صفحه نخست > کارتون > اين چهره: وزيرعقب نشينی افغانستان!

اين چهره: وزيرعقب نشينی افغانستان!

کارتونی از عتيق شاهد
جمعه 2 می 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

loading...
loading...

پيام‌ها

 • تعداد مدالهای وزیر صاحب از اصل کرده کمتر رسم شده است و این یک اهانت است.ضمنآ من نفهمیدم که کرزی بعد از این حادثه چند تا نان خیرات کرد یانه؟اینا یک صدقه هم برای غریبا هم نمیدهند.باز کرزی صاحب خوشحال باشد که اگه ده اول از مرمی نمرد،پسان در وقت فرار اگر وزیر صاحب عقب نشینی بالایش چپه میشد خو باز توته هایش ره کسی خو جمع هم کرده نمیتانست.باور کنید ای وزیر صاحب ایقه بی خیر و بی کفایت است که اگه به عوض قلبه گاو در قلبه بسته یش کنی خو ده همو زمین گندم چه که علف هم سبز نمیشه.بیادرا راستی یادم رفت که بگویم که اگه شما وزیر صاحبه در قلبه بسته کدید طرف دیگه خرم صاحب ره بسته کنید.هم وزن شان است.

  repondre message

  • به نظر من سن این وزیر بسیار بالا است. او سالها در خارج زندگی کرده و درک درست از جامعه امروز افغانستان ندارد. او تاتعیت خارجی هم دارد و این به نفع کشور نیست. از ظاهر و وضعیت فزیکی وی معلوم است که یک آدم بسیار تنبل است. بدن او بدن یک آدم تنبل و شکم دوست است. امتیازی که او دارد این است که مثل قوماندانها و جنگسالاران سالها آدم نکشته و دزدی کار و بارش نبوده است. این امتیاز بزرگ است اما نباید از شرارت دیگران و بدبختی تعداد دیگری یک شخص سوم به سود خود استفاده کند لذا همین که لیافت ندارد و کاری قابل توجهی هنوز انجام نداده باید برود به دنبال کلاهش تا کسی دیگری بیاید و بختش را بیازماید چون در کشور ما دانش و لیاقت کسی ازموده نمی شود به جز بخت و اقبال.

  • آقای محترم شاهین جاغوری سلام ! نظریات خوب در مورد آقای وزیر ارائه کردیدو معلوم میشود که از شاهکاریهای دیگرآقای وزیر دفاع اطلاع نه دارید زیرا او نیز بر خلاف ادعای شما دارای هیچ امتیاز نیک نیست او هم مانند سایرقدرت مندان افغانستان در رشته پراندن بند برق وسایر منابع عام المنفعه افغانستان تجربه و مهارت داشته است .او به فرمان سازمان استخبارات پاکستان آی،اس ، آی در دورهء جهاد میخواست بند برق نغلو را بپراند که خوش بختانه در اثر مخالفت مردم محل جلو این عمل خائنانه او را گرفتند وبه موقع طیارات دولتی سر رسید واو ودار ودسته اش را تار ومار کرد وجناب وزیر در همین روز زخم هم برداشتند.ای خائنین هیچ کدام شان پاک نیستند وهر کدام انها مرتکب خیانت به ملت ومملکت عزیز ما شده اند. وکارتونیست محترم با ظرافت تمام هم همین مسئله را افشاء کرده است.

 • بعداز عرض سلام بشما ودوستان وعلاقمندان کارتون شما. خواستم نظر خود را راجع به ترسیم بقیه وزرای نا کار امد که از بیرون مانند سمبول بالای مردم مظلوم ما تحمیل وچهره سمبولیک ونا کار امد خود را بر ملا میسازند زریعه کارتونهای خویش افشا بسازید تا توانسته باشیم جلوی قبل از وقوع حادثه را گرفته باشیم مانند (رجوع مردم غریب به نان سبوس)وسلام

  repondre message

  آنلاين بنگريد : چهره.وزیری عقب نشینی افغانستان

 • هغه اش هغه کاچوغه:دیاور نه هم دومره چاچه دبل جنگ خپل بللی وی
  او د خورد ضابط تر امر لاندی جنگیدلی وی او دبل دجنگ نه ئی خپل تحلیف هم جار اوه دومره ئی بس ده.
  پاته سوه دثور د8 قهرمانی 3 تنو یو اردو متاثر اووگواشاوهیو وار بیا همدی اتلانو وشودل چه پای روان ته ضرورت لری .ای دنیاوالو
  دخدای روی وگوری مه کی دکابل امنیت دوی ته مه ورکوی اوس خو راغلی یاست که مو کابلیانو ته نیت خراب وی نو تر هغه مخکی هم ددی
  نیت اظهار کولای سو .
  ددوی په تیشته دچا خوا نه بدیگی داچه عادت نه بدلیزی ددوی گناه
  نده که دکمونیست پنامه تیشته وه خو دجهاد په نامه او که د مسعود نه تیشته وه دزبی اوقوم په نوم نو دطالب نه په کوم نامه

  یوازی عادت دلیل کیدای سی او که سبا بین المللی تولنه نه وی هغه
  درک او هغه خرک. نه ئی ملامتو دوی خو نه تشتیدل خو عادت خراب شی
  دی.

  repondre message

 • وزير صاحب در روز مشروطی در پارلمان گفت که: «ديوانه هايی که از شفاخانه های فرانسه آمده و ...» ای کاش او آنقدر عقل می داشت تا خودش را در يکی از آخور های ايالات متحده امريکا می بست تااگر چيز دیگری عایدش نمی شد، حد اقل از نظر وزن به عوض یک گاو قلبه یی برابر می شد. و ديگر اينکه «کسانی که در فروختن افغانستان دست داشتند ما را توهین نکنند ...» اگر آنها افغانستان را در کليات به روس فروختند؛ شماهادر چهره شاه شجاع سوم آن را در قدم اول به امريکا و در قدم دوم به بیش از سی کشور یهود و نصارا فروختید، آن هم طوری که وجب به وجب اين خاک را. اگر باور ندارید یکی از این ها را بگویید اگر مردی پای پیاده در یکی از کوچه های وزیر اکبر خان، سرک مقابل سفارت امريکا، شش درک و ... بگذر؛ خوش به حال همان کمونستان که اگر امروز به نام نیک یاد نمی شوند ولی با این تفاوت از حکومت امروز یاد می شود که افغانستان را تنها به روس فروخته بودند (طوری نبود که کوچه به کوچه مثل امروز فروخته شده باشد) و دیگر اينکه به اندازه یک مثقال جایداد (چه زمین، موتر، پول در بانک و ...) از آنها اندوخته نمانده است. من به اين حیران هستم که جناب شان به کدام غیرت و شهامت این کلمات را بر زبان راندند. آیا نمی داند که فرق بین شاه شجاع، کارمل و کرزی با کابینه اش چیزی نیست!!!

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس