کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > اسید پاشی در افغانستان، پاکستان و ایران

اسید پاشی در افغانستان، پاکستان و ایران

در سال های اخیر حملات اسیدی/ تیزاب توسط گروه های تندرو افزایش پیدا کرده است. در افغانستان حملات اسیدی علیه زنان معمولن توسط گروه های ترورستی همچون حزب اسلامی حکمتیار و گروه طالبان صورت می گیرد.

سه شنبه 30 دسامبر 2014, بوسيله‌ى به روایت عکس و تصویر

در سال های اخیر حملات اسیدی/ تیزاب توسط گروه های تندرو افزایش پیدا کرده است. در افغانستان حملات اسیدی علیه زنان معمولن توسط گروه های ترورستی همچون حزب اسلامی حکمتیار و گروه طالبان صورت می گیرد.

افغانستان

آمار دقیقی از اسید پاشی در افغانستان وجود ندارد اما حملات اسیدی علیه زنان معمولن توسط گروه های ترورستی همچون حزب اسلامی حکمتیار و گروه طالبان صورت می گیرد. در چند سال اخیر گزارش های مختلفی از اسید پاشی بروی دختران دانش آموز در نقاط مختلف از جمله قندهار منتشر شده است.

پاکستان

روزنامه داون چاپ پاکستان نوشته است که در این کشور 114 حمله با اسید صورت گرفته که 155 قربانی در پی داشته است. 112 تن از قربانیان زن و بقیه مرد بوده اند.

ایران

در ماه نوامبر سال روان میلادی فرمانده ی پولیس ایران اعلام کرده بود که در امسال 380 مورد اسید پاشی صورت گرفته است. بیشتر قربانیان اسید پاشی در ایران زنان می باشند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


66 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > اسید پاشی در افغانستان، پاکستان و ایران

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • دوستان ، این هم یک نوع جنایت دیگر از اسلام زده ها ، و این میراث شوم از کشور های همسایه افغانستان وارد این کشور بیچاره شده که سواد و دانش نباشد انسان ها باید خود شان را به یک چیزی ارضا نماید و این وحشت ترین درد ناک ترین شکنجه ای است که از انسان های احمق و روانی سر میزد . افغانستان را شامل این ماجرا نموده است در کشور همسایه امر منکر این جنایت را انجام میدهد اما در افغانستان انسان های عقده ای روانی و اقای گلبدین که اجیر اهوند های ایران بوده و نوکران زر خرید با پول های باد اورده باید کاری را انجام بده و گر نـــــــــــــــــــــــه ...؟

  • اسی پاشان ضد زنان بیچاره بجز چند مورد کم که ناشی از مخالفات شخصی بوده بقیه همه موارد اسلامی دارند و بدلیل بی حجابی این عمل ضد انسانی را تجربه میکنند. درین سه مملکت اسلامی زنان مورد عمل اسلامی قرار می گیرند و تا اسلام در صدر امور مملکتی قرار داشته باشد زنان بیچاره با تعالیم منحوس و ضد زن وانسانی آن موا خذه می شود.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.