کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > از بگـــرام بســـوی پکتـــیکا

از بگـــرام بســـوی پکتـــیکا

زندانیـــان رهـــا شـــده از زندان بگـــرام به مشـــوره مـــلا اشـــرف غنـــی و فـــرمـــان کـــرزی عـــاملـــین حـــادثه المـــناک ارگـــون پکـــتیکا

سه شنبه 15 ژوئيه 2014, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

ملا اشرف غنی احمد زی از زخمیان حادثه المناک ولسوالی ارگون پکتیکا که در اثر حمله انتحاری برادران ناراض کرزی قسما دست و پا و دیگر اعضای بدن شان را از دست داده بودند باز دید و دلجویی بعمل آورد.
ایشان به زخمیان این حادثه خاطر نشان ساخته گفت شما نباید بر عاملین این حمله انتحاری خشمگین باشید چون آنها مجاهدین راه حق بودند که سالهای درازی را در زندان بگرام بناحق به حبس سپری کرده و چندی قبل به مشوره من جلالتماب کرزی ایشان را از بند رها کرد تا که آنها به وظایف اسلامی شان رسیدگی بتوانند.

ملا اشرف غنی به آنها اطمینان کامل داد که درد و مصائب که عاید حال شان گردیده است بی اجر نخواهد ماند و با وجودیکه آنها درین حادثه موفق به سر کشیدن جام شهادت نگردیده اند ولی مقام شان در آخرت معادل با شهیدان دیگر بوده و ایشان در کنار همین مجاهدین انتحاری شانه به شانه داخل جنت شده و هر کدام هفتاد حور بهشتی را تصاحب خواهند کرد.

با تقديم حــــــــــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


45 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > از بگـــرام بســـوی پکتـــیکا

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.