صفحه نخست > کارتون > سنگ مذهب، سنگ سنت های بیهوده و مرگ انسانیت

سنگ مذهب، سنگ سنت های بیهوده و مرگ انسانیت

دو کارتون
عتیق شاهد
يكشنبه 8 فبروری 2015

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • بنا به گفته داعش به آتش کشیدن خلبان اردنی به وسیله سپاه اسلام، برابر با قانون شریعه و اسلام ناب محمدی بوده است. بنابراین، جای شک و تردید نیست که آنچه را داعش تا کنون انجام داده، با دستورات قرآن و قوانین شریعت اسلامی همآهنگی و همخوانی دارد و جای هیچگونه گله و اعتراضی نیست.
  تاریخ سیاه کشورهای خاورمیانه در آینده از ابعاد گسترده جنایات اسلام ناب محمدی داعش حکایت خواهد نمود. از کشتن گروهی و دسته جمعی زنان، دختران، جوانان در سوریه و شهرهای عراق تا تیراندازی از راه دور به کسانی که در خیابان ها در حال رفت و آمد بودند تا یورش به خانه ها، غارت اموال مردم و کشتن افراد، بمباران کردن ساختمان ها و خانه های مردم، وفروش زنان ودختران جوان شهر های اشغال شده و سرانجام کشتن گروگان و کمک رسان های به مردم آواره سوریه و عراق، و نمونه های ناشناخته دیگر، تاکنون در لیست آمار و گزارشی نیامده تا جهانیان بدان آشنایی بیشتری داشته باشند. در حقیقت با یک حدس و گمان می توان گفت که شاید بیش از ۸۰٪ جنایات این پیام آوران اسلام، همچنان در پس پرده مانده است.

  ا

 • داعش سه عراقی را به شیوه خلبان اردنی سوزاند

  رسانه های عربی از زنده سوزانده شدن سه نفر از افراد تحت بازداشت داعش در منطقه الرمادی عراق خبر می دهند.
  شبکه المیادین در خبری فوری اعلام کرد: گروه تروریستی داعش سه عراقی تحت اسارت خود را در غرب الرمادی به شیوه اعدام «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی در آتش سوزانده است.
  بنابراین گزارش، این سه عراقی در حالی که زنده بودند در قفس آهنی قرار داده شده و سوزانده شده اند. هنوز جزئیات بیشتری از این اقدام جنایتکارانه گروه تروریستی داعش منتشر نشده است.

 • داعش ۱۶ تن از افراد سرشناس موصل را به دلیل خوداری از بیعت با "ابوبکر البغدادی" سرکرده داعش، زنده زنده در آتش سوزاند
  منابع خبری گزارش دادند که گروه تروریستی داعش ۱۶ تن از افراد سرشناس موصل را در منطقه الاصلاح واقع در مرکز شهر موصل به دلیل خوداری از بیعت با ˈابوبکر البغدادیˈ سرکرده داعش، زنده زنده در آتش سوزاند. به گزارش خبرگزاری ˈکان نیوزˈ عراق، موفق حمید العزاوی دبیرکل جنبش افسران آزاد روز جمعه با اشاره به جنایات داعش گفت: آتش زدن افراد بیگناه پدیده تازه ای نیست و اهالی موصل نخستین کسانی بودند که در معرض چنین جنایتی از سوی تروریست های داعش قرار گرفتند. وی با اشاره به شرایط مردم شهر موصل، افزود: مردم موصل در زندان بزرگی بسر می برند و از سوی تروریست ها مورد شکنجه قرار می گیرند. وی گفت: برخی از مفتیان (تکفیری) موصل با پیوستن به داعش، شروع به تفسیر متون مذهبی بر اساس خواست و باب میل تروریست ها کردند. وی افزود: آنچه در موصل جریان دارد مایه شرمساری است و مردم موصل به عنوان اسیر دست داعش به شمار می روند. منابع خبری روز جمعه همچنین اعلام کرده بودند که گروه تروریستی داعش سه شهروند عراقی را به اتهام همکاری با نیروهای امنیتی، در استان الانبار زنده زنده سوزاند. ˈشفق نیوزˈ به نقل از شاهدان عینی گفته بود، این افراد در منطقه ˈالدولابˈ از توابع شهرستان ˈهیتˈ در غرب الرمادی توسط داعش زنده زنده در آتش سوختند. تروریست های داعش با ریختن بنزین بر روی این افراد، آنان را آتش زدند. داعش هشدار داده است کسانی که اتهام جاسوسی شان ثابت شود، به سرنوشتی مشابه دچار خواهند شد. داعش این افراد را به شیوه ˈمعاذ الکساسبهˈ خلبان اردنی در آتش سوزاند تا میان مردم ایجاد وحشت کند. داعش سه عضو چینی خود را کشت گروه تروریستی - تکفیری داعش سه عضو چینی خود را که قصد جدایی از این گروه را داشتند، اعدام کرد. به گزارش ايرنا از پكن، روزنامه گلوبال تایمز روز جمعه در خبری اعلام کرد: این افراد از منطقه ترکستان شرقی هستند که از حضور خود در گروه داعش پشیمان شده بودند. ترکستان شرقی، منطقه ای در شمال غربی چین است که دولت پکن اعتقاد دارد گروه های جدایی طلب در آن در پی تاسیس دولت مستقلی تحت همین نام هستند. گلوبال تایمز همچنین یادآور شد که این سه تن پس از مدتها عضویت در این گروه، زمانی که قصد داشتند مخفیانه فرار کنند، دستگیر و کشته می شوند. رویترز نیز پیشتر به نقل از یک مقام نظامی کرد که به نامش اشاره نکرد، این موضوع را تایید کرد و نوشت: یک شبه نظامی چینی در ماه سپتامبر توسط داعشی ها در سوریه بازداشت و اعدام شده است. به گفته این مسئول کرد، عناصر داعش اواخر ماه دسامبر نیز دو تبعه چینی تندرو عضو این گروه را به همراه 11 تبعه کشورهای دیگر به اتهام خیانت و تلاش برای فرار و خروج از تشکیلات داعش سر بریدند. این مقام نظامی به رویترز گفت که تمامی این نفرات به اتهام خیانت و تلاش برای فرار اعدام شده اند. براساس گزارش رسانه های گروهی، تقریبا 300 نفر از اتباع کشور چین در حال جنگ در صفوف داعش می جنگند.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس