هرروز مرتکب یک اختراع علمی میشود، و اینک،پس از سپری شدن موفقانه مرحله ارسال میمون، آقای احمدی نژاد ، را به فضا میفرستد، همواره، قربانی تروریزم بین المللی بوده است!
واقعا، آینده بشریت به بقای همین رهبران کنفرانس اسلامی، یعنی کرزی و احمدی نژاد ، وابسته است حیف شد که دوره ء ریاست جمهوری، این دو نابغه دهر، رو به اختتام است!

(یاداشت دوم)

سفره ها پر از نان شد ، بیست و دوم بهمن!

مرحوم خمینی وقتی در سال ۱۳۵۷ خورشیدی در نوفل لوشاتو پاریس بود، به ملیون ها جمعیت ایرانی که در خیابان های تهران و شهر ها ی دیگر ، علیه رژیم محمد رضا شاه پهلوی، دست به تظاهرات زده بودند ، پیام داد ، « شاه خاین را از مملکت بیرون کنید، تا مزه اسلام ناب محمدی را بچشید، تا نفت و گاز برای همه ، مجانی شود ، تا پول نفت ، آخر هرماه، به در خانه هر ایرانی ، آورده شود! تا هرنوع آزادی ، بخصوص آزادی بیان ونوشتار برای هر عقیده ای،حتا برای کمونست ها،تضمین شود ! تا دسترخوان ایرانی ها، رنگین تر شود و....»

ایرانی ها حرف خمینی را گوش کردند، شاه را اخراج کردند و سفره های شان ، درین سی سال، پراز میوه و اطعمه شد ! این صف های طولانی ، صف های نیم کیلو متری ، برای تهیهء آرد و برنج و ر وغن و گازوییل ، که از ایرانیان، هه روزه، در رسانه ها ی جهان، نمایش داده میشود، دروغ دروغ است ! به حضرت عباس کذب محض است! شعر کمباور که در بزرگداشت ۲۲ بهمن ، ساخته شده ، آسایش ایرانیان را مهر تایید زده ، اینک شعر :

سفره ها پر از نان شد ، بیست و دوم بهمن

عشق آتشين من ، افتخار مرد و زن
در افق نمايان شد، بيست و دوم بهمن

عصر آريا مهری ، دوره گرانی بود
مرغ و ماهی ارزان شد ، بيست و دوم بهمن

نصف ملت ايران، شب گرسنه ميخفتند
سفره ها پر از نان شد بيست و دوم بهمن

پول نفت ايرانی شد به جيب ايرانی
خانه ها چراغان شد بيست و دوم بهمن

ماه منعکس فرمود صورت خمينی را
معجز فراوان شد بيست و دوم بهمن

دوش بو فضولی گفت « بيست و دوی بهمن رفت
خاطرم پريشان شد بيست و دوم بهمن

بعد سی و اندی سال ، رحمت خدادادی
ازچه رو پشيمان شد بيست و دوم بهمن

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


73 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > جلالتمآب کرزی: ایران اسلامی، قربانی تروریزم است!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • نام افغانستان را همین نوکران پاکستان و ایران، بخصوص شیخ آصف و رسول سیاف ، جمهوری اسلامی افغانستان گذاشتند، تا رژیم اسلامی در ایران حاکم باشد ، آب خوش از گلوی ملت های افغانستان و عراق و بحرین و لبنان ...پایین نمیرود. با عرض اخلاص به استاد کمبور کابلی! باختری

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.