کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > از بیکاری از وطن دفاع کنیم؟

از بیکاری از وطن دفاع کنیم؟

دو کارتون

يكشنبه 5 مه 2013, بوسيله‌ى عتيق شاهد


IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > از بیکاری از وطن دفاع کنیم؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • مردم افغانستاه هیچگاه از بس بیکاری از وطن خود دفاع نکرده است ، دفاع از خاک و وطن خود فطرتا در وجود هر افغان منحیث یک شوق و غریزه پرورده شده است ... لطفا تاریخ را تحریف نکنید، به ارزشهای ملی و افغانی خود احترام بگذارید ... جنگ گوشته بری تمام دنیا نشان داد ، که افغانها اعضای مختلف یک وجود استند ، از شمال تا جنوب از شرق تا غرب بخاطر دفاع از خاک خود اماده هر گونه قربانی و سربازی استند... زنده باد افغانستان زنده باد ملت غیور افغان، مرده باد دشمنان کور و جاهل این سرزمین .

 • تا وقتی که برادران ناراضی شما مردم این وطن را آزار دهند، وحدت ملی را تنها در کتابچه ارگ نشینان خواهیم داشت. و نه در میان مردم.
  ارگ نشینان میفروشند و تاوانش را مردم بدهند؟ از این خواب برخیز جانم.
  اردوی ملی را از درون برادان شما خراب میکنند. ارگ نشینان خواب پشتونستان را در سر دارند. از امریکا گرفته تا پاکستان و ایران به ارگ نشینانتان بوجی بوجی پیسه روان میکنند. شما بگو، ایا این طور سیاست شما نتیجه اش وحدت ملی است؟
  شاید منظورتان وحدت ملی بین پشتونهای پاکستان و افغانستان باشد؟!
  اما متاسفانه اولاد کرزی بی غیرت و خرم گاو و احدی ایزک و اشرف غنی ایزک و خلیلی پچق و مارشال بینی کچالو و دیگر دزدان در دفاع از وطن نیمیرند. بلکه اولاد غریب کار است که مجبور است از بدی روزگار یا پیش طالبان سبک مغز بدوی جنوبی وحشی برود یا در اردوی مولی بدست همقطارانشان از کمینگاه یا بدست دزدان پشتو زبان پاکستانی و یا بدست پاکستانی دال خور کشته شود.
  ایا این وحدت را شما جناب چمبر علی خان، ملی مینامید یا مولی؟؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.