کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > کیســه مــالــی مــلا اشــرف غنــی

کیســه مــالــی مــلا اشــرف غنــی

مــلا اشــرف غنــی در مــنازعــه ســعودی با ایران در جنــگ یمــن مخلصــانه بقــدر توان ادای دین میکــند !

سه شنبه 7 آوريل 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی


در زندگی معمولا هر کسی به میزان توان و امکاناتش مسولیت انجام وظیفه ای را عهده دار میگردد و هر وظیفه و شغلی به ذات خود محترم بوده و یک چرخ ماشین بزرگ اجتماع را به حرکت می آورد و سکون یک چرخ ولو هم چرخ خیلی کوچک باعت رکود و سکون ماشین بزرگ جامعه خواهد گشت.

در منازعه سعودی با ایران دولت پاکستان با نیروی نظامی اش به کمک دوست دیرینه و کعبه آمالش شتافته و اکنون دولت اسلامی افغانستان که اگر همه کمک ها و مساعدت های عربستان سعودی را فراموش کند فرستادن چهل تن خرما را نمی شود فراموش کرد پس باید به شکل از اشکال جبران اینهمه بنده نوازی های سعودی را بنماید.
اما این را همه میدانیم که نیرو های نظامی و اردوی افغانستان همین لحظه سخت گرفتار مذاکرات دوستانه با مخالفین سیاسی کشور هستند که فرستادن آنها به عربستان و ترک مذاکرات صلح به مصلحت هیچ طرف نخواهد بود.

لهذا ملا اشرف غنی درین حالت توانایی دیگرش را که در ایام جوانی در حمام مامورعبدل موفق به کسب آن گردیده بود بکار گرفته و خدمات چاپیگری ، کیسه مالی و خ ... مالیش را تقدیم حضور خادم حرمین شریفین کرده و بیضه های مبارک ایشان را در ایام منازعه با ایران و کلاویز شدن با خامنه یی از خطر ضرب خوردن و خراشیده شدن محفوظ نگهمیدارد که این وظیفه در ذات خود در چنین منازعات و کشمکش های پر خطر از اهمیت حیاتی برخوردار بوده و به یقین که از کمک های نظامی پاکستانی کم ارزش تر نخواهد بود.

علاوتا جلالتماب ایشان منحیث حمایت معنوی و سمبلیک به فرستادن خانم محترمه شان برای اشتراک در جهاد النکاح درین جنگ اقدام نموده اند که امید است خاندان سعود به کرم و بزرگواری شاهانه شان فرستاده ایشان را منحیث برگ سبز تحفه درویش پذیرفته و ایشان را از دعاهای پنجگانه شان محروم نسازند !

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > کیســه مــالــی مــلا اشــرف غنــی

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.