کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > همه چیز به سود استقلال

همه چیز به سود استقلال

شنبه 17 می 2008, بوسيله‌ى آصف جاهد

نخستین بازی هفته دوم لیگ برتر فوتبال هرات با انجام دیدار دو تیم استقلال و اتفاق روز گذشته ( جمعه 27 ثور) آغاز شد.
اتفاق از همان اول بازی مشخص بود که بیشتر به دفاع تمایل دارد تا به حمله. تیم استقلال هم هرچند توپ را در اختیار داشت اما بیشتر تمایل به بازی در میان زمین داشت و متوجه مهاجم های تند و تیز اتفاق در ضد حمله ها بود.
بازی تب و تاب گرمی نداشت تا این که در دقیقه 23 بازی نقیب هافبک تیم استقلال توانست خود را درون محوطه جریمه تیم اتفاق کند و می رفت که نخستین گل بازی را به ثمر برساند ولی تکل خشن یعقوب هافبک اتفاق که برای کمک به خط دفاعی آمده بود او را نقش بر زمین کرد و داور بازی هم نقطه پنالتی را نشان داد و تیم استقلال با گل از روی نقطه پنالتی وحید ندیم پیش افتاد.
با این که تصور می رفت تیم اتفاق هجومی تر بازی کند اما باز هم بازی بیشتر در میان زمین جریان داشت.
در دقیقه 41 بازی بود که جمشید مهاجم تیم اتفاق از پشت محوطه جریمه ضربه محکمی را به سوی دروازه استقلال شلیک، و توپ را در کنج دروازه استقلال جای داد.
بازی در نیمه نخست با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی باز هم اتفاق به لاک دفاعی فرو رفت و به نظر می رسید که به نتیجه مساوی راضی است. این استقلال بود که پشت محوطه جریمه اتفاق خیمه زده بود و بر توپ و میدان مسلط بود.
کم کم بازی به ده دقیقه پایانی بازی نزدیک می شد. در دقیقه 80 وحید صبورهافبک تیم استقلال از سمت چپ توپ نه چندان جان داری را بر روی دروازه تیم اتفاق فرستاد و ابراهیم سلطان زاده روی یک جایگیری مناسب با ضربه سر کار را تمام کرد.
تیم اتفاق که دیگر بازی را واگذار کرده بود برای رسیدن به نتیجه حداقل تساوی حملات خود را شروع کرد. در دقیقه 86 بازی صادق با پشت سرگذاشتن دو مدافع وارد محوطه جریمه شد و شوت خود را محکم به سوی دروازه فرستاد که با عکس العمل خوب محمد دوازه بان تیم استقلال راهی کرنر شد.
در دقیقه 90 بازی باز هم اتفاق صاحب یک ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه شد. فرهاد بازیکن شوت زن تیم اتفاق پشت توپ قرار گرفت و ضربه خود را محکم زد ولی باز هم دروازه بان تیم استقلال به زیبائی هر چه تمام تر توپ را از کنج دروازه بیرون کرد تا آخرین تلاش تیم اتفاق هم راه بجائی نبرد.
دو دقیقه بعد سوت پایان بازی به صدا در آمد و تیم استقلال با نتیجه دو بر یک پیروز میدان شد.
از این سری رقابت ها امروز( شنبه 28 ثور) دو تیم ابومسلم و کوهستان به مصاف هم می روند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > همه چیز به سود استقلال

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.