کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > طنز روز > خــوردن زن حــلال اســت

خــوردن زن حــلال اســت

مــلا اشــرف غنــی با اتکــا به فتــوی مفتــی ســعودی خــود را از شــر زن مسیحــی اش بیغــم کــرد

شنبه 11 آپریل 2015, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

در اسلام خیلی از احکام منجمله حکم حلال و حرام احکام جاویدان و لایتغیرنبوده بلکه تابع شرایط زمانی و مکانی می باشند که یک چیزی تحت شرایطی حلال و تحت شرایط دیگری حرام می باشد خوردن گوشت خوک در شرایط عادی حرام ولی تحت شرایط که آدم را خطر مرگ تهدید کند حلال است.
اما فتوی مفتی سعودی عبدالعزیزآل شیخ که بنا بر آن مرد می تواند در صورت ضرورت شدید یک عضو بدن زن را و یا در صورت نیازمندی بیشتر حتی تمام وجود او را با پوست و استخوان نوش جان کند در تاریخ اسلام نظیر نداشته و بی سابقه می باشد.

ملا اشرف غنی که در ایام جوانی در خواب های شیرین چله زمستان هم تخت و تاج کابل برایش میسر نمیگشت در آن ایام تن به دوستی و محبت زن ترسایی داد که امروز برایش درد سری بزرگی خلق کرده و حریفان همیش بر او برجسپ یهود و نصارا را می زنند که بیچاره برای رد این اتهامات تا حال شش بار به حج عمره رفته و چون دزد نابلد درکادان بی وضو پشت به قبله ایستاده ، وعده اسلامی کردن اردوی ملی را داده و در ارگ ریاست جمهوری دری ورودی مخصوصی برای ملایان و مولویان درست کرده ، در هر مناسبتی از پیامبر اسلام صلی سلم روایت ها کرده ولی افسوس که همه این سعی و تلاش ها بجایی نرسیده و تاپه یهود و نصارا هنوز هم بر پیشانی اش باقی مانده.

حالا او با استماع ازین فتوی مفتی سعودی دست بکار شده و با بلعیدن بی بی گل برچسپ یهود و نصارا را برای ابد از جبینش پاک کرده تا دیگر نه نیازی به ادای حج عمره و نه کیسه مالی خادم حرمین شرفین داشته باشد چون ازین پس دهان حریفانش بسته شده و کسی به او نسبت یهود و نصارای را داده نمی تواند.
فقط خدا کند که روده های پلاستیکی او توان هضمیت بی بی گل را داشته باشد چون معمولا گوشت گوسفند پیر آنهم پیر ماده قدری صقیل الهضم می باشد که نشود خدای نا خواسته ملا اشرف غنی یکجا با بی بی گل به زیر خاک رفته و ملایان و مولویان افغان را سوگوار سازد.

با تقــــــــــــديم حــــــــــــــــرمت
حقــــــــ(شـــمس الحـــق)ـــــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > طنز روز > خــوردن زن حــلال اســت

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • این که آدم یک ملخ از مزرعهء متعفن اسلام را به تمسخر گیرد، مثل شمس الحق حقانی،معنایش همان ، شعر ابلهانهء اقبال لاهوری است که اسلام به ذات خود ندارد عیبی!
    قلمزنان و طنز نویسان افغانستان، حتا به نام مستعار هم از خایه و بیضهء اسلام محمدی، خود را تیمنا و تبرکا می آویزند، فقط گاه، در یک فصل خاص، از عرق این بیضه ، تفننا ، یگ گلایهء کوچو لودارند!
    فتوای ملای سعودی، برای حالت اظطرار است ، از همان گپ های تکراری است، اما گویا طنز نویس هراتی شیعه مذهب را به وجد و هیجان افکنده است!

  • آقای شمس الحق حقانی! اینجا با دروغ بستن به مفتی سعودی، بار دیگر نشان دادی که رافضی دروغگوی بیش نیستی که فقط مردم بیخبر را مثل خود رافضی ساخته، قربانی نموده و به جهنم میفرستی. خوشا به حال آنهای که مذهب رافضه را شناخته اند مذهبی رافضه صفوی که 90 فیصد آن دروغ گفتن و دروغ بستن هست. با این دروغ بستن ها و دروغ گفتن ها جای شما جنت خواهد بود!؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.