کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > آغـــاز مســـابقات تصـــاحب کلـــید بهشـــت

آغـــاز مســـابقات تصـــاحب کلـــید بهشـــت

باشـــروع ســـال دوهـــزار و چـــارده میـــلادی مســـابقـــات تصـــاحـــب کلـــید بهشـــت رســـماً آغـــاز شـــد !

پنج شنبه 2 ژانويه 2014, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


زمان که مامورین کمیسیون منازل الاخره به پلان گذاری تعمیر بهشت و دوزخ اقدام کردند ایشان تناسب ساکنین بهشت و دوزخ را تقریباً مساوی پیش بینی کرده و بنا بر آن دو ساختمان شش منزله با حویلی های بزرگی با گنجایش صد ها نفر را با همه وسایل و لوازم ضروری آن تعمیر و آماده کردند.
شرط تصاحب کلید بهشت در سالهای اول چیزی دیگری از امروز بوده و هر آنکس که مصدر خدمتی به خلق خدا گشته و یا دست بیچاره و مسکینی را در هنگام تنگدستی می گرفت در بدل آن عمل نیکش سعادت تصاحب کلید بهشت را نصیب می گشت.

اما متاسفانه بعد از مرور سالیان درازی فقط این سعادت نصیب دو سه نفری بیشتر نگشته و ساختمان بزرگ بهشت بکلی خالی مانده و در و پنجره های آن با تار های جولا مزین شده واطاق هایش جای بود و باش خزندگان و پرندگان وحشی شده
و در مقابل در ساختمان دوزخ حتی در دهلیز ها و صحن حویلی یک وجب زمین خالی باقی نمانده و خیلی از دوزخیان بروی زمین خالی خوابیده و یا از یک چارپایی دو نفراستفاده میکردند تا جایکه مسولین دوزخ از پذیرفتن دوزخیان جدید سر باز زده آنها را دوباره بروی زمین می فرستادند.

مامورین کمیسیون منازل الاخره بالاخره در شرایط دریافت کلید بهشت تجدید نظر کرده تسهیلات و تغیرات لازم را در آن گنجانیده و در کنار عمل نیک و خدمت به خلق خدا انجام فرایض روزه ، نماز ، حج و خواندن دعای قنوت و دعای کمیل ، عزاداری در ماه محرم ، پختن حلوا در شب جمعه و اعمال وعبادات ازین قبیل را بدان آن علاوه کردند که نتیجه آن تغیرات قابل ملاحظه ای را در تعداد ساکنین بهشت ببار آورده و سه منزل ساختمان شش منزله بهشت بالاخره از خالی ماندن و محاصره تارهای جولا نجات یافت.

درین سالهای اخیر که در اداره کمیسیون منازل الاخره بیشترعرب های وهابی نفوذ کردند مقررات و شرایط کسب کلید بهشت را نیز ایشان به زعم خویش تغیر داده و عملیات انفجاری و انتحاری علیه کفار را جاگزین انجام احکام دینی کردند
که در نتیجه شرایط سکونتی چند سال قبل ساختمان دوزخ در ساختمان امروزی بهشت استقرار یافته تا جایکه حتی در دهلیز ها و صحن حویلی یک وجب زمین خالی باقی نمانده و خیلی از بهشتیان بروی زمین خالی خوابیده و یا از یک چارپایی دو نفراستفاده میکنند درین اواخر مسولین دوزخ از پذیرفتن بهشتیان جدید سر باز زده آنها را دوباره بروی زمین می فرستند.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


60 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > آغـــاز مســـابقات تصـــاحب کلـــید بهشـــت

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • باداران پاکستانی ورهبران طالبان چهار زن و اراگاه باره گاموتر و خانه چند میلیونی به دبی دارد و چند تا ازدنیا بیخبر را انتحاری تربیه و خود شان به قاچاق مواد مخدر مصروف است.

  • دوست من درود بر شما ، اگر این کلید لعنتی را بدست بیاورم به خدای زمین قسم همه را بدون امتحان کانکور که حالا در کشور به صورت دستجمعی صورت می گیرند بدون اینکه یک اخوند میانجی بین انسان و خدا باشد همه را انها می فرستم . و این اخوند های لعنتی که خود شان را بیتشر از خدای اسمون میدانند همه انها را می فرستادم به جهنمی نادیده .

  • همه رفتار و کردار مسلمین روی همین بهشت و جهنم دروغین میچرخد. حتی تصور رفتن به چنین جاه نکبت بنام بهشت ( فاحشه خانه و محل بیناموسی مسلمین) حال انسان را بهم میزند. مخترع چنین جایگاه پست، انسان فرومایه، با افکار فرومایه بوده است.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.