صفحه نخست > کارتون > کشتار مردم توسط مریدان شیخ الشیاطین صبغت الله مجددی!

کشتار مردم توسط مریدان شیخ الشیاطین صبغت الله مجددی!

سه کارتون
عتیق شاهد
سه شنبه 9 آپریل 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • من فکر کردم تنها هزاره های بیعقل و نادان در کون خر سید ها به پیری و مریدی چنگ دندان زده مگر سنی ها و پشتون ها وتاجک ها هم مانند هزاره های نادان در پشت هر خر بنام پیر مرید روان است .عجب لوده هایی .گویند تا احمق در جهان باشد مفلس در نمیماند.

 • فرهاد جان
  در پشت همین شیخ اشیاطین -هیچ تاجیکی نرفته و این شیخ الشیاطین -جنرال دوستم را عمربن ولید ساخته و عبدالعلی مزاری را قهرمان میگفت و جنرال دوستم و عبدالعلی مزاری و پیروان مزاری از مریدان این شیخ اشیاطین اند نه تاجیکان.
  جنگهای کابل را بیاد بیاور و انتخابات دو دور ریاست جمهوری کرزی را که آقایان دوستم و محقق به وساطت همین شیخ الشیاطین به کرزی می پیوستند.
  امید واریم آقایان دوستم و محقق اینبار بازهم فریب ترفندهای این شیاط را نخورند.

 • تخلیه روانی ، از سر دلتنگی ، یا از قولنج لامذب در تخته پشت ،
  که مثل خرچنگ ، قوچارم می دهد . و مرده دل درد . پناه به لگد های بچه ی بازیگوش و مشکوله گرم .
  از دو سد و چهار ملت جهان که شیر از پستان خورده ، معدود ملت اند که شیر خوره از قات ران . این شیر خر خورده گان لشکر شیطان اند . ولد زنا ، انتحاری ، انفجاری ، خرکس و مادر گای . با نان حلوا ، بانکنوت سبز پشت می دهند ساده و پشت هر خر می دوند . خدا رازق نیست ، فقط طوبره ای جو ، حلوا ..
  قرن هاست که انگریز با نره خران عمامه به سر ، طلبه ، ثقه الاسلام ، حجت ، آیت الله ، آیت الله العظمی ، بر پشت ملت های مسلمان سوار اند . نمونه می خواهی ؟
  ملت مدعی تاریخ شش هزار ساله ، نواده کوروش ایران .
  باد که خاک برسرش باد .
  ملت آدم پرست ، با هفت سد هزار مسجد ، هفتاد و سه هزار امام زاده ، و ... برای مرده گان هزار و چهار سد سال پیش ، که عربان زنان و خواهران شان را با خود برده از اصفهان تا مدینه و هر یک زن ایرانی ، هفت پشت زاییده ، و عمر خلیفه گفته : من از این اطفال پدر نا شناخته ، به خدا پناه میس برم .
  ملت های آدم پرست مغز خر خورده ، مگه میگی آدم اند ؟
  تاریخ به هشیاری انگلیسی ها گفته درود .
  ملت هوشمند سزاوار سروری است
  نیست مگر ؟
  گوش دادم
  در خیابان وحشت زده ای تاریک
  یک نفر گوش قلبم را
  مثل حجمی فاسد
  زیر پا له کرد
  گوش دادم
  یک ستاره ترکید

  آنلاین : kamalkabuliblogsy.com//

 • تا زمانی که این فوسیل های متعفن بر ملت ما حکومت میرانند وضع ما بهتر از این نخواهد شد. دین اسلام و افکار محمد محصولی از 14 قرن قبل بوده و فاصله زمانی تا این وقت شگافی عمیقی بین ارزشها بوجود اورده و بوجود خواهد اورد. تا ملت ما با جهالت و بیسوادی و کوتاه بینی مبارزه نکنند ، یوغ این اخند ها و سید ها و ملا ها و علمای شورای اسلامی ها و ایت الله ها بر دوش ملت ما باقی خواهد بود.
  دوستان ! ادعای پیامبری و رابطه داشتن با یک خدا ، یک دروغ بزرگی بوده و ناممکن میباشد. الله ساخته افکار و خیالات یک دیوانه یی به نام محمد بوده و ما نباید دیگر فریب این ادعا ها را بخوریم. قران مملو از اشتباهات بوده و با یک نگاه دقیق و خردمندانه ، به این اشتباهات انسانی که در 14 قرن قبل واقع شده پی میبریم.
  چرا باید انسان هایی که در قرن بیست و یکم زنده گی مینمایند، با بیچاره گی تمام دست و پای خود را بسته و خود را تسلیم یک مشت اراجیف اعراب بادیه نشین و متوحش نمایند؟ ما چرا فرزندان عصر خویش نباشیم؟
  خدا و قران و محمد وحدیث و تورات و موسی و انجیل و عیسی ، بگوان و یزدان وغیره را به دور افگنده و مطابق ایجابات زمان خود با خرد انسانی ما زنده گی نمائیم.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس