IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > کشتار مردم توسط مریدان شیخ الشیاطین صبغت الله مجددی!

کشتار مردم توسط مریدان شیخ الشیاطین صبغت الله مجددی!

سه کارتون
عتیق شاهد
سه شنبه 9 آپریل 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

آنلاين بنگريد :

Kabul Press

پيام‌ها

 • من فکر کردم تنها هزاره های بیعقل و نادان در کون خر سید ها به پیری و مریدی چنگ دندان زده مگر سنی ها و پشتون ها وتاجک ها هم مانند هزاره های نادان در پشت هر خر بنام پیر مرید روان است .عجب لوده هایی .گویند تا احمق در جهان باشد مفلس در نمیماند.

 • فرهاد جان
  در پشت همین شیخ اشیاطین -هیچ تاجیکی نرفته و این شیخ الشیاطین -جنرال دوستم را عمربن ولید ساخته و عبدالعلی مزاری را قهرمان میگفت و جنرال دوستم و عبدالعلی مزاری و پیروان مزاری از مریدان این شیخ اشیاطین اند نه تاجیکان.
  جنگهای کابل را بیاد بیاور و انتخابات دو دور ریاست جمهوری کرزی را که آقایان دوستم و محقق به وساطت همین شیخ الشیاطین به کرزی می پیوستند.
  امید واریم آقایان دوستم و محقق اینبار بازهم فریب ترفندهای این شیاط را نخورند.

 • تخلیه روانی ، از سر دلتنگی ، یا از قولنج لامذب در تخته پشت ،
  که مثل خرچنگ ، قوچارم می دهد . و مرده دل درد . پناه به لگد های بچه ی بازیگوش و مشکوله گرم .
  از دو سد و چهار ملت جهان که شیر از پستان خورده ، معدود ملت اند که شیر خوره از قات ران . این شیر خر خورده گان لشکر شیطان اند . ولد زنا ، انتحاری ، انفجاری ، خرکس و مادر گای . با نان حلوا ، بانکنوت سبز پشت می دهند ساده و پشت هر خر می دوند . خدا رازق نیست ، فقط طوبره ای جو ، حلوا ..
  قرن هاست که انگریز با نره خران عمامه به سر ، طلبه ، ثقه الاسلام ، حجت ، آیت الله ، آیت الله العظمی ، بر پشت ملت های مسلمان سوار اند . نمونه می خواهی ؟
  ملت مدعی تاریخ شش هزار ساله ، نواده کوروش ایران .
  باد که خاک برسرش باد .
  ملت آدم پرست ، با هفت سد هزار مسجد ، هفتاد و سه هزار امام زاده ، و ... برای مرده گان هزار و چهار سد سال پیش ، که عربان زنان و خواهران شان را با خود برده از اصفهان تا مدینه و هر یک زن ایرانی ، هفت پشت زاییده ، و عمر خلیفه گفته : من از این اطفال پدر نا شناخته ، به خدا پناه میس برم .
  ملت های آدم پرست مغز خر خورده ، مگه میگی آدم اند ؟
  تاریخ به هشیاری انگلیسی ها گفته درود .
  ملت هوشمند سزاوار سروری است
  نیست مگر ؟
  گوش دادم
  در خیابان وحشت زده ای تاریک
  یک نفر گوش قلبم را
  مثل حجمی فاسد
  زیر پا له کرد
  گوش دادم
  یک ستاره ترکید

  آنلاين بنگريد : kamalkabuliblogsy.com//

 • تا زمانی که این فوسیل های متعفن بر ملت ما حکومت میرانند وضع ما بهتر از این نخواهد شد. دین اسلام و افکار محمد محصولی از 14 قرن قبل بوده و فاصله زمانی تا این وقت شگافی عمیقی بین ارزشها بوجود اورده و بوجود خواهد اورد. تا ملت ما با جهالت و بیسوادی و کوتاه بینی مبارزه نکنند ، یوغ این اخند ها و سید ها و ملا ها و علمای شورای اسلامی ها و ایت الله ها بر دوش ملت ما باقی خواهد بود.
  دوستان ! ادعای پیامبری و رابطه داشتن با یک خدا ، یک دروغ بزرگی بوده و ناممکن میباشد. الله ساخته افکار و خیالات یک دیوانه یی به نام محمد بوده و ما نباید دیگر فریب این ادعا ها را بخوریم. قران مملو از اشتباهات بوده و با یک نگاه دقیق و خردمندانه ، به این اشتباهات انسانی که در 14 قرن قبل واقع شده پی میبریم.
  چرا باید انسان هایی که در قرن بیست و یکم زنده گی مینمایند، با بیچاره گی تمام دست و پای خود را بسته و خود را تسلیم یک مشت اراجیف اعراب بادیه نشین و متوحش نمایند؟ ما چرا فرزندان عصر خویش نباشیم؟
  خدا و قران و محمد وحدیث و تورات و موسی و انجیل و عیسی ، بگوان و یزدان وغیره را به دور افگنده و مطابق ایجابات زمان خود با خرد انسانی ما زنده گی نمائیم.

جستجو در کابل پرس