در همین بخش

صفحه نخست > عکس > دختر 13 ساله ای که پدرش او را به بوکو حرام داد

دختر 13 ساله ای که پدرش او را به بوکو حرام داد

به روایت عکس و تصویر
پنج شنبه 25 دسامبر 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

این تصویر دختر 13 ساله نیجریایی ست که پدرش او را به گروه تروریستی قبیله ای بوکوحرام داده بود. بوکو حرام یک گروه مرتجع قومی مذهبی در نیجریه است که توسط محمد یوسف از قبیله ای کانوری پایه گذاری شد. رهبری این گروه تروریستی را اکنون ابوبکر شکائو از همین قبیله بر عهده دارد. بوکوحرام به دلیل جنایت های مشابه با طالبان، به طالبان نیجریه نیز معروف است.
تروریست های بوکوحرام می خواستند این دختر 13 ساله در شهر کانو، دومین شهر بزرگ نیجریه انتحار کند.
عکس از اسوشیتد پرس

پيام‌ها

  • پیش ازین پسران را پیروان راستین اسلام به انتحار می فرستاندند تا ازانطریق به بهشت رفته و از نعماتش و مخصوصاً حوریان دایم البکر بر خوردا گردند و آنچه در جهان فانی به آن دسترسی نداشتند در بهشت به آرزوی شان برسند و گفته الله را در قرآن به واقعیت به چشم شان بنگرند. .لی در باره زنان بد بخت در بهشت جایگاهی نیست و به چه ترفندی این دختران بد قسمت را وادار ساخته اند که حال ایشان به رفتن بهشت تر غیب شده اند. زیرا غلمان بهشت نیز برای مردان که لواط را دوست دارند تخصیص داده شده نه برای زنان. ازین دین دروغین ودشمن انسانیت هر چیزی ساخته است، تا وقتی مانفیست انسان کشی وجوددارد ازین نوع جنایات هم وجود میداشته باشد جای تعجب نیست.

  • دوستان این گروه های ادم کش همه از یک قماش اند از یک جا امرار معاش میکند این گروه های ترورستی از یک مادر و صد پدر تشکیل وفرزاندان نا خلف شان طالب ، بوکر حرام ، داعش ووو هستند ابنها برای سر کوب خاور میانه و قلع و قع اسلام و کوچک کردن کشور های خاور میانه بوجود امده اند و این که چه پسر و چه دختر بین انها که از شعور انسانی ذره در وجود شان نیست فرقی ندارد هدف انها نزد خدا رفتن است که محال است جنون جز خیالی باطل نیست .

  • این ها همه باقی مانده تفکر کور عمر بن خطاب است لعنت خدا به عمر و پیروان عمر واین مکتب انتحار ودروغین وضد بشری وضد اسلام واقعی محمدی اینها بیش از اینکه برضد کفار باشد ابرو بر اسلام هستند بوکو حرام داعش القاعده طالبان اینها همه عمری خر بودند و هستند

جستجو در کابل پرس