کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > فشار بر بخش ضد طالب امنیت ملی؛ تروریست های افغان همچنان پس از بازداشت دوباره آزاد می (...)

فشار بر بخش ضد طالب امنیت ملی؛ تروریست های افغان همچنان پس از بازداشت دوباره آزاد می شوند!

دو شنبه 15 دسامبر 2014, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

کابل پرس: فشار بر بخش ضد طالب امنیت ملی افغانستان افزایش یافته است. منابع کابل پرس می گویند مقامات بلند رتبه ی دولتی بر نیروهای کلیدی امنیت ملی که مخالف طالبان می باشند فشار می آورند تا بازداشت تروریست های افغان را متوقف سازند. از همین جهت است که در چند ماه اخیر فعالیت های امنیت ملی افغانستان در زمینه ی بازداشت تروریست ها کاهش چشمگیری داشته است. از سوی دیگر حمایت مقامات بلند پایه افغان از طالبان به دلیل اشتراکات قبیله ای باعث ایجاد شکاف در بخشی از بدنه ی نیروهای امنیتی شود. محمد اشرف غنی احمدزی که خود یکی از حامیان سرسخت طالبان می باشد، در جریان مبارزات انتخاباتی گفته بود که او در آزادسازی تروریست های طالب نقش مستقیم داشته است.
تصاویری را که می بینید عده ای از تروریست هایی هستند که توسط امنیت ملی بازداشت شده اند اما محاکمه ی آنان بعید به نظر می رسد و تصور این است که آنان به لطف مقامات عالی آزاده شده و دوباره برای کشتار مردم بی دفاع به صفوف تروریست های طالب می پیوندند.
IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > فشار بر بخش ضد طالب امنیت ملی؛ تروریست های افغان همچنان پس از بازداشت دوباره آزاد می (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.