کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > دلم بایسکلم، دلم سیاسرم

دلم بایسکلم، دلم سیاسرم

مجــــلس نمــــاینــــدگان افغــــاانســــتان قــــانون منــــع خشــــونت علیــــه زنان را خــــلاف شــــریعت خــــوانده رد کــــرد

سه شنبه 21 می 2013, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

به یقین بدانید این زنان ریش دار که امروز سنگ مساوات حقوق زن و مرد به سینه زده و از منع خشونت علیه زنان سخن می گویند همان کاسه لیسان فرهنگ مبتذل غرب و جاده صاف کن استعمار انگلیس اند که خداوند ایشان را مانند بادران غربی شان از نعمت عقل سلیم انسانی و سایر
نعمت های خداوندی محروم گردانیده که حالا به تقلید از اربابان غربی شان کفران نعمت کرده چنین یاوه سرایی میکنند.

مگر بادران چشم سبز و زن صفت شان حتی از خوردن گوشت حیوانات پرهیز نکرده و به این عمل احمقانه مباهات نمیکنند غافل از اینکه خداوند حیونات را فقط برای این منظور خلق کرده که بندگانش با خوردن گوشت آنها قوت کافی برای انجام عبادت و اجرای فرامین الهی داشته
باشند و زن را فقط برای رفع خواهشات شهوانی و خدمت و فرمان برداری مرد بدنیا آورده تا او با خاطر آرام و آسوده به طاعت و عبادت و اجرای اوامر خدایی و جهاد در مقابل کفر بپردازد.

اما او حالا به تقلید از باداران غربی اش سخن از تساوی حقوق زن و مرد زده و حواله کردن یک مشت و لگد به فرق زن را اعمال خشونت می نامد و کوشش دارد هیچ کاری را بدون کسب رضایت همسرش انجام ندهد تا خدای نخواسته عرش معلی پائین نیافتد حتی همسرش را در آشپزی و شستن ظرف ها کمک میکند و اگر کسی علتش را بپرسد میگوید که این همکاری با لمقابل است چون زنش هم او را در لباسشویی کمک میکند.
این احمق زن صفت نمیداند که باید دهقان از زمین رضایت داشته باشد و نه زمین از دهقان ، زن برعلاوه ارضای غرایز شهوانی مرد وظیفه تولید مثل را نیز دارد و درین کار رضایت مرد منحیث دهقان شرط است نه از زن منحیث زمین خاکی.

تعدد زوجات خار چشم این زنان ریش شده چون خودشان توانایی اداره و رسیدگی به یک زن را هم ندارند لهذا به شیر مردان چار زنه به چشم حسادت نگرسته به یاوه سرایی در مورد ایشان می پردازند ، اینها حتی به همان شعار های میان خالی خود شان نیز پابند نیستند ورنه با کدام منطقی از بازار آزاد تبلیغ کرده بخود اجازه خرید دو خانه و سه موتر و چار دوکان را میدهند ولی یک بیچاره دیگر که فقط شوق دو یا سه زن به سرش زد او زنباره و زن ستیز نامیده توسط جوامع مدنی و سازمان های حقوق زن و حقوق بشر رسمی سنگسار میکنند.
آیا عدالت و انصاف غرب همین است که برای شوق خودش اجازه تبلیغ در رسانه ها دارد ولی شوق دیگران را بنام زن ستیزی محکوم کرده جنایت می نامد !؟

با تقــــــــــــديم حـــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > دلم بایسکلم، دلم سیاسرم

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.