IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > دیدگاه > لت و کوب دو شهروند توسط محافظان عارف رحمانی، «دروغ محض» و «شایعه» است

لت و کوب دو شهروند توسط محافظان عارف رحمانی، «دروغ محض» و «شایعه» است

استاد رحماني به آزاد شدن عزيز سيرت از بازداشت و حل مناقشه كمك كرده، نه به زنداني شدن ايشان!
دفتر پارلماني محمد عارف رحماني
سه شنبه 10 سپتامبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

یادداشت: این مطلب جوابیه دفتر پارلمانی محمد عارف رحمانی عضو مجلس نمایندگان به مطلب منتشر شده در شماره 74، شنبه 16 سنبله 1392 روزنامه جامعه باز و مطلب منتشره در تاریخ ۸ سپتامبر در وب سایت كابل پرس و برخي صفحات اجتماعي پیرامون گزارش «لت و کوب دو شهروند، توسط محافظان عارف رحمانی» می باشد و کابل پرس آن را بنا بر در نظر گرفتن اصل بی طرفی منتشر می ک‍ند.

دفتر پارلماني استاد محمد عارف رحماني:

روزنامه جامعه باز و برخي از دوستان در صفحات اجتماعي چون كابل پرس و فيس بوك، در طول روزهاي گذشته با كنار گذاشتن اصل دقت و بی طرفی، اقدام به شایعه پراکنی و تخريب شخصیت محمد عارف رحمانی، نماینده مردم غزنی در مجلس نمایندگان کرده اند، بدون این که ذره ای به تبعات این شایعه پراکنی توجه نموده باشند.
دفتر پارلمانی محمد عارف رحمانی، این گزارش ها را که بدون کدام منبع موثق و قابل اعتماد منتشر شده و بیشتر در آن عقده گشایی شده تا خبررسانی، به شدت رد می کند.

در جای جای گزارش ها و تحليل هاي منتشر شده، از عزیز سیرت، صاحب یک مرکز فرهنگی ـ تفریحی نقل قول شده، اما هیچ ذکر نگردیده که آقای سیرت این صحبت ها را با چه کسی در میان گذاشته و او در مصاحبه با چه کسی این مطالب را بیان کرده است.

اصل مناقشه ذكر شده، میان آقای سیرت و همراهان وی با فردی به نام امان که از ولسوالی بهسود ولایت میدان وردک می باشد، صورت گرفته است. در نتیجه اين مناقشه، آقای امان و دوست او از ناحیه بازو و دست، با ضربه برچه به شدت مجروح گردیده و آقای سیرت نیز مورد لت و کوب قرار گرفته است.
در این میان، ادعا شده که آقای امان و دوست او از وابستگان یکی از محافظان استاد رحمانی است، در صورتی که ایشان كه از ولسوالي بهسود است، هیچ آشنایی و رابطه ای نه با محافظین استاد رحمانی، نه شخص ایشان و نه برادر وی دارند، بناء ادعاي روزنامه جامعه باز و ديگر دوستان در صفحات اجتماعي مبني بر لت و كوب آقاي سيرت توسط محافظين استاد رحماني و برادر ايشان، كاملا كذب، باطل و مضحك است و دفتر پارلماني استاد رحماني، آن را يك توطئه ميداند.

از سوي ديگر، در روزنامه جامعه باز و ديگر صفحات اجتماعي ادعا شده که آقای رحمانی با تماس تلیفونی به حوزه 13 امنیتی پولیس، با اعمال فشار، خواهان دستگیری عزیز سیرت شده، در صورتی که مناقشه آقای سیرت با امان نام که به شدت مورد جراحت قرار گرفته، با پا در میانی محمد عارف رحمانی و استاد محمد علی اخلاقی، پایان یافته و آقای رحمانی به اصلاح این منازعه و رهايي آقاي سيرت از بازداشتگاه کمک کرده است. آقای سیرت در تعهد نامهای که در حوزه 13 امنیتی پولیس با قلم خود نوشته و اصل ماجرای منازعه را توضیح داده، هرگونه ارتباط منازعه خود را با وکیل رحمانی، برادر و محافظان ایشان، رد کرده است.

