کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > حقوق بشر > آزادی بيان > بازداشت خبرنگاران سرکوب آزادی بیان و حمایت از طالبان و داعش است!

بازداشت خبرنگاران سرکوب آزادی بیان و حمایت از طالبان و داعش است!

حکومتی که تروریست را مخالف سیاسی می خواند، پایبند آزادی بیان نیست!

پنج شنبه 23 اكتبر 2014, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: نشر یک مقاله در روزنامه ای انگلیسی زبان چاپ کابل، باعث بازداشت تعدادی از دست اندکاران این روزنامه شده است. این نوشته عنوان "اسلام طالبان و داعش" را با خود دارد و در آن عقاید نویسنده در مورد اسلام طالبانی و داعشی آمده است. آنچه واضح است این است که اسلام طالبانی داعشی در افغانستان تاکنون برابر با ارتکاب شدیدترین جنایات ضد بشری بوده و طالبان و داعش بارها در تاریخ دو قرن اخیر افغانستان تکرار شده اند. طالبان تکرار شده در تاریخ تاریک و خونبار افغانستان و اسلام متعفن آنان باعث کشتار، زخمی شدن و آوارگی میلیون ها تن شده و امروز حکومت افغانستان با بازداشت خبرنگاران، علاوه بر سرکوب آزادی بیان، به اسلام دهشت افکن طالبانی داعشی کمک می کند. این امر می تواند زنگ خطری باشد که جان شهروندان افغانستان به شمول خبرنگاران و روزنامه نگاران در معرض خطر جدی می باشد. این خطر زمانی جدی تر به نظر می رسد که تروریست ها و دهشت افکنان از سوی حکومت مخالف سیاسی خواهد شود و نه دشمن درجه اول امنیت مردم و ثبات کشور.

کابل پرس ضمن محکوم کردن بازداشت این خبرنگاران، خواهان آزادی فوری و بی قد و شرط آنان می باشد و امیدوار است که جامعه ی رسانه ای افغانستان و جامعه ی مدنی، به حکومت اجازه ندهد که حکومت با این نوع رفتار آزاد بیان را تهدید کرده و جان شهروندان را به خطر اندازد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


47 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > حقوق بشر > آزادی بيان > بازداشت خبرنگاران سرکوب آزادی بیان و حمایت از طالبان و داعش است!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • دین منحوس و وحشتناک اسلام عامل اساسی بدبخت سازی کشور ما و ده ها کشور فلاکت زده یی اسلامی میباشد. حضرت محمد خودش یک تروریست بود و پیروانش نیز تروریستانی بیش نیستند. خدای اینها که همان الله عربی است نیز موجودیست وحشتناک٬ غدار٬ مکار٬ ظالم و بیمروت و نادان. تا این خدای ملعون عرب را روانه قبرستان تاریخ نسازیم کشور ما روی خوشی ار نمی بیند. اگر در کدام روزنامه توهینی به الله ملعون شده باشد ٬ چرا خود این الله خبیث وارد عمل نشده و یا از خودش دفاع نمی کند که چند تا ملای نادان در صف دفاع از ان خدای گنگ و کر و کور و بی دهان و بی زبان قرار میگیرد؟ مگر الله قادر به دفاع از خود نیست؟ اگر این الله مفلوک از خودش دفاع میتواند پس باید از خودش دفاع کند و نه اینکه خاموش بنشیند. و اگر از انتقاد مردم ناراحت نمیگردد پس چرا بنده گان نادانش در صدد دفاع از این خدپا ابله به پا می خیزند؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.