IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > خبر و گزارش > سربازان حامد کرزی!

سربازان حامد کرزی!

آدمکشانی که کرزی آرزو دارد، سربازان وی باشند، در حمله ی انتحاری ديگر مقابل سفارت هند، سرک وزارت داخله، ده ها تن را کشته و زخمی کردند. طبق آخرين خبرها حداقل 40 تن کشته و بيش از 150 تن زخمی شده اند.
دوشنبه 7 جولای 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

عکس ها از اسوشيتد پرس و خبرگزاری فرانسه

آرزو می‌کنم که طالبان سربازان من بودند

خانواده و اطرافيانش در قاچاق مواد مخدر دست ندارند و کشور را خوب اداره کرده است

چهار شنبه 4 ژوئن 2008


فساد گسترده ی خانواده و اطرافيان حامد کرزی!

گل آغا شيرزوی و درآمد يک ميليون دالری در هفته/ قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی

سه شنبه 6 مه 2008


افشای سندی از يک رهبر ارشد طالبان: ملاعمر برکنار شود!

اوامر غلط از سوی ملا عمر مجاهد و باجه ی ایشان ملا عزیز الله اسحاق زی، ملا عبدالشکور و ملا جان محمد بلوچ/ طالبان ما به خاطر سهل انگاری ملا محمد عمر، از روی جبر دست به گریبان حزب اسلامی می شوند

جمعه 13 ژوئن 2008


باز هم آدمکشان با بيرق سفید امارت، باز هم کوچ اجباری

کوچ اجباری يکی از جنايات حاد عليه بشريت است و اين جنايت در افغانستان بدون آنکه دولت و جامعه ی جهانی به آن توجهی داشته باشد، همچنان بوقوع می پيوندد

سه شنبه 17 ژوئن 2008


ده سند از جنایات طالبان در افغانستان!

آدمکشان بازگشتند، اين بار جدی تر از پيش!

چهار شنبه 14 مه 2008


207 حمله ی طالبان به دانش آموزان، آموزگاران و مکاتب در افغانستان!

ديدبان حقوق بشر


ویدئوی سربریدن با کارد توسط طلبه کرام

کرزی و اطرافیان افغان ملتی اش در پنهان و آشکار عشق خویش به طلبه کرام را بی وقفه ابراز میدارند

نویسنده: مهدی نیک آیین

loading...
loading...

پيام‌ها

 • چه قبول کنیم و چه قبول نکنیم، این جانیان وحشی سربازان کرزی و اطرافیان قبیله پرست آنها هستند و در راستای تحقق آرزو های آنها میجنگند.

  • Salam!
   Man fiker mekonam ki kolli in karha az tarafi Pakistani lanati ast mekha had ki rawabiti afghanistan wa Hindra kharab konann.
   Margh bar talibani Pakistani.

 • In the formation of Karzai government for sure there are allot of ISI agents which work for the pakis

  today once again the cruel and wild unhuman talibs the sons of pakis proved they are trying to kill innocent people of this country and our good friends from Indai

  down with Pakistan with all their slaves long life Afghanistan and our good friendship with India.

  the suicid bomber is burns in hell with all talibs and pakis.

  regards,Fahim Ludin

 • خوب این موضوع به همه ی ما روشن است که کشور پاکستان همان کشوری است که همیشه در بدل زر پلاستیک به کشور ما هدیه داده و همیشه به فکر خرابی کشور ما بوده و است. کشور دوست هندوستان بخوبی درک میکند که این حمله انتحاری کار همین دالخوران پاکستانی است. متاسفم که عده از هموطنان ما هنوز غلام حلقه بگوش پاکستان و زنجیر انها در دست دالخوران پاکستان هستند و همواره در صدد خرابی فرهنگ و کشور افغانستان میباشند. تنها خدمتی را که پاکستان به این عده از هموطنان ما کرده است تشویق به سوختاندن مکتب، پرداخت پول گزاف کلدار در بدل تریاک و چگونه رقصاندن دختران در مجلس قبیلوی اینها چیزی بیشتر ازین نبوده...
  چاه کن در چاه است

 • تازمانیکه اردو، پولیس و امنیت ملی از وجود دزدان و جنایتکاران جمعیت شیطانی پاک نشده باشد و لوی درستیز ، رئیس امنیت ملی ، جنرالان اردو و پولیس به عوض وفاداری به دولت به شیطان الدین ربانی گزارش گر باشند و خائین ملی مسعود را پرستش کنند جلو آدمکشان پاکستانی گرفته نمیشود. اولین شخص که باید بعد از این حمله جانگداز باید بر طرف گردد امرالله صالح است که به غیر از خیانت و جنایت کاری دیگری ثبت احوال او نیست. او یک شخص بی کفایت و نادان است که باید به حیث پنچر مین کار کند تا رئیس امنیت ملی.

