کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > ســـنت پیــامـبر مــانع اعــتراض علمــای دین شـــد

ســـنت پیــامـبر مــانع اعــتراض علمــای دین شـــد

علمــای کــرام میخــواســتند کـه در مــورد قــتل وحشــیانه فــرخــنده شــهید اعــتراض شــدید شــان را ابراز کننــد ولی متاســـفانه سنــت پیامــبر مــانع این کــار شــد

شنبه 28 مارچ 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

ارشادات علمای کرام منجمله شیخ الحدیث سیاف منحیث افضل المجاهدین ، عالم و دانشمند بزرگ جهان اسلام رهنما و چشم چراغ مسلمین در حل و فصل مشکلات و معضلات زندگیست و ازینرو ملت مسلمان افغانستان بیصبرانه انتظار نظر ایشان را در مورد قتل بیرحمانه و به آتش کشیدن پیکر شهید فرخنده داشتند تا بدانند که آیا اسلام به کسی اجازه میدهد که بدون تحقیق و تجسس و به محض استماع خبری دست به مجازات و قتل و کشتار یک زن مسلمان زند و یا کسان دیگری که در مقام های بلند دولتی اجرای وظیفه می کنند و یا حتی لباس روحانیت به تن داشته و شغل امامت و پیش نمازی مومنین را عهده دارند آیا حق خواهند داشت که از چنین جنایت آشکار دفاع کنند!؟

شیخ الحدیث سیاف که دلش از دست این اوباشان و قطاع الطریقان مسلمان نما سخت داغدار است و به نیکی میداند که اینها با این اعمال شنیع شان باعث آبروریزی و بدنامی اسلام و مسلمین شده اند قصد داشت که در بیانیه ای نفرت و انزجار عظیم شان را ازین چارپایان آدم نما و لکه ننگ بر دامان بشریت ابراز داشته و آنها را دشمنان اسلام و در نتیجه مباح الدم و واجب القتل اعلام کند ولی افسوس و صد افسوس که رشد غلو و انبوه سنت پیامبر در دم در دهان بالای شان که حتی نفس کشیدن را برای ایشان مشکل ساخته مانع این کار شد.

حالا شما خود می توانید تصور کنید که با استماع خبر قتل وحشیانه شهید فرخنده چه آتش در درون شیخ الحدیث سیاف مشتعل میگردد که چون کوه آتش فشان در جوش و خروش شده و مجرای برای بیرون شدن لاوای خشم و غضب درونی اش می پالد.

حالا که دهان بالا را سنت پیامبر مسدود کرده و دهان پائین برای جلوگیری از شکستن وضو باید مسدود باشد پس این شباهت به دیگ بخاری دارد که اشپلاقش بند شده و دیر یا زود سر نوشت انفجار در انتظارش خواهد بود که شیخ الحدیث سیاف کدام روزی خدای نا خواسته بدن واسکت انتحاری منفجر شده و این یک ضایعه بزرگی به امت مسلمان افغان و جهان اسلام خواهد بود.

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


61 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > ســـنت پیــامـبر مــانع اعــتراض علمــای دین شـــد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.