کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > آریانا، پامیر را متوقف کرد

آریانا، پامیر را متوقف کرد

سه شنبه 27 می 2008, بوسيله‌ى آصف جاهد

رقابت های هفته سوم مسابقه های فوتبال لیگ برتر هرات با دو برد و دو مساوی به پایان رسید.

در آخرین بازی این هفته دو تیم پامیر و آریانا ( قهرمان و نایت قهرمان فصل گذشته) به دیدار یکدیگر رفتند. دو تیم یک دیدار مهیج را به نمایش گذاشتند و توانستند بازی قابل قبولی را ارایه کنند.

این بازی پر گل بود. در دقیقه 9 بازی علی شاه هافبک وسط تیم آریانا در پشت محوطه جریمه صاحب یک موقعیت شد و با یک شوت دیدنی دروازه تیم پامیر را در همین دقایق نخست باز کرد.

بازی تب و تاب خاصی داشت و پامیر به وسیله هافبک ها و مهاجم های دونده خود همواره دروازه تیم آریانا را تهدید می کردند.

این دیدار هم چنین در کنار بازی خوب با خشونت هم توام بود. آریانا با این که یک گل پیش افتاده بود بیشتر سعی در حفظ نتیجه داشت.

بازی وارد دقیقه 30 شده بود که نوید از پشت محوطه جریمه با یک شوت سرکش همه را غافلگیر کرد و پامیر را به گل رساند تا نتیجه یک بر یک مساوی شود.

بازی در این لحظه ها زیباتر شده بود و هر تیم کوشش می کرد تا پیروز میدان شود بخصوص آریانا که در طی دو بازی گذشته خود هیچ نتیجه یی را کسب نکرده بود.

چهار دقیقه از گل مساوی پامیر نگذشته بود که در میان محوطه جریمه پامیر، توپ و بازیکنان به هم ریختند و حمید مهاجم هوشیار آریانا از این فرصت استفاده کرد و توپ را در درون دروازه جای داد و آریانا را یک بار دیگر جلو انداخت.

حالا نوبت پامیر بود که باری دیگر فشار خود را روی دروازه آریانا بیشتر کند. آریانا هم نیز به لاک دفاعی فرو رفته بود تا این نتیجه را دست کم در نیمه نخست حفظ کند.

در دقیقه 42 بازی هافبک سمت راست پامیر توپ بلندی را روی دروازه فرستاد که نوید مدافع تیم آریانا توپ را با دست خود دور کرد. این کار وی از دید داور دور نماند و داور بازی با قاطعیت نقطه پنالتی را نشان داد. بلال، این ضربه پنالتی را گل کرد تا پامیر باری دیگر مساوی شود.

نتیجه دو بر دو حاصل کار دو تیم در نیمه نخست بود.

اما در نیمه دوم بازی با این که مسابقه دیدنی بود ولی خطر جدی دروازه ها را تهدید نکرد و دو تیم به همین نتیجه و تقسیم امتیازها رضایت دادند.

این دومین بازی این هفته بود که مساوی می شد. روز یکشنبه 5 جوزا هم انصاری در مقابل تیم کوهستان یک بر یک مساوی کرده بود.

در هفته سوم لیگ برتر فوتبال هرات، بازی ها پر گل بود و 10 توپ از خط دروازه ها عبور کرد. هم چنین بازی های این هفته هم پربرخورد بود که رقم 17 کارت زرد نشان دهنده این موضوع است.

در جدول رده بندی این مسابقه ها، تیم استقلال با 9 امتیاز در صدر قرار دارد، ابومسلم با شش امتیاز در جایگاه دوم ایستاده است، پامیر و انصاری هر کدام با 4 امتیاز رده های سوم و چهارم را در اختیار دارند و آریانا و کوهستان هم با 1 امتیاز در رده های پنجم و ششم قرار دارند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > آریانا، پامیر را متوقف کرد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.