کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کابل پرس افشا می کند > نمونه ای کوچک از اختلاس در وزارت احیا و انکشاف دهات رژيم حامد کرزی

نمونه ای کوچک از اختلاس در وزارت احیا و انکشاف دهات رژيم حامد کرزی

پنج شنبه 28 مارس 2013, بوسيله‌ى کابل پرس

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

کابل پرس: تاکنون اسناد زیادی از فساد گسترده و اختلاس صدها میلیون دالر از پول مردم و کمک جامعه ی جهانی توسط دستگاه های مختلف رژيم حامد کرزی در رسانه ها بويژه کابل پرس به نشر رسیده است. این اسناد بصورت واضح و روشن دست داشتن مقامات عالی اين رژيم بويژه شخص حامد کرزی را در فساد نشان می دهد.

آنچه در سند زیر می بینید تنها نمونه ای کوچک می باشد که چگونه در سیستم فاسد رژيم، یک فلش مموری (Flash memory 4gb) که قیمت آن در کابل بین 300 تا 400 افغانی ست (6 تا 8 دالر)، به قیمت 4600 افغانی (92 دالر) در اسناد ثبت می شود. قیمت همین فلش مموری در کشورهای اروپایی و آمریکایی بین 5 تا ده دالر آمریکایی می باشد. در حالت گران آن اگر قیمت همین فلش مموری 10 دالر در این کشورهای در نظر گرفته شود، در سیستم فاسد حامد کرزی تا ده برابر قیمت سند سازی می شود.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


36 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کابل پرس افشا می کند > نمونه ای کوچک از اختلاس در وزارت احیا و انکشاف دهات رژيم حامد کرزی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • در این خراب شده گویی همه جا فساد است. از سر پیاز گرفته تا کونش. اما
    سر پیاز میگوید: کون پیاز فاسد است!
    کون پیاز میگوید سر پیاز!
    اما مقام اول در فساد را هر دویشان گرفتند.

  • بسیار جای تاسف است که یک رسانه در حلیکه در خدمت مردم باشد وانجه واقعت است به مردم برسانند فقط میخواهد از شخص اول مملکت ازروی تعصب عمل کنند این وزارت در تصرف پنجشیریها است و می توانند شخص وزیر از امورات شان با خبر باشد ریس جمهور نه می توانند وظیفه هر چوگیدار و نجار اجرا کنند معاونین دارد وزرا دارد همه وهمه در جوکات دولت بایدوظایف شان را اجرا کنند اختلاسو رشوت ستانی صرف از شر و فساد موجود در حکومت سر جشمه گرفته

  • درکجای این اسناد اختلاس است؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.