صفحه نخست > کارتون > طنز روز > ملا اشــرف غنــی در پی قــربانی جــدید

ملا اشــرف غنــی در پی قــربانی جــدید

گــاو قلــبه یی جــوزجــان تکــان شــدید خــورد ولــی گــوســفند چــاری بامــیان هــنوز هــم نشخــوار مــی کــند !
شمس الحق حقانی
يكشنبه 18 می 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

رسم قربانی حیونات در معابد به منظور برآورده شدن حاجات در همه مذاهب و ادیان رایج است و در اسلام نیز چنین چیزی در بین مسلمانان در زیارت ها و آرامگاه های بزرگان و اولیا مانند زیارت شاه اولیا در مزار شریف یا مزار جواجه اجمیری در هند وجود دارد.
مسلمانان در حقیقت با این اولیا و بزرگان دین دست به یک معامله زده و از ایشان خواستار برآورده شدن خواهشات و حاجات شان شده و در مقابل برای خوشنودی آنها خون حیوان را بر زمین می ریزند.

جناب ملا اشرف غنی احمد زی نیز که با وجود سالها زندگی در غرب و مراودت و نزدیکی با یهود و نصاری به رسوم و عنعنات اسلامی سخت معتقد و پابند است ازینرو به محض اتخاذ تصمیم کاندید برای پست ریاست جمهوری قبل از آغاز کمپاین انتخاباتی در سفری به وزیرستان جنوبی به زیارتگاه پیر خواجه حمید گل ملتانی شتافته و با ایشان تعهد کردند که اگر حضرت ایشان وی را در مبارزات انتخاباتی کمک نمایند او یک راس گاو قلبه یی و یک راس گوسفند چاری به پیشگاه ایشان ذبح خواهد کرد.

او در بازگشت از وزیرستان جنوبی به تمام ولایات کشور دنبال یک گاو قلبه یی تنومند و گوسفند چاری چاق و چله گشته و بالاخره گاو مطلوب را از ولایت جوزجان و گوسفند چله را از ولایت بامیان بدست آورده و بعد از خریداری و پرداخت پول سفارش نگهداری آنها را در همان جاه ها تا ختم انتخابات بنمود.

حالا که از بخت بد در نیمه راه انتخابات در اثر جاری شدن سیلاب در ولایت جوزجان گاوه قربانی ملا اشرف غنی سخت صدمه دیده و دیگر برای قربانی مناسب نیست .
بیچاره ملا اشرف غنی باز هم پائین و بالا دنبال چارپای دیگری سرگردان است و قرار شایعات در ولایت پنجشیر حیوان خوبی به چشمش خورده که اگر برای قربانی مناسب باشد به خریداری آن اقدام خواهد کرد.

او خیلی هراس دارد اگر چارپای خوبی بدست نیارد که مورد پسند پیر خواجه حمید گل ملتانی قرار نگیرد خدای ناخواسته شانس پیروزی اش را در دور دوم انتخابات به خطر مواجهه خواهد کرد ازین رو خیلی سعی و تلاش دارد که حیوان بکلی سالم و مطیع و حرف شنو بدست آورده و رضایت خاطر پیر ملتانی را کسب نماید.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی
loading...
loading...

پيام‌ها

 • کابل پریس شرر انداز !
  تواصلآ از اسلام چی خبرداری, بی عقل قربانی کردن حیوانات به استثنای عیدقربان کدام سلسله دینی ندارد هیچگاه انسان را به هدف و مرامش نمیرساند و نه هم کدام منشآ اسلام دارد, تو و امثال تو دارای خصلت یهودی ونصرانی را دارید و همچنان استهزاء مسلمان از نگاه دینی حرام محض وگناه شمرده میشود و همچنان ملسمان بودن یک شخص را از همه بهتر و بیشتر خداوند میداند و تشویش نکنید اسلام به همچو شما افراد واشخاص مغرض و یهودی خصلت نیازی ندارد و از خداوند بزرگ برای شما هدایت کامل میخواهم .

 • آقای حقانی، شما طوری وانمود میکنید که گویا همه ای این جنگسالاران
  طفلک های معصوم و بی خبر از دنیا اند و هر کس و ناکس آینها را
  قربانی خواسته های خود میکند. و این طفلک های معصوم هیج اراده
  شخصی از خود ندارند و فریب دیگران را میخورند.
  مانند اینکه خود شان هر جنایت را که علیه مردم افغانستان روا داشته اند،
  به اصطلاح " اشتباه" قلمداد میکنند.

