کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > شــهادت دم روباه

شــهادت دم روباه

بیجــا نگفــته اند که مــلا ریشــش را و روباه دمــش را شــاهــد میگــیرد

شنبه 11 آوريل 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

شهید شکریه بارکزی که چندی قبل در اثر یک حمله انتحاری مخالفین سیاسی دولت در سرک دارلامان کابل جام شهادت نوشیده و روانه جنت گردید اما در اثر غور و دقت دروازه بانان بهشت شهادت او جعلی ثابت گردیده و نامبرده از آنجا رد مرز شده دوباره مجبور به بازگشت وطن گردید.

اکنون ملا اشرف غنی تقلبیار خانم شکریه تقلبکار را به سمت رئیس کمیسیون اصلاحات انتخاباتی برگزیده تا او اتهامات جعل و تقلب در انتخابات ریاست جمهوری را مورد غور و بررسی قرار داده و متقلبین را به پنجه قانون بسپارد.
این درست بدان ماند که ملا اشرف غنی شوهر او را همراه با اندیوالش محمود کرزی مسول بررسی اختلاس کابل بانک مقرر می کرد تا ایشان موارد دزدی و اختلاس گسترده کابل بانک را تحقیق و بررسی میکردند.

خانم بارکزی در جواب یک خبرنگاری که از او پرسید آیا بهتر نبودی اگر اشرف غنی یک شخص بیطرف را که عضویت هر دو ستاد انتخاباتی را نمیداشت در پست ریاست کمیسیون اصلاحات انتخاباتی می گماشت چنین گفت :
من درین گزینش اصلا کدام مشکلی را نمی بینم چون افغانستان هند و پاکستان نیست و بفضل مرحمت خداوند در میهن ما دیموکراسی و حکومت قانون چنان نهادینه شده که اگر جلالتماب ایشان بجای من حتی خانم خودشان را درین مقام منتصب میکردند باز هم همه امور در شعاع قانون به نحو احسن به اجرا گذاشته شده و حق از نا حق مجزا میگشت.

خبرنگار مذکور به خانم بارکزی گفت که قرار اطلاع او داکتر عبدالله رئیس اجرائیه دولت وحدت ملی نیز با این گزینش مخالفتش را علام کرده و خانم بارکزی در جواب گفت :
میدانم که او با گزینش من به سمت رئیس کمیسیون اصلاحات انتخاباتی مخالف است و من هم با گزینش او در پست ریاست اجرائیه کشور مخالفم اما مهم اینست که جلالتماب داکتر اشرف غنی با هر دو گزینش موفق است پس با احترام لازم به نظر خردمندانه جلالتماب رئیس جمهور عالیقدر مملکت و با ‌در نظر داشت منافع علیای کشور و خطر خدشه دار شدن وحدت ملی در جامعه بهتر خواهد که ما هر دو دست ازین مخالفت ها برداشته و هر یک سر در گریبان خود فرو برده و دنبال کار خود باشیم.

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


63 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > شــهادت دم روباه

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.