کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > بهترین های هفته سوم لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

بهترین های هفته سوم لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

سه شنبه 27 مه 2008, بوسيله‌ى آصف جاهد

استقلال هم اکنون با نه امتیاز در صدر جدول قرار دارد. این تیم در سه دیدار اخیر خود توانسته همه امتیازها را کسب کند و بازی های قابل قبولی هم از خود به نمایش گذاشته است. بازی این تیم برابر ابومسلم آماده، زیبا بود و نظم و کار گروهی این تیم باعث شکست دادن ابومسلم شد. از دید کابل پرس استقلال بهترین تیم هفته است.

گل های زیبای زیادی در این هفته به ثمر رسید. اما گل استثنایی که خلیل احمد مدافع تیم ابومسلم از وسط زمین به تیم استقلال زد همه را هیجان زده کرد. این گل در دقایق پایانی نیمه نخست به ثمر رسیده بود و از روی یک ضربه ایستگاهی این مدافع ابومسلم از زمین خود توپ را از روی دست های دروازه بان تیم استقلال وارد دروازه کرد. این گل بهترین گل هفته بود از دید کابل پرس.

بهترین بازیکن این هفته از دید کابل پرس، وحید ندیم بازیکن تیم استقلال بود. این هافبک جنگنده استقلال در پیروزی تیم استقلال بر تیم ابومسلم سهم زیادی داشت. نفوذهای این بازیکن دیدنی بود و در دو گل استقلال نقش عمده یی داشت.

بهترین بازی این هفته را دو تیم آریانا و پامیر به نمایش گذاشتند. این دو تیم در یک بازی دیدنی به تساوی دو بر دو رسیدند و گل های دیدنی هم دراین پیکار به ثمر رسید. از دید کابل پرس این دیدار بهترین دیدار هفته بود.

عنوان بهترین مربی هفته را کابل پرس به محمد زرین طاهری مربی تیم استقلال می دهد. این مربی تا کنون توانسته سه بازی را همراه شاگردان خود ببرد. جدیت طاهری باعث آن شده تا شاگردان او بازی های قابل قبولی را به نمایش بگذارند.

از دید کابل پرس بهترین گلزن هفته سوم لیگ برتر فوتبال هرات فریدون حکیمی است. این بازیکن تا کنون 5 گل به ثمر رسانده است و پیشتاز گلزنان لیگ است.

و بلاخره این که بهترین داوران این هفته از دید کابل پرس، شاهپور نعیمی داور وسط بازی آریانا و پامیر و هم چنین مجیب الرحمن داور دوم بازی تیم های هری و اتفاق هستند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


69 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > ورزش افغانستان > بهترین های هفته سوم لیگ برتر فوتبال هرات از دید کابل پرس

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.