کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > ببينيد و بشنويد > افتضاح کتب درسی افغانستان و وضعیت بد معارف در کشور!

افتضاح کتب درسی افغانستان و وضعیت بد معارف در کشور!

ضیاالحق پدرخوانده بنیادگرایان افغانستان در کتاب تاریخ صنف دهم مکاتب افغانستان مورد تمجید قرار گرفته است!

سه شنبه 29 آوريل 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


45 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > ببينيد و بشنويد > افتضاح کتب درسی افغانستان و وضعیت بد معارف در کشور!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • والله همين گپ براستي هم جگرخون كننده است. ما را به او چي كه خوب بود يا بد؟ حاله ما تاريخ خوده پاس كديم كه از دگر ها ره هم مي خوانيم. هر كس همين كار را كده بسيار سخت ناجواني كده، حيف وقت امو بچه ها و دختر هاي مكتبي سر همين رقم قصه ها. دربدر ما كردن و هنوزام در كتابهاي مكتبي ما تعريف ميشن.

  دل آدم ميترقه. دگه چي ميكدن تا حاله خود بدبخت و دربدر استيم از دست شان.

  • «راوا» بارها در مورد محتویات کتب درسی افغانستان نوشته که چگونه دولت امریکا کوشید در طی سی سال گذشته با چاپ و نشر کتب درسی با محتویات به شدت خاینانه و اخوانی ذهن و روحیه کودکان و جوانان ما را با خشونت، ضدیت با ترقی و پیشرفت و دموکراسی پرورش دهد. این کتابها که ابتدا بوسیله «شورای ثقافتی جهاد افغانستان» به رهبری صباح‌الدین کشککی و بعدا تحت نظر پوهنتون نبراسکا تهیه و چاپ میشوند با تغییرات اندکی هنوز هم با دروس ارتجاعی و مبتذل جز مواد درسی افغانستان بشمار میروند.

   یکی از نمونه های این دروس خاینانه در کتاب تاریخ صنف دهم است که در مدح پدرخوانده تمامی بنیادگرایان خاین وطنی ما جنرال ضیاالحق نوشته شده و از این دیکتاتور خاین که آرزویش ویرانی و بربادی افغانستان بود، به حیث "مردم مومن و مجاهد" یاد شده است.

   آنلاين بنگريد : محتویات خاینانه کتب درسی افغانستان و لافیدن وزیر معارف

 • سلام بهمه خوانندگان.
  بسيار جای شرم است به مسولين وزارت معارف؛
  اين وطنفروشان کلتور وطنفروشی را ميخواهند در مکاتب رايج ساخته ودشمنان سوگند خورده افغانستان را بنام دوستان مردم از طريق کتب درسی بفرزندان ماتدريس نمايند. آقای اتمر در مقابل اين خوش خدمتی چه مقدار پولی را ازباداران پاکستانی تان دريافت کرده ايد ؟؟ نفرين وننگ برشما که به تمام غرور وحيثيت ملی مردم ميتازيد وازباداران خويش باتقلب وشيطنت شخصيت ملی ودوست مردم افغانستان ميسازيد.

  • پوپل ! سم صحیح تحلیل کو و گپت را بزن ، تو خو غیر نفرین فرستادن دیگه چیزی به گفتن نداری ! تا حالا چندین جای دگه هم به ای و او نفرین کردی،
   درست است که ضیا اخوانی است ، تو تحلیل کو و با قلم جواب بته، نی مثل پیر زن ها.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.