کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > اين جناب هم بی کارتون نباشد!

اين جناب هم بی کارتون نباشد!

کارتونی از عتيق شاهد

يكشنبه 27 آپریل 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


58 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > اين جناب هم بی کارتون نباشد!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • WHO IS THIS MAN?

 • زیادتر به چیستان می ماند

  من فکر میکنم که عبدالاحد صاحبی باشد. شاروال جدید کابل.

 • i think he is SPANTA

 • زلمی خليلزاد

 • آقای شاهد کارتونیست خوب کشور ما است من برای وی موفقیت های مزید آرزو مینمایم، اما مشکل عمده اینست فهمیدن معنی کارتون های ایشان مشکل است یک کارتون خوب کارتونی است که به آسانی و با همان اولین نگاه مفهوم آن قابل درک باشد که متاسفانه کارتونهای آقای شاهد به سادگی حد اقل برای من قابل فهمیدن نیست بطور مثال همین کارتون بالا چه کسی است ؟ در عقب آن چه مفهومی نهفته است؟
  معلوم میشه که این تنها مشکل بنده نبوده بلکه هیچ کدام از بینندگان مانند این حقیر به مفهوم آن پی نبرده اند.
  لذا پیشنهاد دوستانه من به آقای شاهد اینست تا بیشتر به کیفیت اثارخویش توجه داشته باشند تا کمیت ضرور نیست که هر روز حتما یک کارتون ایشان نشر شود هر هفته یک کارتون ولی با کیفیت عالی.
  امید است آقای شاهد ازین پیشنهاد دوستانه من آزرده نشوند.

 • الحمدلله و الصلات والسلام علی رسول الله وبعد.

  اسلام و علیکم هموطنان عالی القدرو ارجمند بنده به لطف و ازن الله عزوجل چهره های سیاه و شیطانانه اینچنین افراد کذاب و بد کاررا الحمدلله بسیار زود دانسته و افشا میکند این کارتون از هوا داران فاسق و شرمسار شده بینطیر بوتو یعنی اقای گیلانی پاکستانی است که بمجرد رسیدن بکرسی قدرت در رعایه از حکم و فرامین جامعه مستعمره و فاقد استقلال شان درست مثل دولت فعلی اقای کرزی چهره سیاه غلامانه و چاکرانه خود رااز همه اولتر در دشمنی علیه مردم مومن و مسلمان ما که در صدر اجرای عمل از این حکم و فرمان قرار دارد درامر خدمتگزاری و وفاداری جهت مزدوری و نوکری به باداران فرنگی شان نشان داده و مانع فرستادن بعضی از مواد خوراکی مثل گندم ارد برنج وغیره اقلام ارتزاقی از وطن شان به وطن ما برای مردم بیچاره و غریب ما گردید غافل از این اصل وحکم که رزاق تنها او پروردگار عالمیان و رب العلمین است و بس نه مزدوری به مزدوری مثل اقای گیلانی و نه مزدور داری به مزدور داری مثل دزد دولتمندان استعماری انگلیس و لاشخوران چهار دور و پیش شان است الله و عالم.وسلام سلطانمحمد

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.