کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > بهترین های هفته دوم لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

بهترین های هفته دوم لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

سه شنبه 20 مه 2008, بوسيله‌ى آصف جاهد

هر چند ابومسلم این هفته بازی آسانی را پیش رو داشت، اما بازی کردن در مقابل تیم پرانگیزه ی کوهستان کار ساده یی نبود. تیم ابومسلم هم اکنون با 6 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت استقلال در صدر قرار دارد و از دید کابل پرس این تیم بهترین تیم هفته بود.

در این هفته هیچ بازی به حساسیت مسابقه دو تیم پامیر و هری نبود. در این بازی 7 گل به ثمر رسید و یک پیکار تمام هجومی بود. از دید کابل پرس این بازی بهترین بازی هفته بود.

این هفته، شیرین ترین هفته برای عبدالله مهاجم تیم ابومسلم بود. او در بازی مقابل تیم کوهستان 3 گل به ثمر رساند و تیمش را برنده میدان کرد. او با این سه گل چهار گل شد و از سوی دیگر فریدون حکیمی مهاجم تیم هری هم با دو گلی که در بازی با تیم پامیر به ثمر رساند خود را نیز چهار گل کرد. این دو بازیکن از دید کابل پرس بهترین بازیکنان هفته بودند.

اما گل سرنوشت ساز جواد مهاجم تیم پامیر در بازی مقابل تیم هری، یکی از زیباترین گل های این هفته بود. پاس بلند و زیبای علی هافبک تیم پامیر از سمت راست، فرار زیبای جواد و ضربه بغل پای قوس دار این بازیکن توپ را در آخرین دقایق بازی وارد دورازه هری کرد تا تیمش این بازی را ببرد. از دید کابل پرس بهترین گل این هفته را جواد مهاجم تیم پامیر به ثمر رساند.

بهترین مربی این هفته ادریس مهندس زاده، مربی تیم ابومسلم بود. تفکرهای این مربی جوان در طی این دو هفته باعث شده تا تیمش فعلن در صدر جدول قرار گیرد. پس عنوان بهترین مربی هفته را کابل پرس به ادریس مهندس زاده می دهد.

عنوان بهترین خط دفاعی این هفته را کابل پرس به خط دفاعی تیم انصاری می دهد. این تیم در این هفته گلی دریافت نکرد. هم چنین بهترین خط حمله را هم تیم پامیر داشت که مهاجمان این تیم در این هفته موفق به ثمر رساندن چهار گل شدند.

و بلاخره این که، از دید کابل پرس، بهترین دوار وسط هفته دوم لیگ برتر فوتبال هرات فاضل براتیان، و بهترین داور دوم یوسف مهندس زاده بودند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


49 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > بهترین های هفته دوم لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.