صفحه نخست > کارتون > طنز روز > دعــوت رســمی رهبــر کــر از رهبــر کــور

دعــوت رســمی رهبــر کــر از رهبــر کــور

حـــامـــد کـــرزی مـــلا عمـــر را برای اشـــتراک در انتخـــابات ســـال آینـــده دعــــوت کــــرده و مـــلا عمـــر در مقـــابل به او وعــــده بردن به جــــنت را داده !
شمس الحق حقانی
دوشنبه 8 آپریل 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کرزی که از چندین سال بدینسو دست دوستی و آشتی را بسوی برادر نارضش ملا عمر را دراز کرده و او را به آمدن به کابل دعوت می کند ولی متاسفانه تمام کوشش های او بی اثر بوده و ملا عمر به آنها حتی جوابی هم نداده ولی با آنهم کرزی نا امید نشده و هیچگاه دست ازین دعوت های بی نتیجه برنداشته و با خود گفته :

اگر دشـنام فرمایی وگر نفرین دعا گویم
جواب تلخ می زیبد دهان و ریش ملا را

به همان پیمانه قابل تعجب است که امسال به محض فرستادن دعوتنامه ای برای اشتراک ملا عمر در انتخابات سال آینده فردای آن کرزی از طرف ملا عمر جواب مثبت دریافت کرده و به او اطمینان خاطر داد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ملا عمر او را از پل صراط عبور داده و با خود به جنت خواهد برد.

اما متاسفانه عمر خوشی کرزی از دریافت خبر خوش از جانب ملا عمر خیلی کوتاه بود و فردای آن حادثه دلخراش حمله انتحاری برادران ناراضش در ولایت فراه تمام خوشی های اورا نقش بر آب کرد که کرزی پس از اطلاع از وقوع حادثه فوراً با امیر المومنین تماس گرفته و خواهان معلومات میگردد :

حـــامـــد کـــرزی :
آخوند صاحب محترم غرض از مزاحمت اطلاع از خبر حمله انتحاری برادران ناراضم در ولایت فراه است که برایم خیلی غیر مترقبه و باورنکردنی است !؟

امیـــر المــومنــین :
نمیدانم که حملات انتحاری برادرانت برای تو چه تازگی دارد که اینقدر ناراحت هستی !؟

حـــامـــد کـــرزی :
حملات انتحاری برادرانم در اصل که برایم تازگی ندارد ولی بعد از قول دیروز شما مبنی بر اشتراک تان در انتخابات سال آینده موضوع قدری برایم قابل تعجب و غیر مترقبه است !

امیـــر المــومنــین :
من که از قولم برنگشته ام و طبق آن در انتخابات اشتراک خواهم کرد ولی از لازمه های اشتراک در انتخابات کمپاین تبلیغاتی می باشد که طلاب کرام با آن دیروز در ولایت فراه آغاز کردند.

حـــامـــد کـــرزی :
آخوند صاحب آیا کشتار بیشتر از صد نفر در فراه کمپاین خوبی برای طلاب کرام و طالبان خواهد بود !؟

امیـــر المــومنــین :
هیچ کمپاینی بدون مصارف و خسارات نخواهد بود مگر خودت تمام سرمایه کابل بانک را فدای کمپاین انتخابات ریاست جمهوریت نکردی !؟
در مقابل خساره مالی بیشتر از نه صد ملیون دالر قتل صد نفر کدام ارزشی ندارد.

حـــامـــد کـــرزی :
آخوند صاحب فرموده تان بکلی درست است ولی این حمله انتحاری در یک موقع خیلی نا مساعد صورت گرفته چون من تصمیم رهایی برادران زندانی ام را از زندان بگرام داشتم که متاسفانه حالا این حمله انتحاری بر ذهنیت مردم درین مورد اثرات منفی خواهد گذاشت.

امیـــر المــومنــین :
بکلی خاطر جمع باش حتی اگر بجای برادرانت تمام نویسندگان ، روزنامه نگاران و فعالین جامعه مدنی را زندانی کنی آب از آب تکان نخواهد خورد!
فقط کوشش کن خاطر علمای کرام را گرامی داشته و خدای نخواسته مرتکب کدام بی حرمتی در مقابل ایشان نگردی که در آنصورت امت مسلمان سیل آسا بسوی ارگ هجوم آورده و با سر دادن نعره تکبیر تخت و تاجت را سر نگون خواهند کرد.

با تقــــــــــــديم حـــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • بابا پشت ملاعمر کور را رها کنید. طالبان از کجا شدند؟ازپاکستان با نقشه انگلیس. پس با پاکستان باید مذاکره شود. قیضه وجلو بدست پاکستان است. طالبان اصلا هیچ گویی هم نیستند وهیچ اختیار ندارند. طالب یعنی هیچ. هرچه است پاکستان است. وجلو پاکستان هم بدست انگلیس پس بروید لندن را شخ محکم بگیرید تا پاکستان را بجایش بنشاند. همین وبس

  • اقای اسمایی دورود بر شما که حقیت را اشکار نمودی , اما میدانید چیه ؟ حال حقیقت بازار ندارد اگر گفته بشه , نوشته ات را پاک می کند چون که دنیای , دنیا دوروغ , دزدی , چپاول و دیگه چیز ها ست .شما می دانید که طالبان
    چطور در ظرف 24 ساعت کابل را تسخیر نمودند و توسط کی ها به قدرت رسیدن . حامی مالی اش پاکستان و سعودی ها بودند و توسط پول انها به قدرت رسیدن و کابل را به قهقرا بردند . کابل چه همه کشور را .و فکر می شود دو باره این بلای اسمانی به کشور پهن می گرددو همین حال همه در ترس و حشت به سر می برند. از دست هیچ کس کاری ساخته نیست .باید این بلا حطر ناک را دو باره پذیرا شد.

  • رای فارسی زبان به فارسی زبان.خواهشمندم غیر پشتون ها به آدم کشان پشتون رای ندهند

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس