کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > سومین پیکار 2 بر 1

سومین پیکار 2 بر 1

سه شنبه 13 مه 2008, بوسيله‌ى آصف جاهد

هفته نخست لیگ برتر فوتبال هرات با چهار برد به پایان رسید.

در آخرین بازی این هفته، تیم هری به مصاف انصاری رفت. این بازی یکی از مهیج ترین بازی های هفته بود.

گل دقیقه 14 بازی توسط فریدون حکیمی بازی کنان تیم انصاری را غافلگیر کرد و آنان را واداشت تا برای رهایی از باخت تلاش کنند.

بیشترین درصد مالکیت توپ را انصاری داشت. این تیم به بازی منظم و حساب شده در میان تیم های هرات شهرت دارد.

بازی به 5 دقیقه آخر نیمه نخست رسیده بود که تیم انصاری توسط میرویس به گل تساوی دست یافت و هر دو تیم با این نتیجه به رختکن رفتند.

در نیمه دوم، هر دو تیم سعی در تهدید دروازه های یکدیگر کردند که مدافعین هر دو تیم با هوشیاری توپ ها را مهار می کردند. بازی بیشتر در میان زمین جریان داشت، تا این که سلیم نعیمی بازیکن جوان تیم هری پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک حرکت شناور زیبا دو بازیکن خط دفاعی تیم انصاری را پشت سر گذاشت و با پاسی کوتاه فریدون حکیمی را در داخل منطقه جریمه صاحب توپ کرد و او هم خلاف جهت واکنش دروازه بان به زیبائی هر چه تمام تر توپ را در گوشه دروازه انصاری جای داد.

پس از به ثمر رسیدن این گل، ترکیب تیم انصاری سراپا حمله شد. در دقیقه 78 بازی بود که علی احمد یارزاده ملی پوش تیم فوتبال انصاری ضربه محکم خود را به سوی دروازه فرستاد و تیرک افقی منجی دروازه تیم هری شد.

این بازی با نتیجه 2 بر 1 به سود تیم هری خاتمه یافت، تا این تیم آبی پوش هرات با دلگرمی بیشتر به رقیب هفته دوم خود فکر کند.

این سومین مسابقه در هفته نخست لیگ برتر بود که با حساب 2 بر 1 به پایان می رسید.

اما نتایج تمام بازی های هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال هرات:

استقلال 2 کوهستان 1
پامیر 1 اتفاق 3
ابومسلم 2 آریانا 1
هری 2 انصاری 1

در جدول رده بندی این پیکارها، اتفاق با 3 امتیاز اما تفاضل گل بهتر در مکان نخست ایستاده است و تیم های استقلال، ابومسلم و هری هر کدام با 3 امتیاز و تفاضل کمتر در رده های بعدی قرار دارند. تیم های انصاری، کوهستان، آریانا و پامیر هم بدون کسب امتیاز رده های چهارم تا هشتم جدول را اشغال کردند.

نکته قابل توجه در هفته نخست لیگ برتر فوتبال هرات، تنش های زیادی بود که در میان بازیکنان رخ داد. 12 کارت زرد در جریان چهار بازی از سوی داوران به بازیکنان داده شده و تنها هفت کارت زرد در بازی دو تیم ابومسلم و آریانا داده شده است که این بنوبه ی خود رکودی در دریافت کارت محسوب می شود.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


58 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > سومین پیکار 2 بر 1

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.