اگر مسئولین یا گزارش گر روزنامه جامعه باز و همچنين ديگر رسانه ها و دوستان در صفحات اجتماعي اندکی، فقط اندکی به خود زحمت می دادند و در مورد این گزارش از مسئولین حوزه 13 پولیس و يا شخص آقاي سيرت، خواستار توضیحات می شدند، قطعا شکل و محتوای این گزارش، این گونه منتشر نمی گردید.
نکته جالب که غرض مندی و عقده گشایی مسئولین روزنامه جامعه باز و ديگر دوستان در صفحات اجتماعي را در مورد این گزارش ثابت می سازد، نوع تحلیل های بی پایه و اساس و بی سند و مدرکی است که در لابه لای گزارش ها و تحليل ها گنجانیده شده و هدف آن، تخریب وجهه محمد عارف رحمانی، نماینده مردم غزنی در مجلس نمایندگان و ترور شخصیت وی بوده است.

استاد محمد عارف رحماني، يكي از شخصيت هاي نخبه و دلسوز كشور به خصوص جامعه هزاره است كه با درجه بالايي از حس مسئوليت پذيري، روز و شب در فكر و تلاش براي حل مشكلات مردم است. عمده ترين شعار ايشان، تأمين عدالت اجتماعي است و وي براي برقراري عدالت اجتماعي و تأمين حقوق برابر شهروندي در عرصه هاي مختلف به خصوص در فضاي مسموم و به شدت متعصب سياسي موجود، از هيچ تلاشي فروگذار نكرده و نمي كند.
متأسفانه برخي گروه ها و شخصيت ها كه تحمل فعاليت هاي استاد رحماني و تأثيرگذاري ايشان در ميان جامعه را ندارند، هر از گاهي دست به اين گونه دسيسه ها و توطئه ها مي زنند، درحالي كه وظيفه تك تك ما به عنوان يك افغان و يك هزاره، اين است كه در محور منافع مردم و خواست هاي برحق شان، حامي و پشتيبان شخصيت هاي نخبه و دلسوزي چون عارف رحماني باشيم.

آقای رحمانی! فرق شما و تره خیل در چیست؟
مطمئن باشید این نسل در مقابل تهدید و زورگویی های شما، از اعتراض و فریادی برای دفاع از انسانیت و عدالت و احترام به کلمه انسان و آزادی، دست برنخواهند داشت. پس امیدواریم بی خود خودتان را در میدان لخت نکنید و آن تن مملو از فساد و بد اخلاقی را که زیر لباسی پنهان کرده اید، به مردم رو نکنید.
يكشنبه 8 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى مهدی زرتشت


به عارف رحمانی وکیل غزنی : آیا برای قانون شکنی، زور گویی و خشونت به پارلمان رفته اید؟
من دردمند شدم و از واقعه ی لد و کوب این هنرمند عزیز، برآشفتم؛ اگرچه با درک واقعیت هایی که اشاره کردم. برای همین، مصمم شدم تا چند کلمه حرف با اقای وکیل عارف رحمانی داشته باشم. آقای رحمانی که بواسطه رأی دستکم عزیز سیرت و همشهریانش به کرسی گری یک نهاد مافیایی و رسوایی به نام پارلمان رسید.
جمعه 6 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى مهدی زرتشت

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • زنده باد دانشمند جوان هزاره ..... رهبر اینده هزاره ها ...... رحمانی عزیز ....... مرگ بر مهدی زرتشت دروغگو و دسیسه باز ...... فداییان رحمانی

  repondre message

 • اقای رحیم مهدوی عزیز! من به عنوان کسی که 20سال است رحمانی را از نزدیک می شناسم ایشان رادارای یک روح عالی انسانی یافتم که خواهان "مرگ" هیچ کسی نیست. شعار وحرکت رحمانی "زندگی" است نه "مرگ". بنابراین اگر واقعا جناب عالی از دوستان وهواداران رحمانی هستید لطفا لطفامرگ هیچ انسانی را نخواهید. ضمنا این بدترین نوع دفاع از رحمانی است.این نوع دفاع از یک شخصیت و حقیقت مسخ کردن و نابود کردن او است.وبه شدت به اثبات ادعای کسانی کمک می کند که مدعی قلدروی وزور گویی و وحشی گری رحمانی اند.همان کسانی که مدیریت پروژه هیولا سازی رحمانی رحمانی را به دوش دارند.فراموش نکنید ادبیات وشعار رحمانی زندگی درپرتو عدالت و مینای محبت است.نه مرگ و محنت و بدبختی وبی چارگی انسان ها.

  repondre message

 • برای من واضح شده است که رحمانی حالابرای خیلی ها تحمل ناپذیرشده است. او بی باکانه ازحاکمیت انتقاد می کند.جسورانه بر ستم وبی عدالتی های سیاسی واجتماعی واقتصادی می تازد. به طوری که به زبان رسای عدالت خواهی مردم ما تبدیل شده است.این وضعیت و ظرفیت برای هیچ کس؛گروه وجریانی قابل تحمل نیست. ازاین رو دراستانه انتخابات برای تخریب وتضعیف اش برنامه گرفته اند.سوال من این است که چرا استانه تحمل عده ای این قدر محدود است که حتی بزرگان چون مدبر و خلیلی نیز سعی در تخریب وجهه یک فرد فعالی مانند استاد رحمانی می کنند؟

  repondre message

 • از استاد رحمانی سالهاست که شناخت دارم. اوانسانی مهربان؛ با احساس؛ بزرگوار وشریف است.برای مردم شبانه روز تلاش می کند.برای همه دلسوزاست.این چنین انسانی نمی خواهد به کسی زوربگوید. وقلدروری کند. حرام زادگان و طوطیه چینانی که این شایعه را ساختند وپرداختند می خواستتد وجهه سیاسی و مذهبی استاد را تخریب کنند. اما کور خوانده اند. قلب های سراسر شوق وباورهای استوارهزاران جوان هزاره با جناب استاد است.

  repondre message

 • زنده و سلامت باد استاد مهربانی وعدالت خواهی جنابی استاد عارف رحمانی.مرد جسور ودلسوزی که همه وقت اش را درخدمت محصلین و مراجعین اش گذاشته است. استادجان درقلب همه خواهران وبرادران همراهت هستی. افتخار غزنه باستان.

  repondre message

 • به گمانم استاد رحمانی باید کمی از تندی های سیاسی خود کم کند.چرا که خیلی ها را درمیان هزاره ها ناراحت ساخته است. محور توطیه علیه استاد دفتر روزنامه جامعه است. کسانی که نظریات و دیدگاه های بسیاربدی درباره استاد می نویسند؛ یا از کارمندان روز جامعه هستند یا ازادم های که به این روزنامه رفت وامد دارند.روزنامه جامعه باز هم که از طرف استاد خلیلی تمویل می شود...

  repondre message

 • اين همه استاد. استاد مي كنيد.اين رحماني كدام خر است ديگه او در كجا در كدام پوهنتون درس داداه كه استاد مي گوييد؟ه

  repondre message

 • رحمانی رحمانی خدا نگهدار تو .... بمیرد رسوا شود دشمنان خبیث تو...... مدبر .... خلیلی ..... کابل پرس پیوند تان علیه استاد رحمانی مبارک است.... اصلا جامعه ما هزاره ها حسود ترین جامعه دنیا است هیچکسی را خوش نداریم و تحمل نمیکنیم یکی برای دیگری چاه حفر میکنیم .... مذهبی خود را نمیخواهیم ... روشنفکر خود را توهین میکنیم .... به زنان خود ظلم میکنیم اما غیرت هم نداریم از جنگ طالب فرار میکنیم و به دشت برچی به دنیا زور میگوییم..... خایه مالی کرزی را مدبر و خلیلی میکند و خایه مالی قاتلان بابه مزاری را محقق میکند برای حفظ قدرت و یا رسیدن به قدرت ... در میان این تاریکی یگعده عقده ای و بی عقل و منحرف دور کابل پرس جمع شده و جاسوسی امریکا را میکنند و علیه جوان دلیر و روشنغکر هزاره و جسور تاریخ هزاره و مرد میدان فعلی و قهرمان ما استاد رحمانی توطیه میکنند ...... نفرت ابدی بر بد خواهان استاد رحمانی...... رحمانی امر کن تا بدخواهان تورا در چاه فاضلاب بیندازیم .... فداییان استاد رحمانی

  repondre message

 • وای از بیداد زمانه
  خدایا! واقعا حالم بهم می خورد از این همه شخصیت پرستی و گوساله گری. این ملت خر شایسته شان است که آدم های خر، راهبر و مدبر شان باشد. نمی دانم چرا این همه حماقت و بلاهت. حتا همین پیام از طرف دفتر این چوچه شیخ آصف و این نوکر ایران و ولایت قبیح، دیده می شود. عده ای از گوساله و روباه، آمده اند دست به تمجید این حرامزاده مردا خور بلند کرده اند. واقعاً به شعور این ملت خر، متأسف ام.

  repondre message

 • سلام دوستان
  من نمی دانم طرفداران و در واقع همین ملت بدبخت هزاره، از چه روی و چگونه بر سیاهی های این شیخ و آخوند، خاک می ریزند؟ چگونه و با چه روی این از او دفاع می کنند و با کدام روی واقعاً گناهای این مزدور فاسد را منکر می شوند!!!! خدا خودش به حال این مردم رحم کند. همین ادمی که طرفداران شان بجای استدلال در برابر چند مطلب که در نقد او نشر شد، تمبان خود را کشیدند و کیر و کون خود را به همه ی خوانندگان نشان دادند. لعنت بر نوکر ایران و یک رژیم بدنام و روسیاه دنیا و بر نوکر شیخ الشیطان شیخ آصف حرامزاده.

  repondre message

 • من با نظر برادر که در بالا نظر داده، موافق ام. کجای این مزدور و دزد و راهزن، استاد است؟ اصلاً چرا کلمه استاد اینقدر سبک شده است؟ که بالای هر خر و گوساله می گذارند؟ لعنت به نوکران و بی شعوران و بی عقلان

  repondre message

 • دوستان!
  فکر می کنم خطاها و روسیاهی ها و پروندهای سیاه آقای وکیل رحمانی را دیگر نمی شود کتمان کرد و دروغ شمرد. آقای رحمانی، بخصوص در یک سال اخیر، خودش را رسوا کرد. از دزدی و پرونده فساد مالی اش که توسط وزیر مالیه بصورت مستند خوانده شد، تا مردم آزاری و لت و کوب یک هنرمند و آدم بی گناه. همه ی این کارهای سیاه و شرم آور، دیگر چهره آقای رحمانی را پیش مردم رو کرد. به این خاطر، من فکر نمی کنم با تعریف و تمجید و تهدید و یا تنبان کشی طرفداران رحمانی، آبروی از دست رفته ی او را خرید. من به هواخواهان و طرفداران رحمانی- ضمن اینکه از طرفداری انها متأسف ام- می خواهم که این پیام دهی و نظردهی های بی فایده را بس کنند اگر واقعاً بیشتر از این، نمی خواهند رسوا شوند. به نظرم بهتر است بس کنند. همین قدر رسوایی، بس شان است اگر واقعاً یک ذره عقل و شعور دارند.

  repondre message

 • ما در غزنی به همرای هزاران جوان هزاره به استاد رحمانی رای دادیم و انچه را اوباشان در حق استاد رحمانی میگویند توهین خود ما هزاره ها بشمار میروددلهای بدخواهان را کینه و عداوت سیاه کرده است و انها از انسانیت بویی نبرده اند همه در نطفه شان نشانه ای از حرامزادهگی وجود دارد و گرنه چطور امکان دارد که به هزاره و قوم خود توهین کنند ؟ استاد رحمانی چون برای قوم تلاش دارد و تیکه داران قدرت اورا تحمل نمیتوانند لهذا به جوکره های بیمقدار خود امر میکنند که دهان خود را به چاه فاضلاب الوده کنند..... هر کاری را انجام بدهید استاد رحمانی همچنان در صحنه خدمت به ملت محروم هزاره خواهد ایستاد و هیج هراسی از شما چوکره های حرامزاده بیمقدار و حقیر و خس و خاشاک ندارد .... استاد رحمانی در کابینه اینده بنا بر لیاقت اش وزیر از جامعه هزازه منتخب خواهد شد و دل افراد دشمن خبیث را سختر به درد خواهد اورد .... مرگ بر افراد چوکره بیمقدار و حرامزاده مخالف استاد رحمانی .... زنده و پاینده باد ستاره درخشان قوم هزاره استاد رحمانی عزیز

  repondre message

 • منطق و استدلال و انسانیت و کار و فعالیت استاد رحمانی هر انسان فرهیخته ای را شیفته خود میکند ..... انهایی که مخالف استاد بزرگوار رحمانی هستند عقل و منطق ندارند و خر مطلق تشریف دارند ... مخالفین بروند اول عقل پیدا کنند بعد بیایند چتیات بنویسند در واقع همین افراد احمق هستند که جامعه هزاره ما در حالت قهقرایی بسر میبرد . استاد رحمانی با اخلاق عالی در واقع ستاره درخشان ملیت ما هزاره ها به شمار میرود و طبیعی است که مدارج عالی را طی خواهند نمود

  repondre message

 • ما به استاد رحمانی رای دادیم و حالا حاضر هستیم که جان خود را برای او فدا کنیم مخالفین عده ای مزدور بی سواد و احمق هستند و کاری جز کمنت نوشتن در انترنیت انجام داده نمیتوانند ما بزودی در مسجد زهرا دشت برچی جلسه سرتاسری را به طرفداری استاد رحمانی برگزار میکنیم و انجا معلوم خواهد شد که به هزاران نفر طرفدار استاد رحمانی میباشند ما به سگهای بیشرف که حرامزادگی شان معلوم است هشدار می دهیم که خاک رسوایی را بر سر انها خواهیم پاشاند

  repondre message

 • درود بر استاد رحمانی عزیز زنده و سلامت باد شخصیت علمی و غمخوار هزاره سربلند باد قوم هزاره مرگ بر دشمنان هزاره نابود باد سیرت و مهدی اتش پرست نابود افراد خبیث و بی سواد و پودری های زیر پل سوخته که در کابل پرس بر علیه استاد رحمانی مطلب نوشته میکنند . او حرامزاده ها اول ناموس خود را اصلاح کنید بعد شخصیت استاد رحمانی را نقد کنید

  repondre message

 • من استاد رحمانی را نمیشناسم اما از مطالب طرفداران اش به این نتیجه رسیدم که او شخصیت علمی و غمخوار هزاره است درود بر استاد رحمانی عزیز و مخالفین اش هم بروند و دماغ خود را اصلاح کنند

  repondre message

 • پدر شما را لعنت با استاد تان. شما الاغ های بی پردوم

  repondre message

 • طرفداران رحمانی، دوباره شروع کرده اند به تنبان کشی. عجب خر بی منطق این پدر لعنت های حرامزاده. آخر این نوکر ایران و این مزدور بی شرف، کجایش قابل دفاع است که استاد استاد گفته دهن گشاد خود را پاره کردند! خر، خر است دگه توصیف ندارد.

  repondre message

 • به طرفداران آقای رحمانی!
  متأسف به حال تان که بجای معذرت خواهی از ملت، می آیید نه تنها عمل زشت رحمانی را محکوم نمی کنید و از ملت، معذرت نمی خواهید، بلکه به تهدید و تهمت متوصل می شوید و با پررویی تمام علیه فرهنگی ها می تازید. نمی دانم شما تا چه وقت فرصت این اوباش گری را دارید. با رحمانی تان قاتی. با این حال، من به عنوان یک آدم سیکولار اما فرهنگ دوست و ملت دوست و میهن دوست، امیدوارم روزی برسد تا فرصت بازخواست از نوکران ایرانی و هزار جریان منحرف سیاسی دیگر، فرا برسد. آن وقت جای رحمانی و شیخ آصف محسنی و تمام مزدوران در گورهای دسته جمعی خواهد بود. من واقعاً آرزو دارم روزی به زودی یک گور حفر شود که اولین نفر که درون آن خوابانده شود، رحمانی باشد. همین آدم مزدور نوکر و این چهره ی فاسد و مافیا.

  repondre message

 • منم سیکولار هستم و اصلا ذره ای به دین اعتقاد ندارم و استاد رحمانی را از دوران مهاجرت در ایران در شهر اصفهان میشناسم اما برخورد او با من انسانی و عالی بوده در مجموع برداشت من اینست که سگ رحمانی بر مخالفین دروغگو و حسود او بهتر است

  repondre message

 • رحمانی دشمن و مخالف و حسود ندارد برادر. او خودش است که خودش را مقابل مردم قرار می دهد. بخوانی نخواهی رحمانی و آخوند و ملای شیادی مثل او، دیگر و از این پس میان قشر دانشجو و روشنفکر جایی ندارد. یک تعداد مردم عوام است که پیرو اویند و یک تعداد انگشت شمار دوستان و ثناگویان شان. باور کنید دیگر رحمانی جایی ندارد. مقام انها، و کسانی مثل او در طول زمان، در حال نزول خواهد بود. آنها نزول خواهد کردند. گذشته از اینکه این آدم همان آدمی است که هم سهم امام خورد، هم مذهب تراشی کرد و هم معلوم شد که دست اش در دزدی بیت المال ملت هم شریک است. رحمانی اگر دوست و آشنای توست، به من ربطی ندارد. همانطور که به همه ی مردم و حقا که تو باید از او دفاع کنی. تو هم در ایران بوده ای و به احتمال زیاد هم آخوندی. این تازگی و تعجب ندارد که یک آخوند و ملا، از قماش خودش دفاع کند.

  repondre message

 • به تمام مقدسات انسانیت قسم که نه اخوندم و نه ملا و حتی از انها متنفر هم هستم و ایران رفتن ربطی به ملا شدن ندارد بی منطقی نکن شیر انسان را خورده ای یا نه ؟ من تنها دوست استاد رحمانی نیستم خیلی دوستان دیگر هم بود که رحمانی عزیز با انها از وجوه مشترک انسانی رفت وامد داشت در حالیکه اختلافات عقیدتی بجای خود بود. اخلاق ... علمیت .... منطق .... دلسوزی به مات هزاره ..... شجاعت .... بی باباکی مقابل زورمندان از خصوصیات این شخصیت هزارهگی به شمار میرود که دشمنان و حسودان ندارند...... تگرار میکنم من صد در صد یگ شخص سیکولار هستم اما به رحمانی بخاطر خصوصیات اش احترام عمیق قایل هستم و او را به مراتب بهتر و برتر از مدعیان رهبری میدانم .... و اما در مقابل شما ها عناصر گوچک و حقیر چوچه سگ استاد رحمانی هم از تمام شماها شرف دارد

  repondre message

 • تو یک پوفیوز احمق هستی. حرف ات را نگاه کن. اون وقت آمدی حرف از سیکولاریزم می زنی. برو گمشو. سیکولاریزم گنده تر از دهن ناپاک توست احمق جان

  repondre message

 • هر گوساله ای آمده، از سیکولاریزم حرف می زند. از هیجاهای کلام ات پیداست که تو تا خرخره غرق در خرافات و سنت و مزخرفاتی از این قبیلی. برو بابا شلغم ات را بخور

  repondre message

 • دوستان عزیز! کسانی که جزو طرفداران استاد هستند باید بدانند که شماری از انسان نماهای عقده ای بی کار و عده ای ازدشمنان حسود وکینه ای استاد می خواهند با نظریات تند وبی بندوبارانه ؛شمارا ناراحت وعصبانی کنند.مواظب باشید استاد رحمانی جایگاه اخلاقی،فرهنگی،اجتماعی وسیاسی خاصی درمیان جوانان هزاره یافته است.این ادم نماها می خواهند با غیراخلاقی ساختن فضا؛همه مرزها را عبور نمایند.واین حرمت را ازبین ببرند. این ها اهل منطق نیستند. این ها اهل خرد و خدمت و نقد منصفانه نیستند. این ها... دور سفره های مدبر وخلیلی ومحقق اند که گمان می کنند رحمانی جای باداران شان را تنگ می سازد. این ها اگر اهل منطق بودند حرف دشمن هزاره و یک فاشیست مزدور را درباره رحمانی قبول نمی کردند.... زاخیلوال گفت رحمانی ازمن قرار داد و کمک خواسته است.نه گفت که دزدی وغارت کرده اما این ها از همین ادعای دروغ این فاشیست؛ قصه ها ساختند...پس معلوم است که این ادم نماها دنبال حقیقت نیستند....بلکه دنبال تخریب؛عقده گشایی، وتضعیف شخصیت رحمانی هستند به هربهانه وبهایی....

  repondre message

 • جناب دانشحو! دانشجویی برای ادم فضیلت؛عدالت؛ متانت؛محبت ومعنویت می اورد. انچه که تو در کامنت هایت نوشته ای زره ای با این معانی و مفاهیم نسبتی ندارد. تو باید مقداری در شبانه روز به تربیت و تعلیم و تذکیه خود اقدام کنی. خیلی دلم برایت سوخت. جناب شما هنوز فاصله عظیمی با دانش جویی که یک سلوک مقدس است داری.باید کمی به فکر خود باشی.

  repondre message

 • ملا بول الدین کونی بی شرف!استاد رحمانی استاد دانشگاه است. این استاد محقق خر و این استاد مزاری قاتل و این استاد خلیلی شیاد واین استاد اکبری ترسو و این استاد قربان عرفانی مداح احمدشاه مسعوددر کجا و چه رشته ای استادی کرده اند؟که استاد می گویید؟حیا کن کونی بی شرف مادر زنا!

  repondre message

 • استاد رحمانی مرد عدالت خواه و پرچمدار دلیر ازادی و دموکراسی است. استاد رحمانی شبانه روز برای مردمش تلاش می کند واز ته دل برای جوانان و محصلین هم وطن اش گام های استواری را برمی دارد. زنده و سبز و ستبر باد این روح بزرگ و این شخصیت فرهیخته و توانا. زبان جسور عدالت خواهی وازادی طلبی.ضمنا از همه کسانی که طرفدار استاد رحمانی هستند صمیمانه می خواهم که حرمت بزرگان خود را رعایت کنند. بد زبانی و بی ادبی و فحاشی عده معلوم الحال ان ها را به مسیر های خلاف روش و منش استاد نبرد..

  repondre message

 • این که مدام تکرار می کنید که رحمانی باید ازسیرت که یک اوازخوان وهنرمنداست معذرت بخواهد؛واقعا کار غلط و شیطنت امیزی است. چرا که اولا رحمانی درمورد سیرت کاری نکرده و گناهی انجام نداده که از او معذرت بخواهد. مطابق تحقیقات من سیرت با یک فردی به نام امان از ولسوالی بهسود میدان وردک جنجال و دعوا کرده و او و دوست اش را با برچه و چاقو محروح کرده است.بنابراین این سیرت است که ازمردم؛ و رحمانی معذرت بخواهد. نه رخمانی. دوم همیشه تکرار می کنید که سیرت یک اوازه خوان است. یک هنرمند است. باید بگویم که سیرت ان چنان که من می دانم یک فرد بی بند وبار است که در مراسم عروسی های مردم برای گرفتن مبلغی پول به رقص و اواز خوانی اقدام می کند.ازهنر به معنای دقیق کلمه خبری نیست.بازهم تاجای که می دانیم سیرت درنوجوانی به انحراف جنسی گرفتار شده و به چند نفر از پشتون های که دایم با انها سر و کار دارد مرتبا ....می دهد.این موضوع در میان همه کسانی که سیرت را می شناسند بسیار مشهور است. پشتون های که سیرت را مرتبا ...می کنند برای تامین مخارج او مبالغی را پرداخت می کنند. این اواز خوان ...تاجایی که بازهم من می دانم قصد داشته از رحمانی اخاذی کند...

  repondre message

 • استاد رحمانی یک انسان واقعا شجاع و خدمت گذار به ما مردم است. این شخصیت خدمت گذار و عالیقدر در قلب های همه ما غزنویان جای دارد. خدا مخالفان اش را هدایت کند.