 • شمس الحق حقانی ، فقط نامش است خودش نی ، این حقانی نام از اول دشمن تورک تباران افغانستان بود ، نوکر
  و غلام حلقه به گوش پارسی های ایران ، این حقانی دروغ گوی بی ایمان بی جرات متعصب لامذهب است چون
  بی عقیده است و همه کارتون های وی بی مفهوم و فاقد معنی است به روی چاپلوسی و خوش خدمتی به بادارانش
  بوده است و میباشد از احکام دین مبین اسلام هیچ بحره ای ندارد چون نوشته هایش همه کفرانه است فقط

 • سقوی ها به خاطر احتمال باخت شان به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری هر گو و گندی که به دهن شان آمد نوش جان میکنند . بالآخره این سقوی های شیاد که با حبیب الله سقوی, ببرک کارمل وطنفروش پشتون تاجیک نما!!! و ربانی بی غیرت رسوای تاریخ شدند و ازین هم رسواتر خواهند شد . چونکه ایشان دورو, شیطان, چالاک و حرامزاده هستند و هیچ کسی بالاایشان اعتماد نمیکند . و پشتونها هم دیگر این سقوی ها را (کفش بردار) خود نمیسازد . چونکه دیگر در افغانستان دوران کلاه برداری و کفش برداری گذشته است .

 • این افراد خلیلی که سخنگویی کوچی را در تیم اشرفغنی کوچی یا چپاول وتداوم آنقدر بی منطق اند که خدا خودش میداند/ بطور مثال یکی ازین آقایان بنام علی محمدی در هرمیز مدور از اصطلاح جنایتکاران جنگی و جنگسالاران نام میبرد؟؟؟؟؟ در حالیکه این شعار جنایتکار و جنگسا لار را کرزی و اشرفغنی کوچی علیه خود آقای محمدی و خلیلی ویا هم دوستم و محقق و مارشال فهیم و اسماعیل خان وغیره اعضای ضد طالب بیفرهنگ استعمال مینمایند- که این دلقک بی حیثیت حال خود را از این شعارهای ضد فرهنگی غنی کوچی تبرعه مینماید- گویا درتیمش رفت- از همه چیز و همه برچسبها خودش و سردارش یعنی خلیلی و دوستم پاک شدند؟؟؟؟؟؟؟؟

 • شولش آقا یا شوله
  سقآ یا امیرحبیب الله کلکانی مرد بود و مردانه زیست- مانند مرد آبروی بی عزتان کوچی و قبیله سالاران را در تاریخ برد و روی شانرا سیاه نمود/
  امیر حبیب الله کلکانی کابلی / یک سیاستمدار و یک آدم شناس متفکر بود که - با راندن حکومت قبیله دوباره توسط مزدوران انگلیس و روس معاصره شد و اراده تسلیم شدن را هم در برابر دشمن نداشت و امیدش به پیروزی بود که - تیم قبیله به سرگرده گی نادر غدار اولاد انگلیس با قول و قرار از او خواست که بیاید و آشتی کند و در حکومت سهم گیرد- که حبیب الله گلکانی کابلی - حاضر به معامله نشد و از نادر خواست که به پیام وقول قرارت اعتبار نیست و به قرآن امضا و مهر کن تا بیایم- همان بود که نادر بچه انگلیس دیره دونی امضا نمود و به قرآن مهر وتاپه نمود که سردار شهید کلکانی حاضر شد و ناجوانمردانه به شهادتش رسانیدند -که این افتخار بزرگ نصیب او شد که هم شهید شد و هم روی قبیله و قول و قرار و اصلیت شان به امتحان گرفته شد که همه ناکام از آب در آمد.
  اگر انسان هستی و شیر آدم را خوردی و از پشتون و از نطفه پشتون تولد نشدی باید - فرق حرامی و حلالی را بنمایی؟؟؟؟؟ اگر پشتو ن و نطفه پشتون هستی با شما حرفی بیش ازین نیست.

 • شولش
  پشتونها - دوستم بوت پاک و فراری را دارند- هروقت خواستند دوستم را در بغل میگیرند و رای یکعده اوباش و یکعده بیچاره های ازبیک بیسواد را نه همه ای شانرا جمع مینمایند و بعد هم دوباره دوستم بیچاره را از قدرت چی که حتی از ارگ و از اوغانستان هم میرانند و به ترکیه نزد بادارش پارسل مینمایند.

 • تبریک باشد - عقد قرارداد دوستم وجمعه خان همدرد- همکدرد شبرغانیها و دوستمیها.

 • جمعه خان همدرد قاتل است منافق است نمک حرام است و متعصب نا انسان است

جستجو در کابل پرس