کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > فــتوی بی حــرمــتی به قــرآن

فــتوی بی حــرمــتی به قــرآن

امـــیرالمـــومنـــین مـــلا محمـــد عمـــر وایی : برای رســـیدن به هـــدف حتـــی بی حـــرمتی به قـــرآن پاک هـــم رواســـت !

دو شنبه 21 اكتبر 2013, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


شاید یک چیز را متوجه شده باشید که مکان اسم الله همیش در تغیر است ، زمان در قاش خربوزه و تربوز و زمان دیگری در پوست گاو و گوسفند و هنگام در دست و پای فرزندان مسلمان و زمان دیگری در شاخه درختان و بالای ابر ها و حتی پیشانی مبارک ولسمشر کرزی نمایان میگردد.

سرنوشت پتاقی الطالب نیز خیلی شبیهه اسم الله است که همیش در حرکت بوده زمان در پیش سینه طالب انتحاری قرار داشت که بعداً در اثر خدمات شایان به ترقی مرتبه و تغیر مکان از آنجا در بالای سر و بین دستار طلبه کرام دست یافت ولی زمان دیگری مورد خشم و غضب طالب انتحاری قرار گرفته در شرمگاه او تبعید شد.

بهر صورت جولانگاه حرکت او همین وجود مبارک طالب کرام بود ولی حالا درین اواخر ملا عمر بی شرمی و اهانت به اسلام و مسلمین را بحدی رسانیده که اجازه تعبیه پتاقی الطالب را حتی در میان جلد قرآن پاک به طلاب کرامش داده است.

اما ناگفته نباید گذاشت که ملا عمر با وجود داشتن لقب امیرالمومنین از لحاظ فقهی و شرع اسلام اختیارات صدور چنین فتوی را ندارد و این فتوی اصلاً از طرف الشیخ السعودی ابوالحمار بن السعود مفتی اعظم عربستان سعودی همان شیخ که فتوی جهاد نکاح را داده بود صادر شده و آنهم تحت شرایط خاصی می تواند عملی گردد منجمله اینکه فقط آن نسخه قرآن اجازه تعبیه با مواد منفجره را دارد که در عربستان سعودی و پاکستان بچاپ نرسیده باشد.

حالا بعد از انفجار شدید در مسجد جامع لوگر و سوختن تمام کتب اسلامی و سپاره های قرآن کریم به مشکل می توان تشخیص داد که آن جلد قرآن کریم که در بین آن مواد انفجاری تعبیه گردیده بود چاپ ایران یا پاکستان بوده !؟

با تقديم حــــــــــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


77 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > فــتوی بی حــرمــتی به قــرآن

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.