کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > بهترین های هفته نخست لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

بهترین های هفته نخست لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

سه شنبه 13 می 2008, بوسيله‌ى آصف جاهد

بدون شک می توانیم اتفاق را به عنوان بهترین تیم هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال هرات بشناسیم. این تیم هم اکنون با تفاضل گل بهتر نسبت به دیگر رقیب های خود در جایگاه نخست ایستاده است. دیدار این تیم با پامیر یکی از دیدنی ترین بازی های هفته بود و تماشاگران زیادی را به ورزشگاه کشانده بود. از دید کابل پرس بهترین تیم این هفته اتفاق بود.

شاید هیچ تماشاگری گلی به زیبائی گل علی رضا هافبک مهاجم تیم پامیر در مقابل اتفاق در این هفته ندیده باشد. ضربه یی که از پشت محوطه جریمه و با چرخش کنج دروازه تیم اتفاق جای داده شد. هر چند تیمش بازی را سه بر یک به اتفاق واگذار کرد اما از دید کابل پرس بهترین گل هفته گل علی رضا هافبک مهاجم تیم پامیر بود.

بازیکنان جوان زیادی در تیم های فوتبال هرات بازی می کنند. بیشترین بازی کنانی که امروزه در ترکیب ثابت تیم ها قرار می گیرند جوانان هستند. فریدون حکیمی مهاجم تیم هری هم یکی از این بازیکنان است. او در بازی مقابل تیم انصاری دو گل سرنوشت ساز را به ثمر رساند. تا کنون در لیست گلزنان هم او با دو گل در صدر قرار دارد. از دید کابل پرس فریدون حکیمی بهترین بازیکن این هفته لیگ برتر بود.

از دید کابل پرس، بهترین خط دفاع و دروازه بان ها هم در این هفته از تیم های، هری، ابومسلم، استقلال و اتفاق بودند. این تیم ها در بازی نخست خود فقط یک گل خوردند. هر چند نباید محمد یما یحیی زاده دروازه بان تیم آریانا را فراموش کنیم. او یک ضربه پنالتی را در بازی برابر تیم ابومسلم مهار کرد. با اینکه بازی را تیمش دو بر یک واگذار کردد ولی بارها ناجی دروازه خود شد.

بلاخره این که از دید کابل پرس، سید حَسین فضلی بهترین داور نخست میدان و هم چنین فریدون فروتن بهترین داور هفته نخست لیگ برتر فوتبال هرات بودند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > بهترین های هفته نخست لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.