کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > قوماندان نارنجی؛ شورای نظار؛ شیخ الشیاطین و شیخ المفسدین

قوماندان نارنجی؛ شورای نظار؛ شیخ الشیاطین و شیخ المفسدین

چهار کارتون

يكشنبه 14 سپتامبر 2014, بوسيله‌ى عتيق شاهد
IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
75 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > قوماندان نارنجی؛ شورای نظار؛ شیخ الشیاطین و شیخ المفسدین

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • یک وقت در کابل ملیشهای شورای نظار و غولهای وحشی سیاف دزدی و هرج و مرج میکردند و میگفتند ما نبودیم. فلانیها بودند.
  اما امروز گناه خود را به نام دیگران کرده نمیتوانند. افراد سیاف در راه پغمان به چور و چپاول و وحشت ادامه میدهند و ناموس مردم را ازار میدهند و شورای نظاری ها هنوز مسلح در کابل چکر میزنند و باعث ترس و وحشت هستند. امروز تبلیغات دهه هفتاد بر علیه دیگران دیگر امکان ندارد و این انتقام تاریخ از این وحشیهاست.
  یادم میاید همین شورای نظار در جنگهای داخلی در تبلیغ بر ضد اقوام دیگر، دست شیطان را از پشت بسته بود. دیگران را نوکر ایران میگفتند اما خودشان تا به امروز زیر سایه برادران ایرانی خود هستند. همین سیاف دیگران را رافضی میخواند و فتوا میداد ونوکر میخواند اما خودش تا امروز از زیر لنگ وهابی و پاکستانی بیرون نشده است.
  در افغانستان امروزی میتوانید ببینید که چه کسانی باعث این همه درد و رنج و مصیبت هستند!

 • آخ از دست ظلم شما رافضی ها به رهبری ایران است که عراقی ها به جان هم افتادند، حق و حقوق 8 ماه ایشان به دلیل اهل سنت بودن پرداخت نشد. بلاخره از اهل سنت هم وحشی ساختید که حالا به اولاد - اولاد شما هم رحم نمی کنند.
  شما رافضی ها بودید که هزار مسجد اهل سنت در سوریه ویران کردید حالا خود در گندی خیر نشسته و افسوس عالم اسلام را میخورید!؟
  شما رافضی ها بودید که در سقیف عربستان و یمن جنگ مذهبی راه انداختید و حالا هم میخواهید در سودان و جا های دیگر این ستم به اسلام را به نام اسلام وارد نمایید. زود چهره های شما به ظاهر مسلمان را ملت های جهان خواهند شناخت و شما را به جزای عمل تان خواهند رسانید.
  پس منتظر انتقام خدایی باشید.

 • واقعاً این مردم شرم وحیا ندارند. بخاطررسیدن به قدرت برمردم افغانستان تجارت کردند . برعلیه وطن خود جنگیدند ، حتی استخوان مردگان خود را به پاکستان انتقال دادند وتجارت کردند ، افراد بی گناه را بنام اینکه چرا یکی ازاقاربت در دولت ایفای وظیفه مینماید می کشتند ، معلم مکتب را می کشتند که تو ترویج کننده کفرهستی واکنون میگویند که طالبان عمل زشت دارند . به نظرمن اعمال طالبان ازاعمال غیرانسانی شما فروخته شدگان دالروکلدار وتجاران هیروئین وتریاک به صد مرتبه خوبتروبهتراست که آنها اقلاً یا خارجی هارا نشانه میگیرند ویا عساکردولتی را ، ولی برای شما حتی اقارب کسیکه دردولت کارمیکرد مصئون نبود. واورا میکشتید بناءً از کدام روی خودرا براحت میدهید ودیگران را خلاف میخوانید.یکدفعه هم اگرباشد نزد خودتان فکرکنید که این همه سیستم مافیایی ، بدبختی مردم ، اختلاص ، رشوت مسیحی شدن وبالاخره قرارگرفتن افغانستان در ردیف اول کشورهای فاسد نتیجه حکومت کیست وهمین حکومت به خواست کی برسراقتدارشد . ولی هنوزهم شرم ندارید وخاک را به دیده مردم می زنید چنانچه بنام جهاد تان مردم را ازبین بردید وغارت کردید.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.