صفحه نخست > عکس > عبدالرب رسول سیاف، مجاهد راستین در آغوش استخبارات پاکستان

عبدالرب رسول سیاف، مجاهد راستین در آغوش استخبارات پاکستان

در قاموس کسانی مانند سیاف مجاهد یعنی کسی که حداقل شبی را در مهمانخانه استخبارات پاکستان آی اس آی سپری کرده است.
به روایت عکس و تصویر
يكشنبه 15 فبروری 2015

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

در قاموس کسانی مانند سیاف مجاهد یعنی کسی که حداقل شبی را در مهمانخانه استخبارات پاکستان آی اس آی سپری کرده است. در این تصویر ایشان را در آغوش رییس سابق آی اس آی جنرال حمید گل می بینید. مجاهد راستین استخبارات پاکستان و البته عربستان آقای عبدالرب رسول سیاف در راستای جهاد علیه کفر در کشتار هزاران شهروند بی گناه در کابل نقش مستقیم داشته اند. آقای سیاف یکی از کسانی ست که میلیون ها دالر از کشور دوست عربستان سعودی دریاف کرده تا وهابیزم را در افغانستان گسترش داده و همراه با سایر برادران جهادی شهروندان کافر به شمول کودکان و زنان را از پای درآورند. ایشان در راستای کسب ثواب بیشتر برای آخرت خود، یکی از میزبانان اصلی بن لادن رهبر القاعده بودند تا با یکدیگر در راه اسلام خود آدم بکشند. آقای سیاف در طول حکومت آقای کرزی نیز بیکار نبوده و تا جایی که توانستند زمین و خانه و جایداد خریداری نمودند که بر روی این زمین ها هوتل و تعمیرهای تجاری و مسکونی بزرگ ساخته شود و این زمین ها و جایدادها در اختیار مردم غیر نظامی کافر نباشند. آقای عبدالرب رسول سیاف همچنین، تسهیل کننده ی سفر دو تروریست عرب به نزد فرمانده ی تاجیک احمد شاه مسعود بودند که این دو تروریست عرب احمد شاه مسعود را ترور نمودند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • طالبان و القاعده به صورت رسمی و علنی به سیاف نامه ارسال کرده اند که بهر شکلی که باشد حتما اورا در خانه اش به قتل خواهند رسانید و حالا به همین علت است که سیاف با وارخطایی و دست و پاچگی به صورت ناگهانی و فوری انقلابی شده و مرتب علیه پاکستان تبلیغات میکند ..... حالا باید منتطر باشیم که نوبت طالبان و القاعده چه وقت میرسد تا جواب خود را به سیاف بدهند

 • یکی از پستترین چهر ه های تاریخ افغانستان همین شیخ مردگو است. افرادش فعلن در راه پغمان به ناموس مردم تجاوز میکنند!

 • در طول تاریخ دوصد و پنجاه ساله افغانستان از احمد شاه بابا گرفته تا کرزی به کمک کشور های خارجی به قدرت رسیده اند و این سلسله در آینده نیز دوام خواهد داشت.
  چون کشورهای خارجی در جابجایی رهبران افغانستان به منافع خویش می اندیشند، بنابران هیچ یک ازین رهبران نتوانسته اند و در آینده نیز نخواهند توانست از منافع افغانستان دفاع کنند.

 • بین جهاد و جاسوسی مرزی نیست.
  استاد سیاف با جنرال حمید گل در دارانصار... دندان های جهاد ریخته است و دیگر قادر نیست کسی را و حتی لقمه های غنیمت را گاز بزند!
  برای ملت از دست متولیان دین هیچ چیزی نمانده است که بازهم سر درگریبان محافظه کاری فرو کنیم.
  این ها زمانی می گفتند اسلام هرگز مرز ندارد. نمی گویند در چی اموری مرز ندارد. عین شعار را داعش سرمی دهد و قرینۀ همین احکام از زبان طالب شنیده می شود.
  حالا در برابر اسلام عرب، داعش و طالب مرز می کشند و میگویند که مال آنان اسلام نیست. ازمتاع حلال خود فقط میگویند که اسلام ما «عزیز» است ولی مردم، فقط هیکل سراسر حرام آن عزیز را مشاهده کردند. صدای گلبدین ( درمخابره) را که با هر ضربۀ راکت بر زنده گی مردم مسلمان، «الله اکبر» میگفت وآه می کشید؛ بسیاری ها به یاد دارند. مردم به یاد دارند که جهادی ها چشمان زخمی های جهاد گران دیگر تنظیم ها را با نوک برچه از کاسه در می آوردند.

  قتل عام کابل ازخاطره هیچ کسی روفته نشده است. درطول تاریخ افغانستان تا به این اندازه، بالای زنان، کودکان دختر وپسر و حتی زنان باردار تجاوز حشری نشده است که از دست اهالی جهاد یا تحت الحمایه های شان شده است. قیادی ها یک بار به خیابان های کابل پیاده گردش کنند که لشکر های ژولیده مو و جنده لباس و خلایق گرسنه و درهم شکسته، ازکودک وزن وپیره مرد ها بازمانده های چه کسانی هستند؟
  آیا برچشم های ما پرده افتاده است یا قلوبِ قیادی ها مُهرشده است؟

  استاد سياف این بار شمشیر تکفیر، دو باره تیز کرد وگفت هرکسی مجاهد وغیرمجاهد را مساوی بداند؛ از دایرۀ اسلام خارج است. وی شمشیر کهنه را علیه دکترعبدالله به شکل دیگری چرخانید:
  اگر جهاد معيار نيست؛ جاسوسي و وطن فروشي معيار است؟!
  مي گويند، تعهد معيار است، مگر كسي كه براي آزادي تو درس و تعليم را ايلا كرد و جهاد كرد، متعهد نيست؟!

  استاد سیاف نگفت که کدام آزادی؟ این کشوری که با مدیریت پاکستان و امریکا وانگلیس توته توته شد، غیر از آن که به بهشت تکفیری ها تبدیل شده چه دست آوردی دارد؟ اگر آزادی در دزدی و غارت و بی پرسانی، تجاوز به محرم و نامحرم و... است؛ حقا که آزاد ترین مردمان جهان هستیم. اما اگر آزادی از حیث اقتدار، انسانیت، رحم و عدالت و ارزش های جاودانه هستی و روح انسان تعریف شود؛ بگو آقای سیاف که افغانستان از چه نگاه «آزادی» دارد؟

  استاد سیاف، 14 سال زیرسقف پارلمان، با انواع جواسیس شانه به شانه نشست و راز گفت و حتی دستان ظاهرخان را به چشم کشید بر خلوتِ وزیران جاسوس نشست و از یک کاسه لقمه برگرفت. او بهتر از هرکسی، از مزیت آزادی در انارشیزم فیض برده است.
  عبدرب الرسول سیاف افزود که داعش کدام معجزه نیست، دکترش یک دکتر است؛ اما نسخه را تغییر می دهد، گاهی می نویسد، طالب و گاهی هم می نویسد، داعش... وی نگفت که پروژه جهاد هم معجزه نبود. وی نگفت که زمانی هم دکتر جهاد نوشته بود: مجاهدین سربکف!

  همان منابعی که داعش وطالب را طراحی کردند، گروه های مجاهدین را نیز در پاکستان طراحی کردند.

  استاد سیاف؛ مسأله صلح و جنگ و مسأله تغییر در روابط با کشور های همسایه را بدون مشوره با ملت حرام خواند. ایشان فراموش کرده است که این گونه سخن وری ها زمانی در کمپ «ببو» یا «شمشتو»چلش داشت وسپس با فتح کابل همه چیز با جهنم کامل برای مردم ضرب خورد. اگربیانیه های ملاعمر در زیر ریش شما نوشته میشود؛ حتماً درآن شریک هستید که تا حال خموشی پیشه کرده اید. پاکستان، کشوری که دیروز جهاد را مدیریت میکرد، امروز طالب و ملاعمر رامدیریت میکند. فردا ممکن اوضاعی پیش آید که خیمه بی تیرک جهادی ها را بازهم بر افرازد.
  استاد سیاف جرئت رهبری دسته جات بی سرنوشت مجاهدین را ندارد. او هشیار تر از دیگران است. وی همیشه نیاز دارد در پناه یک قدرتمندی دیگر، با صدای بلند صحبت کند. اما چنین آدمی قدرتمند دیگر وجود ندارد. استاد سیاف اگرچه هنوز ریزرف عرب و امریکا به شمار میرود؛ به عنوان یک گزینۀ شریک درقدرت مطرح نیست.
  اصغراشراق نوشت:
  از آدرس پارلمان نان می خورند و مرگ بر دموکراسی می گویند و در زیر سقفی که
  کمونیزم ساخته، مرگ بر کمونیزم می‌گویند! نمی دانم چشم بینا و گوش شنوای سیاسیون مدعی جهاد افغانستان چگونه است که در چهار طرف خود هیچ چیزی را نمی بینند و هیچ چیزی را هم نمی شنوند!
  بر گرفته از گزارش نامه افغانستان

 • ma zaannnn wa marrrdddd kassira bugaimmmmm ka da kassa mujaheden nan khurda

 • سلام بر مجاهدین آفغانستان.
  سلام بر تمام ملّت ستم دیده و بگیر افتاده افغانستان،سلام پامیرو کوه بابا وبامیاب وبوتهای به خون افتاده.
  بلی مجاهدین افتخار آفغانستان و حا فظ افغا نستان هست و بوده،از تمان اقوام و قبیله،امّا.... اقای سیاف و گلبدین ...که تمام اقوام افغانستان را پارچه پارچه کرد،
  تفرقه مذهبی را دامن زد، و این سیاف اولین ترین وهابی آفغا نستان هم خودرا بنام مجاهید جا داده، سياف وگلبدين در کجا جهاد کرده نه خیر این قاتل تمام اقوام افغانستان هست،و قاتل ۱۰۰ درصد افشار به خون خفته هست دنیا میداند،زنده باد مجا هدین.............و....مرگ بر وهابی و سیاف.
  قاسیم از قندهار.

 • سلام بر مجاهدین آفغانستان.
  سلام بر تمام ملّت ستم دیده و بگیر افتاده افغانستان،سلام پامیرو کوه بابا وبامیاب وبوتهای به خون افتاده.
  بلی مجاهدین افتخار آفغانستان و حا فظ افغا نستان هست و بوده،از تمان اقوام و قبیله،امّا.... اقای سیاف و گلبدین ...که تمام اقوام افغانستان را پارچه پارچه کرد،
  تفرقه مذهبی را دامن زد، و این سیاف اولین ترین وهابی آفغا نستان هم خودرا بنام مجاهید جا داده، سياف وگلبدين در کجا جهاد کرده نه خیر این قاتل تمام اقوام افغانستان هست،و قاتل ۱۰۰ درصد افشار به خون خفته هست دنیا میداند،زنده باد مجا هدین.............و....مرگ بر وهابی و سیاف.
  قاسیم از قندهار.

  آنلاین : fm

 • قاسم جان بهتر است درس و مکتب را تکمیل کنید ؛ که سوار شما بهتر شود. در طول عمرم خوانده بودم قاسم نه قاسیم.
  ممکن به فرهنگ اخوندی قاسیم نبشته شود.
  دوم : این همه سران مجاهدین بود که در تبانی با خپ ها افغانستان را به خاک یک سان نمود؛ و باالاخره به یک کشود مستعمره
  تبدیل نمود . درود بر شما.
  کندهاری.

 • اگر به جای سیاف شخص دیگری مثلا مزاری در کنار خمینی میبود، باز چی میکردید شاید میگفتید افتخار هست. خجالت بکشید.

 • walad o zenai pashtun harami sayaf

 • ما ملّت افغانستان شاهد هستیم،که سیا ف هم وهابی اول وهم نفاق انداز هست،
  و جز براي منافع شخصی خود ديگر جهاد نکرده راست است همین حرجها.

 • ما ملّت افغانستان شاهد هستیم،که مزاري هم رافضي (به ظاهر مسلمان) اول وهم نفاق انداز بود،
  و جز براي منافع شخصی خود ديگر جهاد نکرده راست است همین حرفها.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس