کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > دفــاع از ســرزمــین حــرمــین شــریفــین

دفــاع از ســرزمــین حــرمــین شــریفــین

رفیــق نورالحــق علــومــی دفــاع از ســرزمــین حــرمــین شــریفــین را فــریضــه پرولــتاریای اســلامی جهــان خــواند.

شنبه 4 آوريل 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


ایشان در یک سخنرانی آتشین به همین مناسبت حملات وحشیانه عمال امپریالیزم جهانخوار یمن را بر سرزمین مقدس حرمین شریفین شدیدا تقبیح نموده و همه مسلمانان رنجدیده و ستمکش جهان را به شکستاندن یوغ استعمار امپریالیستی یمن و قیام سرتاسری پرولتاریای مسلمین در مقابل این کفتاران کهن کار و مکار استعمار جهانی فراخواند.

رفیق علومی در ادامه سخنان گهربار شان فرمودند که ایادی امپریالزم جهانخوار یمن همانطوریکه رفیق کارل مارکس فرموده بودند که دین افیون توده هاست بحق از باور های دینی و مذهبی توده های ستمدیده برای غفلت و استحمار آنها در راه توسعه و گسترش سیاست استعماری اش استفاده شایان می برد.

لهذا ایشان دفاع از سرزمین مقدس حرمین شریفین را وجیبه اسلامی هر مسلمان آگاه و انقلابی دانسته و از پرولتاریای جهانی مسلمین خواست که دیگر اجازه ندهند که سگان زنجیری امپریالیزم جهانخوار یمن بیشتر از این در سرزمین مقدس حرمین شریفین و قبله مسلمین جهان دست به وحشت و جنایت زنند.

ایشان در ادامه سخنان شان فرمودند که همین اکنون شهر مقدس ریاض دراثر بمباردمان های پیاپی نیرو های امپریالیستی یمن به مخروبه ای تبدیل شده و در تازه ترین حملات هوایی در مرکز شهر ریاض یک قمار خانه مشهور و کازینوی بزرگ جهان اسلام بکلی تخریب شده که حدود هفتاد و پنج نفر که همه دختران جوان فلیپینی و تایلندی بودند کشته شده و پانزده نفر از شیوخ سرشناس سعودی و بزرگان جهان اسلام نیز درین حمله وحشیانه جام شهادت نوشیدند.

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > دفــاع از ســرزمــین حــرمــین شــریفــین

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.