  repondre message

 • لعنت خدا به کسانی که نام خود را هزاره گذاشته اید و شب و روز تلاش می کنید که استاد رحمانی را تخریب کنید.به خدا قسم که استاد رحمانی در شرایط حاضر تنها انسان هزاره است که از عزت و ناموس مردم هزاره در سنگرهای سیاسی دفاع می کند. دراین سالها هرباری که فاشیسم خواسته است شجاعی را بگیرد و نابود کند این استاد رحمانی بوده که با سرسختی از او دفاع کرده است. او تنها فردی است که طرح تثبیت شده سهمیه بندی کانکور اکادمی ملی نظامی را درطی دوسال پی گیری شکست. وملغاکرد.او تنها فردی از میان هزاره بود که طرح سهمیه بندی کانکور سراسری واهداف پشت پرده ان را افشا و اشکار کرد. وتلاش نمود با فشار افکار عمومی دسیسه و طوطیه علیه مردم هزاره وازبک و تاجیک ها را بشکند. استاد رحمانی تنها هزاره بود که مردانه در برابر فاشیسم ایستاد واز دانشجویان پلی تیکنیک که امار شان به 220 تن می رسید ودر اثر دیدگاه ورفتارهای اساتید فاشیسم از این دانشگاه اخراج شده بودند؛ایستاد وان ها را که اکثرا از صنف های چهاربودند به این پوهنتون برگردادند؛ او تنها وکیلی بود که دانشجویان مظلوم علوم اجتماعی را یاری کرد و با قبول خطرهای زیاد از ان ها دفاع کردند. استاد رحمانی تنها کسی بود که به دنبال خراب کردن طرح سهمیه بندی بورسیه هاست. استاد رحمانی تنها وکیلی است که برای سرگ کردن دیوار برای مبارزه با استخدام های قوم پرستانه در وزارت مالیه و برای مبازره بافسادی که وزیر فاسد ومفسد مالیه دراین اداره برقرار ساخته واز این رهگذر صدها میلیون دالر به جیب زده است؛از ابرو و عزت و حیثیت خود قیمت و بها گذاشت. این چنین انسانی را که دلش برای مظلومیت قوم و مذهب می سوزد را بد نام نکنید.

  repondre message

 • استاد رحمانی را تاجای که می شناسم واقعا یک انسانی بی نظیراست. یک انسان مهربان که زره ی درکارش تظاهر وریا نیست. برای مردم صادقانه و دلسوزانه خدمت می کند.من به عنوان یک هزاره به ایشان افتخار می کنم. وبرای اشخاصی که می خواهند جناب استاد را بدنام سازند ارزوی هدایت دارم.....

  repondre message

 • سلام استاد جان!هیچگاه دسیسه دشمنانت کارگر نخواهد شد..... ما محصلین و متعلمین جاغوری در کنارت هستیم... استادجان خیلی دوستت داریم. زنده باشی.

  repondre message

 • من می دانم که کمنت هایی در ستایش و ثناگویی آقای رحمانی- این شیخ و آخوند دزد- را یک نفر نوشته است با نام های مختلف تا به خوانندگان بگوید که بله، جناب استاد شان، این قدر ثناگوی و چاپلوس و خایه مال دارد. البته آفرین بچه را. خوب هم خایه مالی کردی. اگر برادر این وکیل دزد هستی، یا پسر عمه یا پسر خاله اش. هرچه هستی خوب خایه مالی می کنی. بیا بچش یک روز از من هم خایه مالی کن. خیر است کرایه و مبلغ ات را می پردازم. چرا که می دانی! من ملا هستم. ملا بول الدین. زیرا من توده ها را به اخلاق اجتماعی و خدا و آخرت دعوت می کنم. اگر زیای احساساتی شدم، مردم با به بول خوری هم دعوت می کنم.
  حالا برو پیش وکیل ات. بگو کار من، از کار تو با شرف تر است. من مردم را تنها به بول خوری دعوت می کنم چون بول الدین هستم. و تو وکیل فاسد و دزد و بد اخلاق، توده سواری می کنی، دست ات در دزدی از بیت المال ملت آغشته است، نوکر ایرانی و شیخ آصف قندهاری هستی، شب و روز از خدا و اخرت سخن می پراکنی در حالی که خودت خدا و اخلاق را در ذهن و ضمیر ات کشته ای. البته قبول دارم که من ملا بول الدین، به شما ملا فاسدالدین، نمی رسم.

  repondre message

 • دوستان استاد رحمانی!این بی ادب های هرزه قصد دارند شمارا عصبانی کند. با شکیبایی زیبا به توهین ها وتهمت های این گروه کوچک خود سر بد اخلاق جواب دهید.

  repondre message

 • پوهوهو... فقط این را کم داریم. تشکر. فس فس تان عالی بود آقای چاپلوس

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس