کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > از خشونت ارگان های امنیتی تا دامان نهادهای مدنی هرات!

از خشونت ارگان های امنیتی تا دامان نهادهای مدنی هرات!

شنبه 25 می 2013, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

اعتصاب کنندگان بعد از این که به همکاری شورای ولایتی هرات در مقر این شورا به اعتصاب شان ادامه می دادند، ناگهان حدود ساعت 7 از ارگانهای امنیتی به خصوص پولیس هرات اعتصاب کنندگان را با خشونت لفظی و فشار مجبور به ترک مقر شورای ولایتی نموده اند و به آنان این سخن هدیه مهربانانه داده شد که هر کجا می روید بروید این جا یک ثانیه دیگر ادامه داده نمی توانید!
بعد از سرگردانی در پارک ترقی به همکاری رییس شبکه نهادهای مدنی هرات خلیل پارسا در مقر این دفتر جا گزین شدیم. آقای سید وحید قتالی رییس شورای ولایتی هرات نیز بعد از دقایق با ما پیوسته و از این اقدام اظهار تاسف نموده و حمایت خویش را اعلام نمودند. به همین گونه سکینه حسینی منشی شورا نیز حمایت جدی خویش را اعلام کردند. اکنون اعتصاب در مقر دفتر شبکه نهادهای مدنی ادامه دارد و دانشجویان برنامه نیایش مدنی را نیز تا دقایق بعد اجرا خواهد نمود. این تجربه جالب و دردناک از تجربه نامهری پولیس تا همسوی نهادهای مدنی آخرین حادثه ای اتفاق افتاده امشب برای اعتصاب کنندگان دانسته می شود. فردا دوباره در مقر شورای ولایتی تا تحقق یافتن خواست ها ادامه خواهد داشت.
(9:30 شب/ اعتصاب کنندگان- شبکه نهاد های مدنی)


IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > از خشونت ارگان های امنیتی تا دامان نهادهای مدنی هرات!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • احمق مگر نمیدانی که وقتی تبعیض نژادی است تبعیض بر علیه یک نژاد صورت میگیرد. حالی تو سر گندیده ات را در یخن گندیده کردی چه می فامی؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.