کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کابل پرس افشا می کند > گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری > سوء استفاده در وزارت مخابرات افغانستان

کابل پرس افشا می کند

سوء استفاده در وزارت مخابرات افغانستان

پنج شنبه 3 مه 2007, بوسيله‌ى کامران میرهزار

اشاره: آنچه در ادامه می آيد، يک مورد از اختلاس و سوء استفاده در وزارت مخابرات کشور می باشد که در گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری به رييس جمهور کرزی به آن اشاره شده است. اين گزارش متاسفانه در اختيار رسانه ها قرار نگرفته و کابل پرس برای نخستين بار آن را بدون کم و کاست در اختيار افکار عمومی قرار می دهد. کابل پرس معتقد است که افشای چنين اسنادی جرم نبوده و بلکه حق مسلم مردم می باشد. برای موارد اختلاس به گزارش اين رياست، در کابل پرس بخش جداگانه ای باز شده که ما به مرور آن را نشر می کنيم.

به مطالعه جلالتمآب محترم رييس جمهور، جمهوری اسلامی افغانستان!

گزارش کاری سال 1384

رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری تقديم است

در وزارت مخابرات:
سال 1384

1: در وزارت محترم مخابرات دو (2) قضيه مورد بازرسی قرار گرفته است که يکی آن عبارت از سرقت فريکونسی های غير مجاز توسط کمپنی روشن در باندهای (900) و (1800) بوده، که از اثر سعی و تلاش هيات بازرسی اين اداره پول جريمه آن مبلغ (891944) هشت صد و نود و يک هزار و نه صد و چهل و چهار دالر آمريکايی توسط کمپنی مذکور تحويل بانک گرديده است.

2: از اثر عدم پرداخت کميشن به جواز تجارتی که بالغ به (1050500) يک ميليون و پنجاه هزار و پنج صد دالر آمريکايی می شود، به ضرر دولت تمام شده، علاوتا موضوع ماليه و تکس شرکت مخابراتی روشن، که مبالغ هنگفتی را احتوا مينمايد، که اوراق قضايا به لوی سارنوالی محول گرديده است.

كارنامه

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP PlansHazara Poet, Journalist and Webmaster
سردبیر و ناشر کابل پرس
Kabul Press chief editor and publisher
Official Facebook page: https://www.facebook.com/KamranPoetry
Official Twitter Page: https://www.twitter.com/kamranmirhazar

آنلاين بنگريد : Kamran Mir Hazar, Work and Poetry
85 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کابل پرس افشا می کند > گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری > سوء استفاده در وزارت مخابرات افغانستان

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.