IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > نظرسنجی > گل پاچا در فساد دست دارد؟

گل پاچا در فساد دست دارد؟

چرا نام وکلای فاسد و قاتل افشا نمی شود؟
شنبه 19 آپریل 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

گل پاچا مجيدی رييس کميسيون مصونيت وکلا بارها به رسانه ها گفته است که نامه های متعددی از سوی سارنوالی به تعدادی از وکلا به دليل داشتن دوسيه هايی مانند اختلاس، فساد و قتل فرستاده شده اما آنان از رفتن به سارنوالی و پاسخ دادن به گروه تحقيق سرباز می زنند.

سوال اين است که چرا مجيدی نام اين افراد را که در قتل، دزدی و سرقت دارايی های مردم دست دارند افشا نمی کند؟ به نظر می رسد که ادامه ی اين روند شک و ترديد هايی را در قبال خود آقای گل پاچا مجيدی ايجاد کرده و ممکن او از اين بازی تبليغاتی مانند يک اهرم فشار استفاده می کند.

مردم می خواهند بدانند اين قاتلان و دزدانی که در پارلمان نشسته اند و بنام نمايندگی از آنان، هر کاری که خواسته باشند بی محابا انجام می دهند و اموال و دارايی آنان را می دزدند، چه کسانی هستند.

سکوت گل پاچا مجيدی و حتا سارنوال افغانستان که به تازگی اخبار فساد خود وی نيز به رسانه ها درز کرده، نه به نفع آنان خواهد بود و قطعا نه به نفع مردم افغانستان.

طبق قانون کتمان جرم خود جرم محسوب می شود و در شرايط فعلی، سکوت و عدم افشای نام اين دزدان و قاتلان به ادامه ی قتل و دزدی در کشور کمک می کند. همانگونه که سکوت جلالی وزير داخله ی پيشين درباره مقامات بلندپایه که در توليد و قاچاق مواد مخدر دست دارند، به افزايش توليد و قاچاق مواد مخدر کمک کرد.

پيام‌ها

  • برادر های مسلمان و موحد وطن سلام

    پخش این گونه شایعات در مورد نمایندهای مردم شریف افغانستان یک توطئه است که از طرف دشمن های شکست خورده این وطن طرح ریزی شده و توسط ماموران دست نشانده اش به رسانه های صوتی و تصویری نشر میکنند مردم افغانستان در مدت این سی سال یک مردم پخته و ازموده شده است که هیچ وقت فریب این گونه افراد را نمیخورند و مثل همیشه در پشت نماینده گاه شان ایستاده استن, مردم افغانستان با درک کامل این نماینده گان شان راانتخاب کرده و هیچ کس حق ندارد که نماینده گان منتخب مردم افغانستان را به خیانت متهم کند و یا حتی کلام خارج از شئون انسانی نسبت به نمایندگان مردم ابراز دارد, وجود این نمایندگان حاصل سال ها جنگ و خونریزی برای حاکمیت مردم بر مردم بوده و برای برپائی این پارلمان مردم افغانستان بهای خیلی گران را پرداخت کرده اکنون چشم گوردلان توان دیدن حاکمیت ملی و مجاهدان پرافتخار کشور مارا ندارد و میخواهند که باز هم از هر طریقی که شده ضربه به پیکر بزرگ این ملت وارد سازند بی خبر از اینکه خداوند با مردم افغانستان بوده و هست شوروی با همه نیرو و توان نظامی اش تاب توان مقاومت را در برابر مردم افغانستان نداشت چیگونه یک تعداد تربیت یافته گان آی اس آی خواهد داشت, از یاد نبریم این بزرگان که در پارلمان مشغول خدمت هستند اکثر شان شیرهای شکاری روز و متقیان و مجاهدان شب بوده اند کسانی که همه چیز شان برای این وطن هدیه کردند حتی بهترین عزیزان شان را

    ازین که این شایعات از پارلمان مردم افغانستان بگوش میرسد جای بسی تامل است و سوال امید وارم که مردم افغانستان با درایت و هوشمندی هرچه بیشتر این توطئه را بکلی خنثی کرده و هم چنان در راه پیشرفت کشور کامزن باشند

    انشائ الله و تعالی

جستجو در کابل پرس