کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کابل پرس افشا می کند > گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری > عدم پرداخت 296340 افغانی از معاشات و امتيازات کارگران

کابل پرس افشا می کند!

عدم پرداخت 296340 افغانی از معاشات و امتيازات کارگران

مربوط رياست عمومی حفظ و مراقبت سرک های وزارت فوايد عامه

جمعه 11 مه 2007

اشاره: آنچه در ادامه می آيد، سند 296340 افغانی سوء استفاده در وزارت فوايد عامه ی افغانستان می باشد که در گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری به رييس جمهور کرزی به آن اشاره شده است. اين گزارش متاسفانه در اختيار رسانه ها قرار نگرفته و کابل پرس برای نخستين بار آن را بدون کم و کاست در اختيار افکار عمومی قرار می دهد. کابل پرس معتقد است که افشای چنين اسنادی جرم نبوده و بلکه حق مسلم مردم می باشد. برای موارد اختلاس به گزارش اين رياست، در کابل پرس بخش جداگانه ای باز شده که ما به مرور آن را نشر می کنيم.

جلالتمآب محترم رييس جمهور، جمهوری اسلامی افغانستان

در وزارت فوايد عامه:

سال 1384

موضوع عدم پرداخت معاشات و امتيازات کارگران مربوط رياست عمومی حفظ و مراقبت سرک های وزارت محترم فوايد عامه، که مبلغ 296340 افغانی پول بيت المال مورد حيف و ميل قرار گرفته است. دوسيه آن به مقام لوی سارنوالی ارسال شده است.

كارنامه

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


50 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کابل پرس افشا می کند > گزارش سال 1384 رياست عمومی مستقل مبارزه با ارتشا و فساد اداری > عدم پرداخت 296340 افغانی از معاشات و امتيازات کارگران

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.