  • این آغای شیر عجب انسان با انصاف معلوم میشود. دوست عزیز بربنیاد همان اصطلاح معروف زبان ما که (ده در کجا ودرختها در کجا)، شما با کمال نادانی وعقده مندی در مورد حادثه دردناک امروزی به قضاوت پرداخته اید. میگذریم ازینکه شخص مه چه دیدگاه نسبت به ربانی و اطرافیانش دارم وتنها از خودت این پرسش را مطرح میکنم که با در نظر داشت شرایط کنونی فرض کنیم که شماری محدود افراد باقی مانده ربانی در حکومت را از حکومت اخراج کنیم، لطفا" بهبودی که ناشی ازین تصمیم در وضعیت افغانستان به وجود خواهد آمد را برایم تشریح کن. صادقانه عرض میکنم که من نمیدانم نتیجه یی آن چه خواهد بود. والا چنین قضاوت های تنها برای فرونشاندن عطش فاشیست های پشتون است که نه تنها ربانی بلکه حتی فرشته های بهشت را هم از اقوام غیر پشتون در افغانستان در هیچ مسندی قبول ندارند.
   بیاید فرض کنیم امرالله صالح رئیس امنیت نه برادر حامد کرزی چه کسی ضمانت میکند که ریاست امنیت افغانستان مرکز فعالیت های آی اس آی نگردد.

  • این نهایت حماقتت را نشان میدهد!
   جناب شیر حادثه دیروز چه ربطی به فارسی زبانانی که در دولت کار میکنند دارد؟ ویا هم خودت مانند میکروب پشتونیزمی منتظر هستی که حرفی بالا شود تا شمااز آن استفاده کرده و فارسی زبانان را با مفکوره فاشیستی باز هم میگویم میکروب پشتونیزمی که دارید تخریب کنید. اگر همین اشخاص که نام بردید در دولت نباشند و امور امنیتی و غیره و غیره را کنترول نکنند دولت ما بخش از دولت پاکستان و مملکت ما سوبه پنجم پاکستان خواهد بود.

   روح شهدا دیروز که همه طفل ، زن ، مرد ، پیر و جوان بودند شاد باد و نفرین به غلامان حلقه به گوش که به خاطر کلدار و دینار عزت ، ناموس ، شرف وطن خود را میفروشند.

  • زهی با این انصاف شیر جان / دردم ازخدا گله ام از همسایه / طرز استدلال تان کاملا قبیلوی است. به این طرز استدلال میخواهی کرزی وتیم قبیله را طبرهه کنی.

  • sher aziz agar sadeqana qazawt konem 4 sal qabl ke 60% kontrol dawlat ba goftai shoma dar dast jangsalaran bood na talibe wojood dasht wa kodam hamlai entehari badan broder bozorg shoma karzai jan ba gozasht zaman tamam pakistani hai ke bandi bodan reha namooda wa barai shan meqdar 1500 afghani ham bakhshesh namood dar aan zaman ham shoma qawm parast ha donbal jangsalaran ra gerefta wa az een ghafel boden ke taliban wahshi dar aan soi marz dobara monsajam meshawan wa dobara ba afghanistan bar megardan
   akher kai basha ke shoma qawm parasti wa melyat parasi ra yak taraf gozashta wa ba ayendai afghanistan fekr konen?? m

 • تا زمانیکه بین کرزی ، کوچی ، طالب ، القاعده و تروریست تمایز قائل شویم روزگارمان از این به نخواهد شد.همیشه باید چشم انتظار چنین حوادث شوم و ننگین از سوی این خدایان بی تمدن ، فتنه و شرارت باشیم.

