صفحه نخست > کارتون > طنز روز > از شغل جاسوسی به چوکی وزارت

از شغل جاسوسی به چوکی وزارت

ترقــی هــای عــالم پتــه پتــه ، ببیــن مــا را کــه یکــدم مــی ترقیــم
شمس الحق حقانی
دوشنبه 30 سپتامبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

مثل معروف است که دو خربوزه به یکدست گرفته نمی شوداما فرزند صدیق وطن جلالتماب داود عمرزی با استعداد خداد دادی شان بارها نادرستی این ادعا را به اثبات رسانیده و مردم را که تا آنموقع تنها دهل دوسره و خان دوسره را می شناختند با سفیر دو سره را هم آشنا ساختند.

زمانیکه ایشان منحیث خانه سامان دفتر ریاست جمهوری اجرای وظیفه می کردند کرزی با برادران راض و ناراضش چنان غرق خصومت و دشمنی با فرهنگ ایران و زبان فارسی بودند که استعمال کلمه دانشگاه را بر هموطنان فارسی زبان شان ممنوع قرار داده و متخلف را به جزای سنگین اعدام و حبس ابد تهدید می کردند.

جلالتماب داود عمرزی با هنرمندی خاص شان در چنان فضای مکدر و پر از کینه و خصومت علیه ایران و همه فارسی زبانان از دولت فارسی زبان ایران بوجی های دالر برای جیب خرچ کرزی و برداران راض و ناراضش دریافت می کردند.

کرزی ازین استعداد خارق العاده ایشان به حیرت افتاده و چندی بعد وی را به پست سفارت افغانستان در اسلام آباد گماشتند که باز هم آقای عمرزی دو خربوزه را به یکدست گرفته منحیث سفیر رسمی افغانستان در اسلام آباد و سفیر غیر رسمی پاکستان در کابل موفقانه اجرای وظیفه می کردند.

با آغاز مقدمات انتخابات ریاست جمهوری سال آینده در افغانستان دولت پاکستان تخریب و زبوتاژ این پروسه را برایش امر مهم و حیاتی دانسته و در صدد آن شد که تا به هر وسیله ای شده با ایجاد نا آرامی و تشنج از دایر شدن انتخابات جلوگیری به عمل آرد.

گرگان باران دیده آی اس آی توفیق درین امر را فقط در جاگزینی نوکران طالبش در لباس پولیس و امنیت ملی ممکن دیده و برای اجرای موفقانه این کار به شخص با تجربه روز ملنگ و شب پلنگ که در ظاهر ایفای نقش پولیس و خادم ملت کرده و در خفا برادران ناراض برادر بزرگش را در مناطق آرام کشور انتقال داده و دینش را نسبت به برادران پاکستانی اش صادقانه و مخلصانه انجام دهد.

با تقديم حــــــــــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • باعرض ادب
    باتاٌسف بگویم که یک طفل 7 ساله این وطن خودفروش وخاک فروش این سرزمین میشناسد وتشخیص داده میتواند اما این دولت با تشکیل وسیع داخل واطراف ارگ بنام مشاور ....نمیدانیم وظیفه اینها چه است وبه اقای کرزی چه مشوره میدهند که بازهم یک جاسوس دریک پوست کلیدی این مملکت اشغال وظیفه مینماید خوب جای افتخار است که اشغال پوست سرپرستی وزارت 41 نفرهموطنان مان به کام مرگ فروبرد وتحسین نامه اعتماد ری ازطرف وکلای دلسوز این وطن برایش اهدا شدجای بس افتخار است به این وطن واین ملت که روزانه درگوشه وکنار قربانی میشوند

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس