صفحه نخست > کارتون > طنز روز > اعــلام وفــاداری کــرزی به برادران نارض

اعــلام وفــاداری کــرزی به برادران نارض

خجــالتمــاب کــرزی در آخــرین روز هــای احتمــالی سلطــنش به برادران ناراض اعــلام وفــاداری کــرده آنهــا را بی گــناه خــواند
شمس الحق حقانی
جمعه 1 آگوست 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کرزی در سخنرانی به مناسبت عید سعید فطر طالبان را در حوادث انتحاری اخیر بی گناه خوانده و تروریستان بیگانه آلمانی و فرانسوی را عامل این حملات به منظور بدنامی طلاب کرام دانسته به نیرو های امنیتی دستور داد تا در مقابل طالبان منبعد از سلاح های ثقیله استفاده نکنند.

از فردای عید فطر به بعد اردوی ملی کشور اجازه دارد در مقابل طالبان فقط از غولک و فلخمان استفاده کند و استفاده از تفنگ و کلاشینکوف فقط برای شلیک هوایی مجاز بوده و در غیر آن متخلف به پنجه قانون سپرده شده و شدیداً مجازات خواهد شد.

در صورت که سربازان اردوی ملی مورد تهاجم طالبان قرار گیرند گرچه چنین چیزی به مشکل قابل تصور است طبعاً که ایشان اجازه دفاع از خود را دارند ولی این دفاع نباید به شکلی صورت گیرد که خدای ناخواسته باعث تلفات یا خسارات جانی برای طلاب کرام گردد چون در غیر آن عواقب آن برای سربازان اردوی ملی که مرتکب چنین خطایی میگردند خیلی دشوار خواهد بود.

بطور مثال اگر در اثنای مجادله و در اثر بی احتیاطی سرباز اردوی ملی خدای ناخواسته یک چشم طالب کرام کور میگردد نظر به شرع اسلامی دیوبندی طالب کرام را حق بر آن خواهد بود که دو چشم سرباز اردوی ملی را کور گرداند و اگر برعکس طالب کرام یک چشم سرباز اردوی ملی را کور کند سرباز حق خواهد داشت که فقط نیم چشم طالب کرام را کور کند و از آن جایکه کور کردن نیم چشم ناممکن است پس طالب کرام مستحق است تا چشم دیگر سرباز اردوی ملی را نیز کور کند تا سرباز اردوی ملی بتواند یک چشم طالب کرام را به قصاص کور کند.

درینجا به وضاحت مشاهده می کنیم که ترازوی شرع اسلام دیوبندی پانگ داشته و آب زور سربالا می رود پس سرباز اردوی ملی را چاره دیگر بجر مصلحت اندیشی و استفاده از غولک و فلخمان و توکل به خداوند نخواهد بود.

با تقديم حــــــــــــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

http://haqani.funpic.de

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • دوستان کرزی بیچاره هم راست میگویند او میداند که کی و کها این کار ها را انجام می دهند او میداند که برادر های نا راضی از طرف کی به این قدرت و پول می رسد او مجبور است که این و ان بگوید اگر تخطی نماید مانند برادر و پسر عمو اش گرفتار می گردد او همیشه فر مانبردار است . در دوره بعدی هم معلوم است که مانند خامنی در ایران برای ملـــت خط و نشان بکشد .

 • اگر بیایند طالبان و با دولت افغانستان حاضر به مذاکره شوند، به هیچ وجه حاضر نیستم به عنوان ریس جمهور فعلی افغانستان به اسم حامد کرزی تا قرار داد امنیتی اخیر را به امضا برسانم و قرار داد های دیگر نیز به حالت تعلیق در خواهند امد اگر طالبان بپذیرند که یک حکومتی را در آینده افغانستان بسازند و در نتيجه از این رنج و بدبختی ملت افغانستان را رهایی ببخشند.
  این اعلامی هست از جانب حامد کرزی به جانب برادران مان طالبان کرام براي خاتمه بخشيدن به جنگ داخلي كشور.

 • این به همه ثابت شده که حامد کرزی رهبر طالبان کرام ناانسان است تمامی حملات تروریستی طالبان قندهاری
  د ر افغانستان به اشاره و رهبریت و قومانده شخص حامدکرزی صورت میگیرد پس شما ازطالب و ازحامد کرزی
  چه توقع امنیت را به افغانستان دارید ؟؟؟ حامدکرزی رییس جمهورافغانستان صد د ر صد مسول خرابی امنیت
  خرابی اقتصاد خرابی انتخابات ها و بی سرنوشتی مردم افغانستان بوده و میباشد او تا میتواند طالبان قندهاری
  را تقویه و تشویق و حمایه میکند یکی ازحمایه روشن او منع اسعمال سلاح ثقیله به مقابل حمله های تروریستی
  طالب قندهاری براد ر ش میباشد .

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس