صفحه نخست > کارتون > طنز روز > نســتوه نادری و تنــورداغ اســلام

نســتوه نادری و تنــورداغ اســلام

تنــــوراســــلام امــــروز چنــــان داغ اســــت که حتــــی نســــتوه نادری می خــــواهــــد برایش در آن چــــند قــــرص نان روغنــــی بپــــزد
شمس الحق حقانی
شنبه 16 فبروری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

نستوه بچه که ایام شباب و نوجوانی را بدور از یاد خدا در لهو و لعب ، مرغ جنگی و بودنه بازی بگذرانیدی و خلایق از دست فتنه گری های او آرام و قرار نداشتی بالخصوص دل ملای مسجد از دست وی داغ داغ بودی چون همیش مرغ تخمی که ملا از اهالی قریه بنام شکرانه تعویض و تومار بدست می آوردی نستوه بچه آن مرغ بدزدیدی و فغان ملا به آسمان بلند کردی.

شبی در عالم رویا حضرت پیر عبدالقادر جیلانی بر وی نازل شدی و سخت فریاد کشیدی :

" ای فرزند مسلمان خواب بر تو حرام باد تا ایادی کفر و نصاری در سرزمین اسلام فرزندان مسلمان را به رقص و پایکوبی ، یهودیت و نصرانیت دعوت کردی .
بر خیز عصایم بگیر و راهم ادامه ده ! "

نستوه بچه تکان شدید بخوردی و از خواب بیدار شدی و سخت هراسیدی و چون شاخه درخت بید بلرزیدی و روز ها از خواب و خوراک بماندی در برویش ببستی و بعد از چهل روز چله نشینی و سیر عمیق عرفانی در گشودی و یاران به حیرت افگندی و جهان به نور جمالش منور کردی.

نستوه بچه از آن ایام ببعد در جبران معصیات ماضیه سخت بکوشیدی و یکشبه ره صد ساله بپیمودی ، شمشیر اسلام به کمر بستی و با بوسیدن دستان پیر طریقت افضل المجاهدین عبدالرسول سیاف در برابر کفر و زندقه از محافل رقص و پایگوبی ستاره افغان گرفته تا یاوه سرایی ها و مجاهد ستیزی هایی سجیه کامرانی و دیگرا یاوه سرایان دیار کفر و دشمنان اسلام اعلان جهاد کردی.

هنگامیکه آوازه شمشیر زنی و سیف الاسلامی او بگوش بزرگان اسلام برسیدی حضرت مولانا سمیع الحق از ایشان در پاکستان دعوت بعمل بیاوردی و به وی دروس اختصاصی در باب فقه و حکمت دیوبندی بدادی و ایشان را با دایرت المعارف اسلام چاپ بازار قصه خوانی پشاور معرفت بخشیدی.

حضرت مولانا سمیع الحق در مدرسه اسلامیه شان در حضور هزاران طلاب کرام و علمای عظام به ایشان لقب افتخاری
( مولانا ) اعطا فرمودی و از آن روز ببعد ایشان به مولانا نستوه نادری ملقب گشتی.

حضرت مولانا به ایشان گوشزد کردی که سیاست و دیانت همسایه در به دیوار هم بودی و شعارمعروف
( تفرقه بیانداز و حکومت کن ) درینجا نیز ضامن توفیق و پیروز علمای دین بودی.

با تقـــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • برادر سمیع الحق چرا سانسور مینمایی؟ ما مولانا نستوه نادری را ضیافت بسیار داده ایشان را شبها تا صبحگاه ها تقویه فزیکی بسیار نمودیم تا تمام وجود اوشان از حب الله لبریز گردد.

  repondre message

 • مرا هم عقيده به ان بودندى كه انسان مو جود سعب بودند و درذات خود تغير بزير.از زمان امو ختندى و بر اسرار برده بر داشتندى و به اعماق داخل شدندى ولى من به انها تو صيه كردندى....
  .كفتمش , فخرجو انرا كه كردى داخلون..... كفت اين را ميفشارم تا به فبها خالدون

  repondre message

 • خوب جناب حقانی از این همه یاوه کویی های مردم و از این هم فحش دادن و توهین کردن مردم به همدیگر چه لذت و سود برای شما میدهد ؟؟؟ شما فقط می خواهید مردم به همدیگر خود فحش و ناسزا بگوید. فکر کنم شما به یک داکتر روان شناس ضرورت دارید تا از این مرض خطرناک نجات پیدا کنید. بهتر است پول یک ماه انترنت را پیش کدام داکتر خوب مراجعه کنید .

