کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > نســتوه نادری و تنــورداغ اســلام

نســتوه نادری و تنــورداغ اســلام

تنــــوراســــلام امــــروز چنــــان داغ اســــت که حتــــی نســــتوه نادری می خــــواهــــد برایش در آن چــــند قــــرص نان روغنــــی بپــــزد

شنبه 16 فبروری 2013, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

نستوه بچه که ایام شباب و نوجوانی را بدور از یاد خدا در لهو و لعب ، مرغ جنگی و بودنه بازی بگذرانیدی و خلایق از دست فتنه گری های او آرام و قرار نداشتی بالخصوص دل ملای مسجد از دست وی داغ داغ بودی چون همیش مرغ تخمی که ملا از اهالی قریه بنام شکرانه تعویض و تومار بدست می آوردی نستوه بچه آن مرغ بدزدیدی و فغان ملا به آسمان بلند کردی.

شبی در عالم رویا حضرت پیر عبدالقادر جیلانی بر وی نازل شدی و سخت فریاد کشیدی :

" ای فرزند مسلمان خواب بر تو حرام باد تا ایادی کفر و نصاری در سرزمین اسلام فرزندان مسلمان را به رقص و پایکوبی ، یهودیت و نصرانیت دعوت کردی .
بر خیز عصایم بگیر و راهم ادامه ده ! "

نستوه بچه تکان شدید بخوردی و از خواب بیدار شدی و سخت هراسیدی و چون شاخه درخت بید بلرزیدی و روز ها از خواب و خوراک بماندی در برویش ببستی و بعد از چهل روز چله نشینی و سیر عمیق عرفانی در گشودی و یاران به حیرت افگندی و جهان به نور جمالش منور کردی.

نستوه بچه از آن ایام ببعد در جبران معصیات ماضیه سخت بکوشیدی و یکشبه ره صد ساله بپیمودی ، شمشیر اسلام به کمر بستی و با بوسیدن دستان پیر طریقت افضل المجاهدین عبدالرسول سیاف در برابر کفر و زندقه از محافل رقص و پایگوبی ستاره افغان گرفته تا یاوه سرایی ها و مجاهد ستیزی هایی سجیه کامرانی و دیگرا یاوه سرایان دیار کفر و دشمنان اسلام اعلان جهاد کردی.

هنگامیکه آوازه شمشیر زنی و سیف الاسلامی او بگوش بزرگان اسلام برسیدی حضرت مولانا سمیع الحق از ایشان در پاکستان دعوت بعمل بیاوردی و به وی دروس اختصاصی در باب فقه و حکمت دیوبندی بدادی و ایشان را با دایرت المعارف اسلام چاپ بازار قصه خوانی پشاور معرفت بخشیدی.

حضرت مولانا سمیع الحق در مدرسه اسلامیه شان در حضور هزاران طلاب کرام و علمای عظام به ایشان لقب افتخاری
( مولانا ) اعطا فرمودی و از آن روز ببعد ایشان به مولانا نستوه نادری ملقب گشتی.

حضرت مولانا به ایشان گوشزد کردی که سیاست و دیانت همسایه در به دیوار هم بودی و شعارمعروف
( تفرقه بیانداز و حکومت کن ) درینجا نیز ضامن توفیق و پیروز علمای دین بودی.

با تقـــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


66 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > نســتوه نادری و تنــورداغ اســلام

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • برادر سمیع الحق چرا سانسور مینمایی؟ ما مولانا نستوه نادری را ضیافت بسیار داده ایشان را شبها تا صبحگاه ها تقویه فزیکی بسیار نمودیم تا تمام وجود اوشان از حب الله لبریز گردد.

 • مرا هم عقيده به ان بودندى كه انسان مو جود سعب بودند و درذات خود تغير بزير.از زمان امو ختندى و بر اسرار برده بر داشتندى و به اعماق داخل شدندى ولى من به انها تو صيه كردندى....
  .كفتمش , فخرجو انرا كه كردى داخلون..... كفت اين را ميفشارم تا به فبها خالدون

 • خوب جناب حقانی از این همه یاوه کویی های مردم و از این هم فحش دادن و توهین کردن مردم به همدیگر چه لذت و سود برای شما میدهد ؟؟؟ شما فقط می خواهید مردم به همدیگر خود فحش و ناسزا بگوید. فکر کنم شما به یک داکتر روان شناس ضرورت دارید تا از این مرض خطرناک نجات پیدا کنید. بهتر است پول یک ماه انترنت را پیش کدام داکتر خوب مراجعه کنید .

 • آقای حقانی تخلص منحوس حقانی را از خود دور کن چراکه تو هم یک قسم انفجاری شده یی نشود که انتهاری شوی
  از زن ناشزه ی بنام سجیه کامرانی تو چرا بدفاع برامدی شاید تو هم از شکست روس و نوکرانش خیلی ناخوشنود استی یا یکی از آنها استی سجیه شاید دختر کدام روسپی باشد از طرز گفتار و دشنام هایش واضح میگردد
  سجیه مجاهدین را دشنام میدهد زیرا مانع شدند که سجیه ، اولاد از مرد روسی داشته باشد

 • نستو نادری یک بد اخلاق تماماً عیار است که بجرم عمل لواطت از تلویزون طلوع اخراج گردید و آنهم در حال مفعولیت. این غولچماق کم ظرف گاهی به نعل میزند و گاهی به میخ! در حقیقت شب و روز اش در محافل سگ جنگی، بچه بازی، مرغ جنگی و صد ها.... گم است باز در انظار عامه که ظاهر شد خود سنگ دین و دیانت را به سینه میزند.

 • قهار جان سروش!
  نکه کدام نسبت به نستو مفعول داری!؟ چیزی را که آقای حقانی باز گو نموده یک حقیقت اظهر من الشمس است. بجای اینکه یک خلاق ماهر و با استعداد مثل شمس جان حقانی را توهین نمایی بهتر نیست که واقعیت را درک کنی و بپذیری عزیزم!

 • به جواب پیامگزار محترم به اسم " ناقد"
  دوست عزیز! اینکه نستوه نادری ازنظر فکری وعقیدتی بسان ملیون ها انسان جوان دیگرچقدر دچار لغزش ها واشتباهات شده است؛ بحثی است جدا. ولی اگر واقعا وجدان اخلاقی داشته باشید میتوانید این جملات تان را برایم تفسیر نمائید که فرموه اید:
  ( نستو نادری یک بد اخلاق تماماً عیار است که بجرم عمل لواطت از تلویزون طلوع اخراج گردید و آنهم در حال مفعولیت. این غولچماق کم ظرف گاهی به نعل میزند و گاهی به میخ! در حقیقت شب و روز اش در محافل سگ جنگی، بچه بازی، مرغ جنگی و صد ها.... گم است باز در انظار عامه که ظاهر شد خود سنگ دین و دیانت را به سینه میزند)
  ازخلال کلام جناب عالی طوری استنباط مشود که علت اخراج نستوه نادری لواطت بوده وآنهم درحالیکه وی را مسؤولین تلویزیون طلوع بالفعل درحال انجام آن فعل گرفتار کرده اند. چرا تاکنون همچو یک اتهام را به این بزرگی جز ازقلم شما دیگرهیچ جای دیگری کسی نخوانده است و یک رسانهء مطرح چون تلویزیون طلوع ازهمچو یک رسوایی خبری پخش ننموده است تا به اساس آن حد اقل منتقدانش چون آقای حیدری وحقانی میتوانستند نستوه ناری را بیشتر درمقالات وکارتونهایشان رسوا سازند؟ ویا اینکه شخص جناب عالی درهمان لحظهء فعل لواطت حضور داشتید؟
  اینکه هم رسانهء طلوع وهم نستوه نادری را همه می شناسند ولی ادعای جناب عالی آنهم درین گوشهء کوچک کابل پرس با این بزرگی اش را کسی تاحال نه شنیده است چه فکر میکنید که اگر این ادعا را ثابت نسازید گمان نمیکنید که خواننده های کابل پرس ؛ حق دارند که بالای خودتان بدگمان شوند ونفس اتهام را بالای خودتان وارد نمایند؟ زیرا ازکجا معلوم که اگر جناب عالی ازپردهء نام مستعار بیرون آیئید آنگاه بیشتر وموثق ترازآقای نستوه نادری به شکل مستند کسی اسناد لواطت شما را درحال مفعول بودن به کابل پرس ارائه نماید؟ آنوقت واکنش شما چه خواهد بود؟
  با احترام
  پرویز بهمن

 • آقای "بهمن"
  چرا وقتی بحث از لواطت و مفعولیت باز میشود فوراً جناب تان علاقه نشان میدهید و بنوع موضوع را پر رنگ میسازید؟ آیا فکر نمیکنید که تلویزون طلوع بعنوان یکی از رسانه های مطرح کشور چه ضرورت دارد تا بخاطر بد اخلاقی یک انسان عادی مانند نستوه، اداره اش را نام بد ساخته و شهرت عالی که در حوزه مطبوعات کسب نموده خدشه دار بسازد.؟ جناب "بهمن" صاحب از طرز جانبداریتان از نستوه نادری طوری وانمود میگردد که شما نیز به همان مرض که ایشان گرفتار است، نیز سر دچار مباشید. زیراکه قبلاً از لابلای بعضی نظریات دوستان چنین استنباط گردید، که جناب خود تان با عصمت "قانع" یگان روابط پشت پرده آنهم .... داشته اید، نظر ات چیست؟

 • جناب محترم ناقد!
  امیدوارم که صحتمند باشید!
  خیلی متاسفم که بعدازگذشت دو هفته یک پیام مملوء از دشنام وتوهین تان را به آدرس خود وجناب نستوه نادری خواندم. اما خدمت جناب عالی باید عرض نمایم که برداشت من ازسیاق کلام جناب عالی (در پیامهای اخیریکه میان اینجانب وشما رد وبدل گردیده است) این شد که جناب عالی حتما از متولدین جنده خانه های کشور ایران تشریف دارید که تاکنون دنبال پدر حقیقی تان سرگردان استید .روی همین علت است که باید ازطریق کابل پرس عقده های روانی تان را ازطریق دشنام وتوهین بدیگران خالی کنید وانتظار میداشته باشید که دیگران نیز شما را دشنام بالمثل بزنند. ولی من چنان نمیکنم . برای من ودیگر خواننده گان حد وظرفیت معنوی شما روشن گردید. بیشترازین شما ارزش بحث ومباحثه را ندارید.زیرا نه شما خود دارای حیثیثت وآبرو استید ونه هم به آبرو وحیثیت دیگران بند وباز می باشید بناء هرقدر دشنام وتوهین که در مخیله ء جناب عالی تان میگذرد شما میتوانید آنرا به آدرس بنده وآقای نستوه نادری خالی کنید کسی دم روی شما را نمیگیرد.
  پرویز بهمن

 • ما د ناقد په نامه یو ش‍کلی هزاره گی هلک غولی دی
  په درناوی
  عصمت قانع

 • آفرین آقای بهمن!
  حال جواب سوالم را گرفتم و در حقیقت با انتشار تصویر عصمت قانع توسط جناب تان آنهم در پرده مستعار، جواب من و تمام دوستان گرفته شد! بهر صورت خود میدانی!

 • ناقده!
  زه خپله عصمت قانع يم او د ډير مودی راهیسی ستاسو پاشستی او نفاق اچونکی څرګنډونو سره په دغه کابل پرس کی پوره بلد سوی يم تاسو ولې پخپل منځي اختلاپاتوکی زما نوم ور ګډوۍ؟
  دا حق تاسوته چا درکړي چه پخپلو شکنځلوکۍ زما له نامه څخه ګټه پورته کړئ؟برپدر دستا ناقد نوم لعنت سی !دا په یقین ماته ثابته سوه چه ته هماغه کونی ناقد یی چه ما څوکاله مخکی تا په کابل کی غولی دي

 • بجواب مستعار نام عصمت قانع = بهمن صاحب!
  گرچه بحث و جدل با چون شما مخلوقات مریض یک گناه کبیره و جرم نا بخشودنیست، اما بازهم از خداوند برایتان طلب هدایت میکنم تا ازین لعو و لعب گویی که بجز آبرو ریزی برایتان دیگر چیزی به ارمغان نمیآورد، پر هیز نموده آنچه میگوئید و مینویسید فقط از دریچه عقل و منطق باز گو نمایئد.

 • اوس ټولوته په ډاګه سوه چه د دغو دو کونیانو (ناقد او بهمن) جنګ ساختګي وه، دواړه غوښتل چه پخپل سګ جنګېو کی ماهم ښکېل کړي

 • شما یکبار استایل جهادی نستوه را در تلویزیون لچک های «شورای نظار» ببینید باز در مورد این لمپن قضاوت کنید.
  آخر پسر پرتونادریست، کسیکه در برابر جنگسالاران گردن پت کرد، درست است که میگویند پسر کو نداشت نشان از پدر .....

 • اینهم یک نمونه لمپنیزم پدر نستوه نادری:

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.