 • سلام به همه.
  من با آفای شیر مواففم. و علاوه میکنم که وضیغت فعلی متاُسفانه زود خاتمه نخواهد یافت چراکه ما خاینین. دزدان. زمرد فروشان. مال مردم خوران و قاتلین بسیار هوشیار و زیرک در چوکات حکومت خود با نیروُ بسیار زیاد از پول باد آوردهُ که اصلاً حق مردم است داریم. آنها میتوانند با استفاده از این نیرو و پول افراد باسواد و چیز فهم جامعه مثل گیسو جان و دیگران را هم زیر تاُثیر خود قرار دهندو به بقاُ خود ادامه دهند. در گذشته این خاینین اسلام را اسلحه ساخته و مردم را فریب دادند و حال باز دول را به گردن انداخته اند و میخواهند اینبار مردم را با موزیک نژادپرستانهُ شان برقصانند.
  وضع وخیم کشور ۹۰٪ ناشی از بی کفایتی و فاسد وبودن حکومت است که توسط همین دزدان و زمردفروشان اداره میگردد. گیسو جان که میفرماید عدهُ محدود از دزدان.. باید تشریف بیاورند کابل به روز تجلیل از به جهنم سپردن احمد شاهُ مسعود.
  هموطنان مخلص به افغانستان هوشیار باشید. واز تاپه زدن های نژادی و..... لطفاً بپرهیزند.

  • آقای رستم اگر پنجشیر زمرد دارد پس طبیعی است که مردمان آن خاک از زمرد آن فیض میبرند.

   وقتیکه که اموال مردمان شمالی را دزدان قبیله جنوبی شما دو بار در زمان" نادر غدار توسط وزیرستانی ها" و طالبان چور و چپاول کردند آن وقت کجا بودید که بگویید اینها دزدان اند. اما حالا که هیچ حرفی در میان نیست محکم گرفتید که دزد دزد. باز هم اگر باشد و از شما را دزدی کند باز هم خانه شان آباد ثواب میبرند.

   شما درست فرمودید"وضیعت فعلی متاُسفانه زود خاتمه نخواهد یافت" تا وقتیکه شما و دار و دسته قبیله تان که سال ها در فروختن خاک ، عزت ، ناموس ، شرف خود شهرت کامل در سطح جهانی کسب کرده اید در حکومت جا داشته باشید واضح است که وضیعت بهبود نمیابد.

 • به اضافه به آنچه شیر جان فرموده اند من میخواهم اضافه کنم که دو هفته قبل قومندان پولیس شهر بر طرف و به عوض او یکی از دزدان دیگر جنایتکار ملی مسعود و ربانی یعنی ایوب سالنگی تعین گردید که حادثه دیروز خود نشاندهنده حکمت و بیداری او است. وقتی در مرکز شهر دشمنان قسم خورده کشور عملیات انجام میدهند این خود نشاندهنده آن است که قوای مسلح به صورت درست وظایف شانرا انجام نمیدهندو از اینرو من صد در صد آنچه شیر جان فرموده اند تایید میکنم. دوست که حرف های شیر جان را به فاشیزم پشتون نسبت داده اند معلوم میشود خیلی ساده لوح است زیرا هر چیز را از عینک فاشیزم و ملیتگرایی میبیند. در افغانستان شیطان الدین ربانی و جنایتکار ملی مسعود نمایندگی از ملیت تاجک و غیر پشتون نمیکنند در کشور ما تاجکان ،هزاره ها، پشتونها، ازبکهای داریم که خاک پای شان به مسعود جنایتکار، به ملای کور عمر ، به جنرال پرچمی دوستم، و به بابه مزاری رقص مرده نمیرسدو اینها صدقه تمام ملتهای برادر وطن ما گردند زیرا همین فوق الذکر ها بودند که دروازه های وطن را به روی اجانب بویژه پنجابی های بویناک پاکستای باز کردند و جو بدبینی و تخم نفاق را بیشتر تر دامن زدند و کاشتند.

  • کوهستانی صاحب یا خود دیوانه است و یا هم دیگران را دیوانه فکر کرده... قوماندان امنیه چیکار کند او مردکه؟! خود کرزی، خرم، احدی، اتمر، وردک، پشتون، فاروق و غیره همه گی طالب تشریف دارند... پس قوماندان امنیت آب شود؟ آتش شود؟ چی شود؟ یک کمی عقل پیدا کو او مردک!

  • اگر طبق معادله آقایاخانم "کوهستانی" حساب کنیم که قوماندان جدید بنام ایوب سالنگی جدیدا عز تقررفرموده اند بناء هیچ جای شک وجود ندارد که افراد طرفدار قوماندان سابقه که علیشاه پکتیاوال بود وتابعیت پاکستانرا نیز داشت درین قضیه دست نداشته باشد،زیرا وی هم ازنظر وظیفوی وهم ازنظراتنیکی آشنائی اش باحلقات تروریستی طالبان بیشتربود.

   بازهم من نمیدانم اگر سخن "کوهستانی"درست باشد بناء میشود حکم کرد،که قوماندان سابق به خاطر گرفتن انتقام وهم بدنامسازی قوماندان جدید، در داخل ساختن تروریستان درشهرنو کابل نقش داشته است

   والله اعلم

  • با متن که نوشته کردی موافقم!

 • یکی از جهاد های مروج در وطن ما هم همین انتحاری هاست . وقتی دولت دوکتور نجیب کوه ها و دهات اطراف کوه سلیمان را هدف میگرفت و سکات فیر میکرد ، میگفتند جهاد اکبر است بخاطر وطن . وقتی مجاهدین شهر ها را هدف میگرفتند و انواع سکر فیر میکردند ،میگفتند جهاد اکبر است بخاطر دین و اسلام . ولی در هیچ یک ار جهاد ها اطراف متخاصم درگیر کشته نمی شدند ، بغیر از مردم بیچاره و در مانده . حالا انتحاری مستقیم به جنت فردوس میرود و کشته شده ها که کفار اند به اعماق دوزخ . جالب اینست ، هر طرفی که جهاد میکند سنگ مردم دوستی را به سینه می کوبد ، و جالب تر اینکه بر مردم فیر میکند و به اصطلاح اخ دل خود را میکشد . واقعیت اینست که باید علیه مردم این کشور جهاد رسمأ اعلان شود . زیرا کسیکه در شهر زنده گی میکند کافر است ، و کسیکه در ده بود و باش دارد اشرار . مردم از خدا گشته اند و به دین رسول الله پابند نیستند . آیا خدا فرموده علف بخورید ؟ آیا خدا فرموده اولاد خود را در مقابل یک بوجی آرد بفروشید ؟ آیا خدا فرموده علمای دین را که جهاد فی سبیل الله نموده اند و فعلآ در عبادت خدا خلوت گزین شده اند ،جنگ سالار بنامید ؟ آیا خدا فرموده برادرانی را که بخاطر حفظ دین و ناموس وطن از دوستان روسی ، آمریکائی و انگریزی ما طلب پول و سرباز کرده اند ، کمونست ، بی کفایت و وطنفروش بخوانید ؟ نخیر خدا هرگز چنین نفرموده . به اساس تمام شریعت های اسلامی و مذاهب مختلفه اسلامی ، از دیوبند پاکستان گرفته تا مدارس بزرگ مصر و عربستان سعودی ، ما ملت اوغانستان قابل تکفیریم و جهاد فی سبیل الله بالای ما روا است . منتها خواهش ما از برادرانیکه خود را در راه خدا و تطبیق شریعت دین رسول الله انتحار میکنند اینست که در یگان حمله انتحاری و کاملأ مسلمانی شما دوستان انگریزی و آمریکئی ما جراحت سطحی می بردارند که باعث سر افگنده گی و خجالتی ما میشود ، خودداری بفرمائید ، تا جای شما بهشت برین و جای ما کافران اسفل السافلین باشد .

 • واقعه اخیر یکبار دیگر به این حقیقت صحه میگذارد که طالبان در داخل نیروهای امنیتی کشور رخنه کرده اند در غیر آن چگونه ممکن است موتری پر از مواد منفجره خود را تا صد متری وزارت امور داخله برساند.

 • آقای احمدی قربان عقل پنجشیری ات. من در زمان نادر خان در همان جا بودم که تو در زمان بچی سقاو بودی. سوال دارم ازت ۱. اگر مردم لوگر دعوا کنند که مس عینک صرف ازایشان است و بس چی میگی؟ ۲. مال همه مردم افغانستان را خوردن دزدی است یا نه. باید حتی عقل پنجشیری ات این را بداند که معادن مربوط همه مردم افغانستان اند.

جستجو در کابل پرس