  repondre message

 • آقای حقانی تخلص منحوس حقانی را از خود دور کن چراکه تو هم یک قسم انفجاری شده یی نشود که انتهاری شوی
  از زن ناشزه ی بنام سجیه کامرانی تو چرا بدفاع برامدی شاید تو هم از شکست روس و نوکرانش خیلی ناخوشنود استی یا یکی از آنها استی سجیه شاید دختر کدام روسپی باشد از طرز گفتار و دشنام هایش واضح میگردد
  سجیه مجاهدین را دشنام میدهد زیرا مانع شدند که سجیه ، اولاد از مرد روسی داشته باشد

  repondre message

 • نستو نادری یک بد اخلاق تماماً عیار است که بجرم عمل لواطت از تلویزون طلوع اخراج گردید و آنهم در حال مفعولیت. این غولچماق کم ظرف گاهی به نعل میزند و گاهی به میخ! در حقیقت شب و روز اش در محافل سگ جنگی، بچه بازی، مرغ جنگی و صد ها.... گم است باز در انظار عامه که ظاهر شد خود سنگ دین و دیانت را به سینه میزند.

  repondre message

 • قهار جان سروش!
  نکه کدام نسبت به نستو مفعول داری!؟ چیزی را که آقای حقانی باز گو نموده یک حقیقت اظهر من الشمس است. بجای اینکه یک خلاق ماهر و با استعداد مثل شمس جان حقانی را توهین نمایی بهتر نیست که واقعیت را درک کنی و بپذیری عزیزم!

  repondre message

 • به جواب پیامگزار محترم به اسم " ناقد"
  دوست عزیز! اینکه نستوه نادری ازنظر فکری وعقیدتی بسان ملیون ها انسان جوان دیگرچقدر دچار لغزش ها واشتباهات شده است؛ بحثی است جدا. ولی اگر واقعا وجدان اخلاقی داشته باشید میتوانید این جملات تان را برایم تفسیر نمائید که فرموه اید:
  ( نستو نادری یک بد اخلاق تماماً عیار است که بجرم عمل لواطت از تلویزون طلوع اخراج گردید و آنهم در حال مفعولیت. این غولچماق کم ظرف گاهی به نعل میزند و گاهی به میخ! در حقیقت شب و روز اش در محافل سگ جنگی، بچه بازی، مرغ جنگی و صد ها.... گم است باز در انظار عامه که ظاهر شد خود سنگ دین و دیانت را به سینه میزند)
  ازخلال کلام جناب عالی طوری استنباط مشود که علت اخراج نستوه نادری لواطت بوده وآنهم درحالیکه وی را مسؤولین تلویزیون طلوع بالفعل درحال انجام آن فعل گرفتار کرده اند. چرا تاکنون همچو یک اتهام را به این بزرگی جز ازقلم شما دیگرهیچ جای دیگری کسی نخوانده است و یک رسانهء مطرح چون تلویزیون طلوع ازهمچو یک رسوایی خبری پخش ننموده است تا به اساس آن حد اقل منتقدانش چون آقای حیدری وحقانی میتوانستند نستوه ناری را بیشتر درمقالات وکارتونهایشان رسوا سازند؟ ویا اینکه شخص جناب عالی درهمان لحظهء فعل لواطت حضور داشتید؟
  اینکه هم رسانهء طلوع وهم نستوه نادری را همه می شناسند ولی ادعای جناب عالی آنهم درین گوشهء کوچک کابل پرس با این بزرگی اش را کسی تاحال نه شنیده است چه فکر میکنید که اگر این ادعا را ثابت نسازید گمان نمیکنید که خواننده های کابل پرس ؛ حق دارند که بالای خودتان بدگمان شوند ونفس اتهام را بالای خودتان وارد نمایند؟ زیرا ازکجا معلوم که اگر جناب عالی ازپردهء نام مستعار بیرون آیئید آنگاه بیشتر وموثق ترازآقای نستوه نادری به شکل مستند کسی اسناد لواطت شما را درحال مفعول بودن به کابل پرس ارائه نماید؟ آنوقت واکنش شما چه خواهد بود؟
  با احترام
  پرویز بهمن

