کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > آقای سپنتا با وجود اینکه مشاور امنیت ملی ست اما از پشت پرده زیاد خبر (...)

آقای سپنتا با وجود اینکه مشاور امنیت ملی ست اما از پشت پرده زیاد خبر ندارد

برای نمونه او در آخرین سفر خود به لندن همراه با کرزی، از متن مذاکرات اصلی دور ماند

دو شنبه 18 نوامبر 2013, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > آقای سپنتا با وجود اینکه مشاور امنیت ملی ست اما از پشت پرده زیاد خبر (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • درین مذاکرات فقط سه نفر که عبارت از رییس جمهور انگلستان و افغانستان و پاکستان بود، اشتراک داشتند. نه از جانب انگلستان و نه هم از جانب پاکستان هیچ کدام مشاوری و یا فرد دیگری اشتراک نموده بود.
  در داخل ارگ ریاست جمهوری در تمام مذاکرات کرزی با دیپلومات های خارجی حضور دارد.
  در ظاهر او مشاور امنیتی رییس جمهور است، اما در باطن او در هنگام ملاقات با دیپلومات های خارجی به کرزی یاد میدهد که چطور با دیپلومات های خارجی گپ بزند. اما با وجود آن هم یگان وقت کرزی صحبت های خلاف دیپلو ماسی میکند که اسپنتا بعداً او را اصلاح میکند.
  مثلی که بعضی آیات قرآن را مترجمین و مفسرین توسط ترجمه و تفسیر مطابق عصر و زمان امروزی ترجمه و تفسیر میکنند تا مردم از ماهیت آن خبر نشوند.

 • اری سپنتا به این خاطر کوبیده می شود که دزد سنگ نیست. اگر از جمله گروهگ های جنایتکاران و دزدان سنگ و اجیران روس می بود حالا او را پیامبر می گفتند.

  سپنتا اولین کسی است که بدون کدام ترس و واهمه قهرمان مولی را دزد سنگ گفت. افرین به این افغان با شرافت.

 • خطاب به افغانان خرکس مشرب،که میگوید اسپنتا اولین بیناموسی بود که بدون ترس و هراس قهرمان ملی که زدن والای زن افغانان و اسپنتا است را دزد سنگ خطاب کرد! من میگویم اسپنتا گه خورد و آنهم گه بی دال نخود خورد که چنین حرف کس مادرانه زد و تو کون داده که حرف خائینانه اسپنتا را تعریف میکنی و ازآن خوشت آمده است فکر میکنم قهرمان مولی در غار زنت رفته که خوشحال هستی؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.