کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > انصاری، آریانا را شکست داد

انصاری، آریانا را شکست داد

سه شنبه 20 می 2008, بوسيله‌ى آصف جاهد

دیدار دو تیم آریانا و انصاری آن گونه یی که گمان برده می شد، زیاد جذاب نبود. دو تیم با این که نیاز به کسب امتیاز داشتند بازی قابل قبولی از خود ارایه نکردند.

نخستین بازی تیم آریانا با مربیگری معروف شهیدزاده مانند دیگر بازی های این تیم نبود. آریانا( نابب قهرمان فصل گذشته) بازی خوبی را در این مسابقه به نمایش نگذاشت.

این آخرین بازی هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر هرات بود.

تیم انصاری با این که بازی کنان جوان و تکنیکی در اختیار دارد در این بازی تنها به یک گل دست یافتند. دو تیم در نیمه نخست بازی بیشتر در میان زمین بازی می کردند و تمایلی به حمله نداشتند.

هر چند مهاجمان هر دو تیم زهردار هستند و ترس از ضد حملات هر دو تیم را وادار به بازی در مرکز زمین کرده بود.

نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید و بدون این که خطر جدی دروازه ها را تهدید کند.

در نیمه ی دوم، انصاری بیشتر صاحب توپ و زمین بود. تلاش های آنان برای رسیدن به گل تا دقیقه 70 بازی به نتیجه یی نرسید تا این که میرویس مهاجم تیم انصاری در دقیقه 71 بازی یک گل زد تا تیم انصاری سه امتیاز این بازی را کسب کند.

تیم انصاری با همین تک گل پیروز میدان شد.

اما در جدول رده بندی این پیکارها: تیم ابومسلم با شش امتیاز ولی با به ثمر رساندن 5 گل در صدر قرار دارد، تیم استقلال هم با شش امتیاز اما تفاضل گل کمتر( 4 گل) در سکوی دوم ایستاده است، تیم پامیر با سه امتیاز اما تفاضل گل بهتر نسبت به دیگر تیم ها، در جایگاه سوم قرار دارد. کوهستان و آریانا هم در طی این دو بازی امتیازی دریافت نکردند و تیم های ته جدولی هستند.

اما مسابقه ها در هفته دوم لیگ برتر فوتبال هرات پر گل بود. 17 بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد. هم چنین در این مسابقه ها 9 کارت زرد از سوی داوران به بازیکنان نشان داده شد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


56 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > انصاری، آریانا را شکست داد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.