در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > طنز روز > گــوســفند کــاغــذ خــور

گــوســفند کــاغــذ خــور

گــاو لــته خــور را شــاید دیده باشــید حــالا با گــوســفند کــاغــذ خــور مــلا اشــرف غــنی آشــنا شــوید !
شمس الحق حقانی
دوشنبه 23 جون 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

ملا اشرف غنی طالب زی سابق مشهور به اشرف غنی قاق روده که عمری را در دیار کفر به عیاشی ، زنکه بازی و میخوارگی سپری کرده و با یهود و نصاری پیوند عمیق دوستی و محبت بسته که حتی بابت خوشی خاطر ایشان اسم محمد را از اول نامش حذف کرده درین خزان عمر از یکسو هوس تخت ریاست جمهوری کابل کرده و از سوی دیگرهوای بهشت برین و جوی شیر و شراب به دماغش زده که بالاخره تصمیم بر این گرفته که یک تیر و دو فاخته کرده و از راه ارگ ریاست جمهوری داخل جنت گردد.

ملا اشرف غنی اردوی ملی افغانستان را اردوی غیر اسلامی خوانده و در یک سخنرانی اش در افشانی کرده به سربازان اردوی ملی چنین گفته است :
این بچه های خر سنت پیامبر را از بیخ تراشیده و خود را مسلمان می نامند !
اگر من زمام امور این کشور را بدست گیرم تراشیدن ریش را در اردوی کشور منع و حرام مطلق قرار داده و متخلف را با اشد مجازات یعنی سنگسار اسلامی تنبه خواهم کرد بر علاوه آن با برگزاری مسابقات ریش بردنک میان سربازان اردوی ملی آنها را به گذاشتن ریش دراز تشویق خواهم نمود.
علاوتاً هر سربازی مکلف خواهد بود که ماه یکبار میله تفنگش را با رشته ای تنیده شده از تار های ریشش پاک کند که بدینصورت گذاشتن ریش دراز در کنار ثواب فراوان یک مفاد عملی نیز برای سرباز اردوی ملی خواهد داشت.

چونکه ملا اشرف غنی در روز های آخر عمرش شوق اسلام و حوض کوثر به سرش زده و هراس از آن دارد که اگر عجله نکند گناه ها و معصیات ماضیه را جبران نخواهد توانست لهذا کوشش دارد یک شبه ره صد ساله را طی کند و درین راستا گاهی چون دزد نابلد به کاهدان رفته و بجای رو به قبله پشت به قبله به عبادت می ایستد.

ملا اشرف غنی بر علاوه ادای حج عمره تصمیم قاطع دارد که سال آینده در مراسم رسمی حج در ایام عید قربان نیز اشتراک کرده و گوسفندی را به دستان خودش قربانی کند.
ایشان در کتب معتبر اسلامی چاپ بازار قصه خوانی پشاور پاکستان مطالعه کرده اند که اگر به گوسفند قربانی بجای کاه و علوفه کاغذ چون نام الله بر آن نوشته می شود خورانده شود ثواب قربانی چنین گوسفندی ده برابر خواهد بود و خداوند متعال برای صاحبش در آخرت ده جریب زمین بهشت و صد دانه درخت خرما و پنجاه دانه درخت زیتون خواهد بخشید.
ازین رو جناب ملا اشرف غنی گوسفندی چاری از وزیرستان جنوبی تهیه کرده و بجای سبزه وعلف فقط به او کاغذ میدهد تا ثواب فراوان را تصاحب کند.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

http://haqani.funpic.de

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • آقای شمس الحق حقانی نام خود را حقانی گذاشته ای باید سخن حق را اظهارکنی ، این نوشته های مقاله تو
  به یک انسان تهمت ناحق بسته و دروغ بافی کرده ای ، تو اگرمسلمان هستی ؟ تهمت و گمان بستن به هرشخص را اسلام سخت
  نکوهش میکند اگرمسلمان باشی از ایمانت جدا شده ای بی ایمان گشته ای ، اگرمسلمان نیستی ؟؟ به انسانیت
  باور داری ؟؟ به انسانیت هم تهمت گمان و دروغ جایگاهی ندارد ازآنهم ما سوا گشته ای ازانسانیت هم جدا شده ای

 • این ظنز تا چندان مزه ندارد.

 • بسیارخوشم امدواقعاًکه درست بود

 • رییس جمهوریکه به عوض مراجعه به آرای مردم از طریق پر کردن شکمبهء گوسفندرییس جمهور میشود، او رییس جمهور مردم نیست.

 • شمش بچیم چند روز وقت دارید کونت را با ګریس چرب کن که نوبت ګاید نت میرسد ۰ این جواب را بخاطری نوشتم که هیچ اخلاق نداری

جستجو در کابل پرس