در همین بخش

صفحه نخست > کارتون > روح الله هم بی کارتون نباشد!

روح الله هم بی کارتون نباشد!

کارتونی از عتیق شاهد
يكشنبه 24 آگوست 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کارتون به روایت عتیق شاهد!

گفت و گوی کامران میرهزار با عتيق شاهد!

سه شنبه 5 اوت 2008, نويسنده: کامران میرهزار

...کامران میرهزار: در دنيای هنر و ادبيات هميشه ميان نويسندگان و هنرمندان رقابتی برای نوآوری و آفريدن اثر با شگردهای تازه وجود دارد. مثلا در شعر، شاعر همواره با يک شاعر ديگر و با توجه به شگردهای بصری ادبيات با يک عکاس، يک سينماگر، يکی که کارش تياتر است و يا يک داستان نويس در رقابت است. يک کارتونيست، برای در جريان کار، چه احساسی دارد و خود را در رقابت با کدام دسته از هنرمندان قرار می دهد؟

عتيق شاهد: واضع است كه كارتونيست ها كار خود را در رقابت با ديگر كارتونيست ها، در جريان می گذارند. می دانم كه امروز كمپيوتر وانترنت جهان راچقدر كوچك ساخته كه در ظرف چند دقيقه می توان از تمام كارتونيست های دنيا و كاركردهای شان واقف شد وبمنظور رشد استعدادها در جريان سال، در اكثر كشورها مسابقات كارتون وكاريكاتور براه انداخته می شود كه اين خود باعث می شود تا كارتونيست جهت بلند بردن كفيت كارش بيشتر سعی وتلاش بخرچ دهد....

اینجا را کلیک کنید و ادامه این گفت و گو را بخوانید

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • با درود های فروان بر عتیق جان شاهد!
  امیدوارم که ساعات خوش و در کار کارتونهای تان موفق و پیروز باشید
  استعداد شما قابل قدر است و هم با موازین روحیه واقعیت گرایی و صلح طالبی در کشور برابر ، باور کنید که من یکی از طرفداران کارتون های ریالیسی شما می باشم که با تمام سختی های که کشور عزیز مااز آن رنج می برد شماهمة کاستی ها را در زبان گویای کارتون های پرمعنی و بی باکانه تان انعکاس می دهید .
  پیروز و سرافراز باشید

  آنلاين بنگريد : هنرمند با ید خلاق باشد.

 • ok thanks from your cartoon Afgahn people always want to make every one as ajke whether be a Hero or joker

  • سلام خدمت تمام دوستان، من هم به نوبه خود پیروزی و افتخار آفرینی تاریخی روح الله جان نیکپا را به تمام هموطنان عزیزم در سراسر دنیا تبریک و تهنیت عرض میکنم. فکر میکنم این پیروزی یکی از نادرترین خبرهایی بود که توانست دل میلیونها افغان را در سراسر دینا شاد کند.
   و اما گله ای که از دوستان و مخصوصا قلم بدستان و نویسنده گان عزیز سایت کابل پرس دارم اینست که چرا در مقابل توهین خبرگزاری فارس، وابسته به رژیم منفور بین المللی(رژیم جمهوری اسلامی ایران) ساکت نشسته و هیچ عکس العملی از خود نشان ندادند. توهین به ورزشکار افغانستان توهین به تمام ملت افغانستان است. لذا از تمام دوستان تقاضا دارم که خاموشی شان را شکسته و موضع خودشان در قبال نشر این گزارش کذب خبرگزاری کذایی فارس ابراز دارند.

   آنلاين بنگريد : سایت خبرگزاری فارس

  • doostani aziz salam !
   banda bad az khandane payami dooste ma ke dar bara ye towheen warzeshkarani Afghan towasot khabargozari fars bood az dooste aziz ke in matlab ra naweshta khaheshmandam ta moffasalter en mowzo ra tashresh konand choon baze az doostan choon shakhse khudam az mozoh agah nestand choon dar kharej az keshwar zendagee mikonim wa dastrasee chandani ba rasana haye khabare keshwar man nadareem BENAAN LOTFAN DAR IN MOWREED TASHREH BESHTAR DADA BEGOYEED IN TOHEEN CHE GONA BOODA ? dar soorateke in harf az kudam manbe mosaq montasher shuda pas khamooshe ma waqeyan najawanmardana ast tashakur

  • با سلام، دوست عزیز میتوانید خبر مربوطه را در سایت خبرگزاری کذایی فارس بخوانید اینهم لینک خبر http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8706010125 میتوانید این آدرس را کپی نموده و در آدرس بار بروزر تان فراخوانی کنید. و در ضمن لینک خبر مذکور در قسمت نظرها در نظریه ای که متعلق به من است بنام سایت خبرگزاری فارس درج است. میتوانید با کلیک کردن روی همان لینک نیز این خبر را بخوانید.

  • بیه درای قند مانده نباشید . مه خو ده ای سور نیمفامم . همین آغای کامران میر999 همیشه میگه که راوا خلیل زاده چرا بد نگفته وبه ایخاطر نوکرآمریکااست . حالی همه میفامند وخبر دارند که رادیوی اسلامی مربوط به ملاهای ایران قهرمان جوان ودوست داشتنی ماوشما روح الله جان یک مهاجر نانوای خطاب کده که صد درصد توهین ودشنام است نه ده قهرمان ما بلکه ده کل مردم ومملکت ما. دلیل این توهینه کل همو مردمای باعقل میفامند وسوال اینجاست که آقای 999 که ایقدر آدم هوشیار است چرا دهمی باره خوده چوپ گرفته . نکنه که صدبلاتشبیه نوکرملاها نباشه . الم وذالک الناس الدروغ گوی .

 • سلام برای ملت افغانستان ودستتند کاران کابل پرس امیدوارم که همیشه درزیرسایه خداوندمتعال پیروز وموفق باشید این پیروزی روح الله نیکپا رابرای تمامی ملت افغانستان تبریک وتهنیت عرض میگنم وافتخار می کنم که چنین روزرامی بینم ودرباره سایت خبری فارس این رامی توانم بگم که خود ورزش کارهای ایرانی بااین همه دبدبه وارد المپیک پیکن شده اند اما چی کردند بازباهم اختلاف دارند هرکس شکست خود راتقصیردیگری می اندازند اول انها مشکل خودشان راحل کنند بعدا بیایند برای دیگران حرف بزنند ودرباره این که نوشته اند که ارایشگراین مشکلی ندارد چون ارایشگری هم یک شغل پاک ودرست است ودرمورد مهاجر خیلی ازایرانیان دراروپا مهاجرهستند حتی یک تعدا انها درافغانستان هستند این حرف های بی معنی هی چیزرامعلوم نمی کند فقط بی ادبی واخلاقی خانوادگی رانشان می دهد دراخراین پیروزی رابرای مردم افغانستان تبریک عرض میدارم وامیدوارم کشورما انشإالله یک کشورنمونه شود به امید چنین روزی خداحافظ وطنداران من برادرکوچک شما حسین

جستجو در کابل پرس