  repondre message

 • آقای "بهمن"
  چرا وقتی بحث از لواطت و مفعولیت باز میشود فوراً جناب تان علاقه نشان میدهید و بنوع موضوع را پر رنگ میسازید؟ آیا فکر نمیکنید که تلویزون طلوع بعنوان یکی از رسانه های مطرح کشور چه ضرورت دارد تا بخاطر بد اخلاقی یک انسان عادی مانند نستوه، اداره اش را نام بد ساخته و شهرت عالی که در حوزه مطبوعات کسب نموده خدشه دار بسازد.؟ جناب "بهمن" صاحب از طرز جانبداریتان از نستوه نادری طوری وانمود میگردد که شما نیز به همان مرض که ایشان گرفتار است، نیز سر دچار مباشید. زیراکه قبلاً از لابلای بعضی نظریات دوستان چنین استنباط گردید، که جناب خود تان با عصمت "قانع" یگان روابط پشت پرده آنهم .... داشته اید، نظر ات چیست؟

  repondre message

 • جناب محترم ناقد!
  امیدوارم که صحتمند باشید!
  خیلی متاسفم که بعدازگذشت دو هفته یک پیام مملوء از دشنام وتوهین تان را به آدرس خود وجناب نستوه نادری خواندم. اما خدمت جناب عالی باید عرض نمایم که برداشت من ازسیاق کلام جناب عالی (در پیامهای اخیریکه میان اینجانب وشما رد وبدل گردیده است) این شد که جناب عالی حتما از متولدین جنده خانه های کشور ایران تشریف دارید که تاکنون دنبال پدر حقیقی تان سرگردان استید .روی همین علت است که باید ازطریق کابل پرس عقده های روانی تان را ازطریق دشنام وتوهین بدیگران خالی کنید وانتظار میداشته باشید که دیگران نیز شما را دشنام بالمثل بزنند. ولی من چنان نمیکنم . برای من ودیگر خواننده گان حد وظرفیت معنوی شما روشن گردید. بیشترازین شما ارزش بحث ومباحثه را ندارید.زیرا نه شما خود دارای حیثیثت وآبرو استید ونه هم به آبرو وحیثیت دیگران بند وباز می باشید بناء هرقدر دشنام وتوهین که در مخیله ء جناب عالی تان میگذرد شما میتوانید آنرا به آدرس بنده وآقای نستوه نادری خالی کنید کسی دم روی شما را نمیگیرد.
  پرویز بهمن

  repondre message

 • ما د ناقد په نامه یو ش‍کلی هزاره گی هلک غولی دی
  په درناوی
  عصمت قانع

  repondre message

 • آفرین آقای بهمن!
  حال جواب سوالم را گرفتم و در حقیقت با انتشار تصویر عصمت قانع توسط جناب تان آنهم در پرده مستعار، جواب من و تمام دوستان گرفته شد! بهر صورت خود میدانی!

  repondre message

 • ناقده!
  زه خپله عصمت قانع يم او د ډير مودی راهیسی ستاسو پاشستی او نفاق اچونکی څرګنډونو سره په دغه کابل پرس کی پوره بلد سوی يم تاسو ولې پخپل منځي اختلاپاتوکی زما نوم ور ګډوۍ؟
  دا حق تاسوته چا درکړي چه پخپلو شکنځلوکۍ زما له نامه څخه ګټه پورته کړئ؟برپدر دستا ناقد نوم لعنت سی !دا په یقین ماته ثابته سوه چه ته هماغه کونی ناقد یی چه ما څوکاله مخکی تا په کابل کی غولی دي

  repondre message

 • بجواب مستعار نام عصمت قانع = بهمن صاحب!
  گرچه بحث و جدل با چون شما مخلوقات مریض یک گناه کبیره و جرم نا بخشودنیست، اما بازهم از خداوند برایتان طلب هدایت میکنم تا ازین لعو و لعب گویی که بجز آبرو ریزی برایتان دیگر چیزی به ارمغان نمیآورد، پر هیز نموده آنچه میگوئید و مینویسید فقط از دریچه عقل و منطق باز گو نمایئد.

  repondre message

 • اوس ټولوته په ډاګه سوه چه د دغو دو کونیانو (ناقد او بهمن) جنګ ساختګي وه، دواړه غوښتل چه پخپل سګ جنګېو کی ماهم ښکېل کړي

  repondre message

 • شما یکبار استایل جهادی نستوه را در تلویزیون لچک های «شورای نظار» ببینید باز در مورد این لمپن قضاوت کنید.
  آخر پسر پرتونادریست، کسیکه در برابر جنگسالاران گردن پت کرد، درست است که میگویند پسر کو نداشت نشان از پدر .....

  repondre message

 • اینهم یک نمونه لمپنیزم پدر نستوه نادری:

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس