صفحه نخست > دیدگاه > نامه یک تروریست بچه افغان

نامه یک تروریست بچه افغان

ذبیح الله ابراهیم خیل
شنبه 8 نوامبر 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

اشاره: این تروریست بچه افغان با نام ذبیح الله ابراهیم خیل که عکسش را در اینجا می بینید، این نامه را به بسیاری از همکاران کابل پرس فرستاده است.

عمل و نشر مقاله توهین آمیز را که چندی قبل بدست ویب سایت و روزنامه پلید تان به نشر رساندید کاملاً به شدید ترین الفاظ با همه مردم و مسلمانان افغانستان و جهان پاسخ رد میدهم و لعنت باد میگویم به هم چون مردتدین و کافران و مزدوران دالرخور که میخواهند به ذات یکتای الله ج که صاحب کائینات و همه هستی جهان است را توهین کنند.
خداوند متعال مهربان ترین ذات نتنها برای مسلمانان بلکه برای عالم بشریت که همه کائینات آنرا دربر دارد است.
شما بزدلان و منکران دین, خدا و رسول و انسانیت که خدایان شما شیاطین و فاسقین هستند هشدار میدهیم به نماینده گی از مردم افغانستان و همه مسلمانان مجاهد و مسلمان خویش!!!
از همین حالا اینکه قبلاً شایقین خبرهای داغ و روز لحظه به لحظه افغانستان پرس بوده ایم دشمنی سخت و عمیق خویش را با همه کارمندان و روزنامه نگاران این شبکه پلید و شیطانی را آغاز کرده ایم به هریک شما شیاطین و دالر خوران نه تنها اخطار بلکی در عمل هم برایتان ثابت خواهیم ساخت و اگر در دست مایان بیایید قسم میخوریم که گوشت هایتانرا با امبور و پلاس های برقی خواهیم برید. قسم به الله ج که عالم بشریت است وشما برایش توهین کرده اید با دارو دسته تان به جهنم برین خواهیم فرستان.
مجاهدین پاک راه الله ج و اسلام همیشه در تعقیب شما شیاطین خواهیم بود و هستیم و هر کدام شما را تک تک بعد از شناسایی به (مرگ خر) خواهیم کشت.
امروز مجاهدین افغانستان دانه دانه با سرهای شان بازی کرده و در راه خداوند متعال ج جان های شانرا به شهادت میرسانند و منکران دین و خدا و دشمنان محمد رسول الله را در هرجا که میگیرند به (مرگ خر) مردار میکنند.
خبرنگار و روزنامه نگاران که در پخش این مطلب دست داشتند را با دارو دسته و بزرگ تان را از قبل شناسایی کرده ایم اینکه مشورت را از کی گرفته بودید به امر چه کسی این خبر را نشر کردید و با چه کسانی معامله کرده اید همه اش را فعلاً با ثبوت های فراوان و موثق به دست خویش داریم.
قبلاً با عساکر و ملهدین امریکا و 74 کشور در افغانستان میجنگیدیم و حالا هم میجنگیم اما ای مفسدین بدانید امروز بیشتر از 50 فیصد فکر و هوش ما برای کشتن و مردار کردن شما به بد ترین مرگ ها در جهان است.
انشاالله مجاهدین ما پیروز هستند و هتماً تک تک شما را مردار خواهیم کرد قسم به الله است که با مرگ روبرو خواهید شد که هرگز تصورش را نخواهید کرد زور ما فقد همین است که به (مرگ خر) شما را مردار کنیم اما عذاب بزرگ الله که خطرناک ترین همه ای عذاب ها است را برای تان بشارت خواهیم داد و در تاه ترین جهنم شما راخواهیم فرستان.
شما فاسق هستید کافر هستید منافق هستید مشرک هستید و انشاالله بدست خویش شما را مردار خواهیم کرد.
از همین حالا کوشش کنید خویشتن و فامیل های مشرک تانرا از ما مسلمان های استشهادی افغانستان نجات دهید. انشاالله از طفل خورد و کوچک (شیرخوار) شما گرفته تا مرغ ماکیان تان را در آتش خواهیم سوزاند.
همه شما از قبل توسط جاسوس های خاص مسلمان در بخش های گوناگون (افغانستان پرس) شناسایی شده اید و تک تک تانرا به جهنم خواهیم فرستان...

اشهد ان الا اله الاالله محمدرسول الله - تا قیامت با گفتن این کلمه خویشتن را به شهادت خواهیم رساند و دست شما منکران دین و الله را کوتاه و خشک خواهیم کرد و از ریشه ریشه کن خواهید شد.

این وعده ما مسلمانان امارت اسلامی در این جهان است وعده الله ج را نیز فراموش نکنید
ذبیح الله ابراهیم خیل


مقدسات چی هستند؟ توهین چیست؟
بازداشت 15 خبرنگار وتوقیف یک روزنامه و خاموشی رسانه‌ها و جامعه مدنی افغانستان

مقدسات و اهانت هرکدام از مصادیقی هستند که هر اجتماع و مردمی نظر به سطح فرهنگی و فرهنگشان تعریف متفاوتی دارند. هستند مسائلی که برای همه مردم جهان مقدس و یا اهانت آمیز هستند. اما در مسائل دینی مرز بین اهانت و انتقاد انقدرباریک است که مثال‌های زیادی از تکفیر شدن یک مسلمان به دست یک مسلمان دیگر و یک مسیحی به دست مسیحی دیگر وجود دارد.

جمعه 24 اكتبر 2014, بوسيله‌ى خرگوش انقلابی

آنلاين بنگريد :
loading...
loading...

پيام‌ها

 • ای بر پدر تو تروریست بی عقل و کله خر و فاسد العقیده را لعنت با این نامه گوگندوی تان. شما آدم نمی شوید. بخدا قسم که شما بی شعورهای کله خر و فاسد العقیده و گمراه، به ذات خدا و الوهیت خلقت، توهین می کنید. اعتقاد واقعی، از قلب پاک و از عقل سالم بر می خیزد. شما نه عقل دارید بلکه یک کسیه گوه و پلیدی و حماقت و شرارت هستید. البته از همین جا به عنوان یک انسان آزاد و معتقد به عقل و انسانیت و خداوند و به عنوان یکی از کسانی که این نامه چرکین و احمقانه تان را خواندم، اعلام می کنم: هر نوع عمل تان، عکس العمل مشابه خواهد داشت. ما دیگر نمی توانیم وجود مضر و پلید شما الاغ ها را تحمل کنیم. جهنم واقعی، جای شما و پدر بزرگ و تمام دار و دسته ی تان است.

 • چوچه کوچی هاهاها پشتون‌ها کی‌‌ها هستند بله پشتون‌ها یهودیان هستند که در ۱۷۰۰ سال قبل از فلسطین اخراج شده اند و به مرور زمان به خراسان رسیده اند

 • مروریست کثیف وپلید تو با این اندیشه ای تاریک وضد انسانی ات زود است که مثل دیگر خرانت بجهنم واصل شوید ننگ ونفرین بر شما که نه از عقل چیزی میدانید ونه از شعور وانسانیت
  شما ننگ اسلام ودین پاک اسلام هستید شما با عمال جنایتکارانه وضد بشری تان روی تمام وحشی های تاریخ را سفید کردید بفکر حر مانند تان با این نامه روشنفکران وقلم بدستان مردم ما را میترسانید بدانید ای مزدوران کثیف بیگانه قلم های توانمند این قلم بدستان ما کله های خر مانند شما را پاشان خواهد کرد دیگر برای شما چیزی بنام انسان وانسانیت باقی نمادنده چند صباحی بیشتر بعمر ننگین تان ادامه خواهید داد
  بدانید خداوند جزای سنگینی بشما آدم کشان بی فرهنگ وعده داده است جای در آخرت جهنم است آنهم ابد الابدین درین دنیا برای شما شرم ساری است وخفت ننگ ونفرین بر شما دشمان خدا وخلق خدا

 • از طالبان و تروریست بچه ها انتظار دیگری یا بهتر ازین نباید داشت.

 • هه هه هه مه میگم بیشک ! نمان شان !

 • ذبيح الله ابراهيم خيل!
  واقعيت اين است كه تو سزاوار همين چيزي هستي كه بخاطر آن مردم را تهديد ميكني، تو بايد خودت را انتحار كني، اينكه چقدر مردم بيغرض وبيگناه ديگر را با خود به دنياي ديگر ميبري بستگي به اندازهء بم هاي دارد كه آي اس آي آنرا در كمرت بسته ميكند، مطمئنا بعد از شهادت تو خواهران ات را صاحبمنصبان پنجابي بحيث كنيز درخانه هاي شان نگاه داري خواهند كرد وسال يكبار پشتونهاي پنجابي نسب را از رحم هاي شان بيرون خواهند آوردند، اگر زن هم داشته باشي زن ات را نيز پنجابي ها بحيث بيوهء شهيد برايش شوهر جديد پيدا ميكنند.من ازين نامه ات واقعا شاد شدم كه هنوز هم اوغانهاي قبيلهء ابراهيم خيل كمي غيرت افغاني شان باقي مانده است. لطفا براي رفتن بسوي جنت عجله كن!

 • من یکی که نه فهمیدم این ابراهیم خیل کارمندان افغانستان اکسپرس را (خرکوش) می‌کند، یا همکاران کابل پرس را، در هر صورت، خرکوش می‌کند، مواظب تان باشید، استفاده از تاکتیک‌های خرکی جزء لاینفک این طیف انسان‌ها(اگر باشد) است.

 • راستی من یک چیز دیگر را نیز غلط فهمیدم، در اول گفتم شاید خرکوش کند، شاید هم گاو کوش یا همان کاری را که با گاو مظلوم بدخشان، یکی از این مجاهدین کرده بود، اما بعدا فهمیدم که می‌خواهد، خر کش کند. یعنی مثل خر بزند بعد با پلاس پوست‌های عجیب غریب بدن را بکشد، بعد با بند بوت مولوی الله اکبر کند. خوب شد فهمیدم وگرنه نه فهمیده خرکش می‌شدم.

 • تاکه یکاوغان ده این کشور است ودر حهاناست مردمان مصئون نخواهند ماند

 • Oh this Pashtuns. I do not understand, why Pashtun are like jews always in the middle of world crises. They destroyed the mogul dynasty with all of their cultural goods, they destroyed the last remaining of Esfahan dynasty with all the reach culture, they destroyed the english empire, who wanted to bring modern culture to the region, they even stopped the Osman dynasty among the borders of Persia, which would have been a great chance for Iran, they destroyed the Soviet Union and now we have only the barbaric regime of one power in the world, they attacked the US and nearly get them bankrupted. what is next?

 • Dear friend,You must writ in Dari, because the section is not for English spkaking people,there is no similarity between juews and Pashtons.
  بخاطريكه مغول ها اضافه تر از سه صدسال بالاي پشتونها حكومت كردند، آخرين سالهاي حاكميت از مغولهاي هند بود كه اضافه تر از دوصدسال بالاي پشتونها حكومت نمودند، همچنان فارسها بالاي پشتونها حاكميت چلانده اند، ميرويس خان كه شما اورا لقب هوتك بخشيده ايد وي اصلا از تركستان بود، روسها نيز ازكمك هاي امريكا وپاكستان نميبود مانند كشورهاي آسياي ميانه ميتوانست سالها اين وطن را در اشغال خود داشته باشد، مگر ازبك ها وتاجيكها وقزاق ها قبلا در برابر روسها نجنگيده بودند؟ امروز نيز بخش از پشتونها در نوكري عرب والقاعده وپنجابي قرار دارد وبخش ديگرش برهبري اشرفغني در خدمت امريكا

 • بیگی خوده که سری ما نشی لالا طالب بی عقل !

جستجو در کابل پرس