کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > وداع با کرزی

وداع با کرزی

دو شنبه 14 جولای 2014, بوسيله‌ى جعفر رضایی

اندازه بزرگ

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > وداع با کرزی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • نمیدانم چه شده که آقای رضایی،کارتون اش را در خیابان به تماشا گذاشت، نه در کوچهء بن بست!
  بهرحال شاید برای این به خواننده، حق کامنت داده شده که از طرف جعفر جان رضایی، هر فحشی هرکس خواست میتواند نثار کرزی کند؛ کابل پرس هم گویا سانسور نمیکند!
  اما وضع افغانستان به گونه ایست که چند هفته بعد ، من و آقای رضایی و دیگران، به چپن و کلاه و شیطنت های کرزی، راضی خواهیم شد ! ترابی هروی

 • میرحسین تلاش
  به رغم اینکه رسم فساد ادارات دولتی، زرع و قاچاق موادمخدر، گماشتن افراد بی سواد در رأس ادارات دولت، گرایشات تبعیضی در استخدام از میراث هایی است که رئیس جمهور از خود باقی میماند. مگر چشم پوشی هم از دستآورد که موجود است نمی توان کرد. تحول در تعلیم و تحصیل فرزندان این کشور، وجود فعالیت گسترده مطبوعات و آزادی بیان، یک در حدی رشد زندگی شماری از مردم، بورسیه های تحصیلی برای جوانان خارج از کشور، باز کردن دروازه مکاتب و دانشگاه ها برای اولاد این وطن همه و این همه از دستآورد نظام محسوب میشود. در کنار آن استفاده نادرست از کمک های جهانی که بی هدر رفت از نارسایی های نظام شمار میشود.
  رفتن کرزی بمعنی نقطه پایانی بر همه مشکلات نیست شاید حتی آغاز مشکلات دیگری باشد. تا این افراد فروخته شده ای که هستند بر مردم مظلوم ما حکومت می کنند.

 • در آ خر ین ر و ز ها این خا ین به تر و ر های علنی د ست می زند

 • حمله به مید ا ن هو ا یی کا بل را هم همین خ این ا نجا م د ا ده ا لبته به خا طر هر اس ا ند ا ختن به نا ظر ین بین ا لمللی

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.