کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > از شغل جاسوسی به چوکی وزارت

از شغل جاسوسی به چوکی وزارت

ترقــی هــای عــالم پتــه پتــه ، ببیــن مــا را کــه یکــدم مــی ترقیــم

دو شنبه 30 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

مثل معروف است که دو خربوزه به یکدست گرفته نمی شوداما فرزند صدیق وطن جلالتماب داود عمرزی با استعداد خداد دادی شان بارها نادرستی این ادعا را به اثبات رسانیده و مردم را که تا آنموقع تنها دهل دوسره و خان دوسره را می شناختند با سفیر دو سره را هم آشنا ساختند.

زمانیکه ایشان منحیث خانه سامان دفتر ریاست جمهوری اجرای وظیفه می کردند کرزی با برادران راض و ناراضش چنان غرق خصومت و دشمنی با فرهنگ ایران و زبان فارسی بودند که استعمال کلمه دانشگاه را بر هموطنان فارسی زبان شان ممنوع قرار داده و متخلف را به جزای سنگین اعدام و حبس ابد تهدید می کردند.

جلالتماب داود عمرزی با هنرمندی خاص شان در چنان فضای مکدر و پر از کینه و خصومت علیه ایران و همه فارسی زبانان از دولت فارسی زبان ایران بوجی های دالر برای جیب خرچ کرزی و برداران راض و ناراضش دریافت می کردند.

کرزی ازین استعداد خارق العاده ایشان به حیرت افتاده و چندی بعد وی را به پست سفارت افغانستان در اسلام آباد گماشتند که باز هم آقای عمرزی دو خربوزه را به یکدست گرفته منحیث سفیر رسمی افغانستان در اسلام آباد و سفیر غیر رسمی پاکستان در کابل موفقانه اجرای وظیفه می کردند.

با آغاز مقدمات انتخابات ریاست جمهوری سال آینده در افغانستان دولت پاکستان تخریب و زبوتاژ این پروسه را برایش امر مهم و حیاتی دانسته و در صدد آن شد که تا به هر وسیله ای شده با ایجاد نا آرامی و تشنج از دایر شدن انتخابات جلوگیری به عمل آرد.

گرگان باران دیده آی اس آی توفیق درین امر را فقط در جاگزینی نوکران طالبش در لباس پولیس و امنیت ملی ممکن دیده و برای اجرای موفقانه این کار به شخص با تجربه روز ملنگ و شب پلنگ که در ظاهر ایفای نقش پولیس و خادم ملت کرده و در خفا برادران ناراض برادر بزرگش را در مناطق آرام کشور انتقال داده و دینش را نسبت به برادران پاکستانی اش صادقانه و مخلصانه انجام دهد.

با تقديم حــــــــــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


40 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > از شغل جاسوسی به چوکی وزارت

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • باعرض ادب
    باتاٌسف بگویم که یک طفل 7 ساله این وطن خودفروش وخاک فروش این سرزمین میشناسد وتشخیص داده میتواند اما این دولت با تشکیل وسیع داخل واطراف ارگ بنام مشاور ....نمیدانیم وظیفه اینها چه است وبه اقای کرزی چه مشوره میدهند که بازهم یک جاسوس دریک پوست کلیدی این مملکت اشغال وظیفه مینماید خوب جای افتخار است که اشغال پوست سرپرستی وزارت 41 نفرهموطنان مان به کام مرگ فروبرد وتحسین نامه اعتماد ری ازطرف وکلای دلسوز این وطن برایش اهدا شدجای بس افتخار است به این وطن واین ملت که روزانه درگوشه وکنار قربانی میشوند

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.